Bolest klitorisu po porodu

bruntejza
21. srp 2016

Ahoj maminky, hledám na netu a nenacházím nic co by mě uklidnilo. Mám 10 dní po porodu a asi 3 dny mě na dotek bolí klitoris a jeho okolí, Je to takový divný tlak, když jdu do sprchy, je to o dost lepší, necítím skoro nic. Když na to nesahám tak to cítím jen malinko, ale při doteku prostě bolí. Kdybych byla chlap, řekla bych, že se musím "vyprázdnit" :D Neměla ste to taky nějaká? Vím, že je po porodu ještě brzy, ale čekala jsem, že se budu spíš hojit, než že mě bude přibývat bolesti. Děkuji za odpovědi 🙂

lv
21. srp 2016

10dní po porodu je to bolavý celý, no asi bych si zavolala/objednala se na ambulanci šestinedělí, gyndy v nemocnici, kde jsi rodila. Nebo tvůj gynekolog.

katievee
21. srp 2016

Taky me to trápilo, to přejde, nebojte ;) jsem skoro 3 měsíce po porodu a občas se to jeste ozve. Tak nezoufejte ;)

bruntejza
autor
21. srp 2016

@katievee jééé, tak to ste mě uklidnila 🙂 všude čtu o poklesu dělohy atd a už mě z toho málem hráblo :D

nurmisur
21. srp 2016

Tak mě nebolí jen klitoris, mě tam bolí děsivě všechno. PO 38 hodinách kontrakcí dostaly svaly zabrat a mám pocit, že některé teprve teď objevuji. Bolí to strašně, jen v klidu je to lepší, ale s prckem toho moc nenaležím:(

katievee
21. srp 2016

@bruntejza no možné je vsechno, ale snad to nic nebude. Jinak me to bolelo hlavne kdyz jsem seděla na záchodě, to bylo strašný. A nebo kdyz jsem dlouho chodila nebo stala..

bruntejza
autor
21. srp 2016

@katievee tak to máme uplně to samý 🙂

bruntejza
autor
21. srp 2016

@nurmisur tak to mě už to celkem jde, jen ted tohle... ale prvních 5 dní to bylo taky děs...2 dny sem se nemohla ani přetočit v posteli...

veraga
21. srp 2016

Kdyby jenom klitoris. Mě to bolelo až po paty. 😅

nurmisur
22. srp 2016

@veraga jako teď mám třetí den bolesti, přes den to jde, ale k večeru to bolí všude i v leže:( hold šití vevnitř i venku...chjo. Už, aby to přešlo...

bruntejza
autor
22. srp 2016

@nurmisur a sprcha nepomáhá? mš aspon na chvilku pomáhá sprcha a pak větrat a obklad z řepíku....nástřih atd už skoro necítím, jen stále ten pan P...

nurmisur
25. srp 2016

@bruntejza ne, prostě jak stojím, tak to začne hodně bolet, skoro jako kontrakce:( doufám, že je to tím, že jsem měla dlouhý porod a všechno mám více namožené. V sedě a leže je to dobrý...dnes 14 dní po porodu

babymd
4. čer 2017

@nurmisur mam uplne to same :/ zrovna se take desim a premyslim zda nejit k dr. Obrovsky tlak kolem klitorisu..hlavne kdyz stojim. Na wc na malou kdyz chci jit tak to pomalu nejde jaka je to bolest. O nastrihu skoro ani nevim..ale ten tlak nahore je brutalni..az mi to vydtreluje obcas do podbrisku. 😒

nurmisur
18. črc 2017

@babymd Asi do 2 měsíců od porodu mě to úplně přešlo. nic se neboj, bude to dobrý

babymd
18. črc 2017

@nurmisur Uz mam po sestinedeli a je to pryc 🙂 tak jsem stastna..opravdu to chtelo jen cas a nakontrole u dr. vse v poradku 🙂