Bolest prsou, měla to některá po početí taky tak?

kackaku
6. lis 2012

Ahoj holky, pred cca 6 dny jsem mela ovulaci a probehl napul preruseny styk(prvni rozpacity pokus o mimi)...vzdy kdyz mam ovulaci a par dni pred menstruaci me boli prsa. Jde o to, ze tento cyklus me bolest od ovulace nepresla. Jedna se o tlak az neprijemnou bolest po stranach pri doteku a jakousi napjatost. Mela to nektera z vas po poceti taky tak? Prijde mi zvlastni, ze bych hned po tomto styku, kdy ,,neco´´ ujelo otehotnela. Vim, jak je dnes tezke otehotnet. Na testik je jeste brzy...Dekuji za kazdy prispevek a omlouvam se, ze je text bez interpunkce, pisi z mobilu.

jamaicaforever
8. lis 2012

kackaku zkus test a uvidíš 🙂 jo a prsa mě bolela tak strašně, že jsem se jich nemohla ani dotknout a to nejsem nijak zvlášť vyvinutá :o) Každá to má prostě jinak... V podstatě to byl s bolestí v podbřišku jediný příznak

reennddyy
8. lis 2012

@radulkapol Nene,bez HA jsem už přes dva roky... ☹

reennddyy
9. lis 2012

@radulkapol Tak jsem dnes začla špinit ☹ Jako obvikle před ms ☹ Chjo.... ☹

reennddyy
9. lis 2012

@radulkapol Chjooooo,chjoooo,chjoooo a achjoooo ☹

radulkapol
9. lis 2012

@reennddyy ještě nic není ztacené, máš to dostat až 13.11., tak to snad je špinění od "zahnízďovacího" vajíčka... Moc bych ti miminko přála! Tak se ozvy, jestli se to fakt rozjelo, nebo jsi našla //

reennddyy
9. lis 2012

@radulkapol juju dám vědět až to dostanu ☹

radulkapol
11. lis 2012

@reennddyy tak mě v 5 ráno vzbudil sen, že jsem našla // ale byl kolem toho doma humbuk, mamka se ségrou mě mlátili, podle všeho jsem přítele v tom snu ani neměla a jediná má obrana před jejich údery byla zimní kombinéza velikosti 82 😀 Nicméně, ze snu jsem se vzbudila, přítele přád mám, mamka se ségrou se těší až otěhotním, ale // zatím nikde... Jak jsi na tom ty?

kackaku
autor
11. lis 2012

@radulkapol Tak jak???

radulkapol
11. lis 2012

@kackaku zatím nic, viz příspěvek pro reennddyy... TT negativní, prsa pobolívají a jinak nic...

kackaku
autor
11. lis 2012

@radulkapol Jé, mně se ten příspěvěk neukázal, až teď ....Tak to ještě není nic ztraceno, kolik máš po OVU?

radulkapol
11. lis 2012

12 dní po ovu a v úterý mám dostat MS

radulkapol
11. lis 2012

@kackaku 12 dní po ovu a v úterý mám dostat MS

kackaku
autor
11. lis 2012

@radulkapol Tak já myslím, že se čárka ještě objeví... 😉 jak dlouho se snažíte?

radulkapol
11. lis 2012

@kackaku oproti spoustě maminek a snažilek se snažíme poměrně krátkou dobu, cca od května co beru i utrogestan.
A ty jsi na tom teda jak? 🙂

kackaku
autor
11. lis 2012

@radulkapol Tak to jo..a proč jsi ihned nasadila utroš?...No my se chtěli začít snažit až v létě za rok kvuli mojí škole, po svatbě a až se přestěhujeme....ale vypadá to tak, že začneme už následující cyklus...pokud tedy nebudu mít pozitivní testík už teď, což si ale nemyslím, byl jen ten jeden styk, kde ,,něco" ujelo...

reennddyy
11. lis 2012

@radulkapol Ahojky,no já pořád ještě špinim a prsa pořád bolí ☹ Chjooo...

radulkapol
11. lis 2012

@reennddyy a test jsi už zkoušela?

radulkapol
11. lis 2012

@kackaku no před utrošem (před květnem) jsme se snažili nějakou dobu marně, ale nebylo to takové "lámané přes koleno" jako ovu testy apod to nee.. a hlavně jsem měla šíleně rozhozený cyklus, tak proto utroš... 🙂

kackaku
autor
11. lis 2012

@radulkapol Tak to joo... 😉 A jiné příznaky než ta prsa máš? Já právě ani ne...jen jsem příšerně plačtivá a podrážděná...vše mě dojme...ale to těhotenství nepřikládám..jinak prsa mě vůbec, ale vůbec nebolí...vždy týden před MS mě bolí...teď mám 4 dny do MS a nic...:(...Bolela mě jen ten táden po ovulaci(tu snad na sobě poznám i bez testů)

radulkapol
11. lis 2012

@kackaku mimo bolavých prsou nic, jeden večer mě bolely záda a břicho jako před MS, ale to jsem byla dost přetažená z práce,tak to možná bylo spíš z toho... No každopádně snad ta mrcha v úterý ani jiný den nedorazí a dorazí // ☹

kackaku
autor
11. lis 2012

@radulkapol To mě záda bolí hodně často už pár let ☹ Tak držim palce...!!

reennddyy
11. lis 2012

@radulkapol Ještě ne,počkám do úterka zda se nerozjede a pak zkusím,ale nějak tomu už nedávám žádnou šanci ☹ No a až mi to skončí,tak jdu k novému gyndaři a ten snad bude ochotnější než ta moje stávající gynda,která je odměřená,nechce se o ničem bavit až po roce a půl nejdřív ☹ Prostě to bere tak že jedno dítě mám už 5leté a tak klidně dalších 5let můžu jestě čekat dokud se nezadaří ☹ Jinak si to vysvětlit nedokážu...Kámoška u ní byla a jen jí řekla že začnou pracovat na druhym (má klučíka doma 20měs.) a hned jí nabídla,že ji bude píchat vitamín B nebo že ji nějak pomůže jestli chce..Ona ji ale řekla že zatim nic nechce...Tak co tohle je za jednání? ☹

radulkapol
11. lis 2012

@reennddyy to je něco šílenýho, přístup doktorů vůbec... 😠 Tak hlavně aby se nový gyndař osvědčil a co nejdřív se podařilo!!

reennddyy
11. lis 2012

@radulkapol Tak je to špička tady u nás a v ČB má Art kliniku,(takže je na otěhotnění,plodnost,atd..odborník),teď jen otázka zda mě vezme na stálo...

radulkapol
11. lis 2012

@reennddyy ve Zlíně je klinika reprodukční medicíny a berou i "normálně" pacientky, ne jen s problémy při početí, tak uvidíš, jak to funguje u vás a snad ti pomůžou a nechají si nastálo 🙂

reennddyy
11. lis 2012

@radulkapol Tak snad ano...A držím ti palečky,ať vám to vyjde...Jo a jinak zajímavý sen jsi měla 🙂

radulkapol
11. lis 2012

@reennddyy děkuju aq hodně štěstí i u vás!! 🙂

kackaku
autor
12. lis 2012

@radulkapol Tak co Raduš, testila jsi dnes?

radulkapol
12. lis 2012

@kackaku dneska nee, nevydržela jsem to a testila už včera... čárka pouze jedna jediná a dneska začínám špinit 😢

kackaku
autor
12. lis 2012

@radulkapol :(:( jejej....tak uvidíš, jestli zítra mrška dorazí....proč ale ta bolest prsou? to naše tělo si z nás občas pěkně střílí, viď... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru