Bolest prsou i po MS trvající jen den. Máte zkušenosti?

smudlinka2019
6. kvě 2011

Ahoj holky.už jsem se tady ptala na možnost,že by ms přišla dvakrát za měsíc,když jednou už byla,ale trvala jen jeden den.Po skončení bylo moje tělo úplně v normálu,jenže mě už asi týden pobolívají znovu prsa.Byla jsem dneska na gyndě a nic nenašla,prý se stává,že ms neni někdy úplně normální a trvá třeba jen ten jeden den.Dělala mi i ultrazvuk a vaječníky a všechno je v pořádku.Pořád mi ale nejde do hlavy ta bolest prsou.Je tedy možné,že by na zjištění těhu bylo ještě brzy?Testík jsem si dělala pomalu před týdnem a nic.A četla jsem,že doktorka nemusí těhotenství v raném stádiu podle ultrazvuku zjistit,že je třeba ještě brzy.A nebo máte zkušenosti,že Vás prsa bolela z něčeho jiného?Pobolívá mě stále i břicho,ale ms jinak už podruhé taky nepřišla.Ptám se hlavně proto,abych nebláznila těhotenskýma testama a zbytečně 🙂 Předem Vám děkuji za odpovědi a omlouvám se,za ty hloupé otázky 😅 Ale mám práci,kde bych o toho mrňouska mohla přijít a to bych nerada 🙂

pehaka
6. kvě 2011

mojí kamarádce nezjistili těhu ani z krve... 😀 dokonce dostala vyvolávačku na ms a teď je ve 12 týdnu...😀 nechala bych to být byla bych v klidu a za týden třeba zkusila test! přeji hodně štěstí! a pokud neděláš v uranovým dole nebála bych se...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru