Bolest břicha před očekávanou MS, těhotenský příznak?

maarika
28. led 2014

ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,zda máte zkušenosti s tím,že by se vám těhotenské příznaky objevily již před očekávanou MS?Já jsem dneska 24 DC a od včerejška mě bolý břicho,jako bych to měla dostat.Není to bolest,který by trvala pořád,ale občas během dne to cítím.
Je mi to divné,pač břicho mě vždy začíná bolet až zhruba 29DC ( mám ho nepravidelný ) ale zhruba MS dostávám tak do toho 32DC.Budu ráda za vaše zkušenosti.Díky

muj_smisek
28. led 2014

Ahoj, podle mého názoru pokud má těhulka občas nějaké přiznaky takto před MS je to většinou jen sugesce, obzvlášt dle toho jak to popisuješ, menstruační bolesti se klidně mohly dostavit dříve, osobně neznám moc maminek, které by měly pře MS jakékoliv příznaky těhotenství, většinou opravdu tak první týden po očekávané MS, ale samozřejmě určitě mohou být i vyjímky 🙂 nejsem lékařka, takže to jistě nevím, jen podle svého okolí soudím, že to nebudou těhotenské obtíže ,ale možné je vše třeba tady nějaká maminka takové zkušennosti má 🙂, každopádně pokud plánuješ miminko tak přeji at se zadaří 😉

neominka
28. led 2014

@muj_smisek. Ja jsem pred MS mela bolesti v podbrisku, silene me bolela prsa(ani dotknout jsem se jich nemohla) a zaha me palila nezkutecne.
Takze vsugeraci bolesti jsem si nevymyslela;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru