Bolest po operaci slepáku. Srůsty nebo těhotenství?

mamapet
6. bře 2013

Holky, jsem nějaký ten pátek po operaci slepáku. tento týden mě hrozně bolí podbřišek jako při MS ale dostat TO mam až takza 14dní. Ta bolest je ale taková že jsem dnes už nemohla ani chodit..... je tady někdo po apendektomii?? jak to je potom s případným těhotenstvím? jsou bolesti po tom slepáku??

petulka002
7. bře 2013

Ahoj určitě si co nejdříve zajdi k doktoru, byl tu případ kdy slečna po slepáku měla problémy stejné jako ty a důvodem byli jizvy které zarůstali dovnitř. Někdy je taková bolest při mimoděložním těhotenství a nebo srůstech ale ty se dají poznat jen pomocí laparoskopie. Raději si zajdi na pohotovost 🙂

ruzenkas
7. bře 2013

@mamapet Ahoj, operaci slepáku jsem měla před deseti lety. Loni na jaře jsem začala mít problémy s velkýma bolestma břicha. Fakt jsem celý měsíc měla bolest, jako kdybych "to" měla dostat. Gynekolog to nějak neřešil a pak když jsem se pořád ptala, že to bolí a bolí, se naštval a poslal mě na revizi. Měla jsem tam srůsty...ale stejnak jsem měla po tý operaci hrozný bolesti. Včera jsem byla na rhb (jsem doma se zádama) fyzioterapeutka mě různě vyšetřovala a sáhla mi i nějak pod žebra a normálně mi vystřelila taková bolest, jako když jsem měla ty bolesti před rokem. Tím chci říct, že mám problém se zádama a svalama a ty, dle slov fyzioterapeutky, mohly vyvolat i to bolení břicha. Osobně, být tebou, bych zašla na gyndu a poté bych třeba dr. řekla i můj příběh a třeba by tě zaslal taky na rhb - aby tě nějaká fyzioterapeutka vyšetřila. Ale to je jen můj názor, co bych dělala já.. 🙂 přeji, aby bylo brzy vše v pořádku.

zuzkazuzu88
7. bře 2013

@mamapet ahojky já jsem po slepáku zhruba 5 let,ale tyto bolesti jsem měla právě jen před operací,raději si zajdi k dr. mohly by to být srůsty.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru