Bolest pravého vaječníku v těhu. Poradíte?

alisi001
7. dub 2011

Ahoj, prosím o radu, asi týden mě bolí praví vaječník ☹ Před 3 dny mi vyšel pozitivní těhu test 😀 Může to být spojené s těhu? Je to taková pichlavá bolest až pálení.

triowax
7. dub 2011

Ano, bolest v těhotenství na pravé straně bývá běžná.

veronikaprostenika
7. dub 2011

mně zase bolí levá strana, občas, není to nic nesnesitelného, přirovnala bych to k bolesti při ovulaci a mám taky děsnej strach, jestli je vše ok

lutsousek
7. dub 2011

Mě bolely oba vaječníky- pěkně se střídaly 😀 První měsíc těhu jsem měla bolesti v podbříšku, jako kdyby měla přijít menstruace.... prý je to tím, jak se usazuje vajíčko.

kutcher
7. dub 2011

Jj ono píchání a menstruační bolesti cítím při usazování vajíčka, při ovulaci, v den kdy bych normálně dostala menstruaci při růstu dělohy, atd. atd. no prostě až na pár klidnejch minut furt:D a nejlepší na tom je, že až se to srovná a přestane to, budeme zas vyšilovat, že se nic neděje. Je to neustálý koloběh strachu. Obecně platí, že při nesnesitelně silných bolestech, špinění, krvácení, křečech, žlutým, hrudkovytým, páchnoucím či svědivým hlenu a při podobných věcech je vhodné navštívit lékaře!;)

maruska199345
21. črc 2011

ahoj chtela sem se zeptat uz tri dny me boli pravi vajecnik tehu test sem si jeste nedelala. sem nafoukla a vecer me zbouzi silny pocit na zvraceni dekuji za odpovet 🙂

kixi
25. črc 2011

Ahoj, me taky stridave picha levy a pravy vajecnik, jsem 6 dni po ocekavane MS, tehu tes pozitivni, na UTZ dnes mala tecka 🙂 Pristi tyden by melo byt mozne uz vyloucit mimodelozni tehu. Snad to bude ok, bolest se da v pohode vydrzet 🙂

dilemma
25. črc 2011

tak ja nevim jak to je ale cekam jeste tyden nez mi prijde MS snazime se druhym mesicem o miminko a predevcirem me strasne bolel levy vajecnyk ale uplne silene a neprsla jsme na to co to bylo protoze jsme to nezazila uz ani nepamatuji takhle me to bolelo kdyz se muj podbrisek pripravoval na porod nikdy pro ovulce me podbrisek neboli:(

zvirka
25. črc 2011

Já měla to samé první 2-3 měsíce, je to tím, jak se zvětšuje děloha a napínají svaly, bolí úpony, které drží dělohu a napínají se, někdo má kratší pravý - tak bolí 😉 Taky jsem měla strach, ale prý je to úplně normální.

kikuska1300
30. črc 2014

Dobrý den chtěla sem se zeptat minulý týden sem krvacela ale treba jen jeden den pak dva dny pauza pak třeba tři hodiny a pak to skončilo ted už třeti den mám pichlave bolesti v levem vaječniku je to až nepřijemne ty dva dny me to vždykcy bolelo ve stejnou hodinu a skončilo taky ve stejnou hodinu ale ted me to probudilo i v noci uplne nepřijemna bolest takova jakoby pichlavá ta bolest mi jde az do nohy prosím nevite co to muže být nechci plašit zbytečne a zbytečne nechci jit Na gynekologii :( to se nedá už vydržet ty bolesti děkuju :(

eiculka22
23. čer 2015

Ahoj holky, snažíme se s přítelem o miminko.
Uběhlo asi týden od prvního pokusu a mě poslední
Dva dny mě pobolívá pravý vaječník.Může to být už to
usazovaní toho vajíčka?Přijde mi to dost rychlé.A popř.
si už udelat tehu. Test? Poradte dekuji 🙂

sharika
14. bře 2016

Holky jak to u vas dopadlo?

sies
6. dub 2016

Já pociťuju píchaní na pravém vaječníku během ovulace..na usazování vajíčka je asi ještě brzy, to je tak 6 dní od ovu

verka0402
23. dub 2017

Taky mě píchá pravý vaječník, těhotná jsem teprve cca 3 týdny po inseminaci..v úterý jdu na kontrolu tak se ho chci taky zeptat na ty bolesti, jestli je to normální...

nanka69
24. říj 2020

Ahoj, Prosím o radu jsem tehu ve 4 měsíci a asi 2 dny mě picha v levem vajecniku je to nesnesitelna bolest. Můžete mi někdo poradit Prosím vás?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru