Bolest prsou, měla to některá po početí taky tak?

kackaku
6. lis 2012

Ahoj holky, pred cca 6 dny jsem mela ovulaci a probehl napul preruseny styk(prvni rozpacity pokus o mimi)...vzdy kdyz mam ovulaci a par dni pred menstruaci me boli prsa. Jde o to, ze tento cyklus me bolest od ovulace nepresla. Jedna se o tlak az neprijemnou bolest po stranach pri doteku a jakousi napjatost. Mela to nektera z vas po poceti taky tak? Prijde mi zvlastni, ze bych hned po tomto styku, kdy ,,neco´´ ujelo otehotnela. Vim, jak je dnes tezke otehotnet. Na testik je jeste brzy...Dekuji za kazdy prispevek a omlouvam se, ze je text bez interpunkce, pisi z mobilu.

romuaska
6. lis 2012

Ano mám 3 děti pokaždé jsme cítila bvolest a najatost prsou podstatně brzy,alespon týdne či víc před MS...🙂 ted mám bolesti také,ale mám antik.kroužek..tak snad nic.-/

kackaku
autor
6. lis 2012

@romuaska Teda, prijde mi neuveritelne, ze bych mohla z takoveho a jedineho styku otehotnet..A kdy ti ma dorazit menzes?drzim palce, at to dopadne dle tveho prani a dej vedet!

romuaska
6. lis 2012

Kackaku no až za 14 dní :/, jojo já takhle otehotnela z jednoho sexu v měsíci..

evulinkab
6. lis 2012

@kackaku Tak mě taky stačil jediný styk v měsíci a hned jsem byla v tom 😉 ..Takže určite pokud jste zdraví s partnerem a jsi psychicky v pohode, tak ano, opravdu mužeš z jednoho "rozpačiteho pokusu" otehotnet🙂
Každopádně co se týká tech prsou, tak bych na to až tak nesázela a počkala si až na vynechanou menstruaci.Ono totiž psychika delá nekdy divy a mužeš mit tehu příznaky i kdybys nechtela..Ono po oplodnení tomu vajičku trvá zhruba 6-10dní, než se vubec zahnízdní a teprve až potom se začne produkovat do tela HCG, který už muže zpusobovat nejaké příznaky.Takže čiste teoreticky by se teprve ted u tebe mohlo vajičko uhnizdovat(pokud jsi tehu)
Co se týká me,tak já mela vzdycky pred menstrucí citlive bradavky.A zhruba tak dva dny pred menstruaci prestaly být citlive a já to za dva dny dostala.Když jsem otehotnela, tak citlive bradavky jsem mela uplne stej, pak me prestaly bolet a den pred terminem ms me zacaly bolet celá prsa, jako bych tam mela modřiny.No a dalsi den už jsem to nedostala.

kackaku
autor
7. lis 2012

@romuaska Tak to já naštěstí ,,už" za týden..

kackaku
autor
7. lis 2012

@evulinkab Děkuji za komentář. Já beru léky na sníženou štítnou žlázu a na astma, jinak gynekologicky bych měla být OK a partner je taky snad zdravý, ale je mu už 33. Máš pravdu, že se dá spousta věcí vsugerovat 😒 ..Ale nevím jak je to s bolestí prsou, přesně jsi to vystihla, bolí mě, jako bych na nich měla modřiny. Ale asi to nebude těhotenstvím, já prostě nevěřím, že bych z jednoho polovičního styku mohla otěhotnět.... 😖

radulkapol
7. lis 2012

mě netradičně rozbolela prsa 5 dnů po "pokusu" o mimíska, jindy mě pobolívají míň a až den- dva před MS, takže jsem z toho příjemě rozhozená a doufám, že si ze mě psychika a mé tělo nedělají blázny a vážně existuje možnost, že se nám zadařilo. A bolest je přesně jak píšete- jako čerstvá modřina! Sice bohužel neznám odpověď na tvou ( a v podstatě i mou) otázku, ale pokud plánujete miminko, tak přeji hodně štěstí a dvě // na testíku! Já to mám dostat 13.11., tak jsem zvědavá 😉

ange_de_la_morte
7. lis 2012

Mě začaly prsa bolet asi až 3dny před MS ( cca 10 dní po předpokládaném početí), ale je pravdoiu že než sme se snažili o miminko tak jsem se nějak zvlášť nepozorovala, pak sme tomu nechávali volný průběh tak sem se taky nesledoval a až poslední 2 cykly sem se na to trošku zaměřila, prsa mě v prvním cyklu nebolely vůbec a v druhém už ano a to už sem byla těhotná ... a od té doby mě s pauzama prsa bolí pořád

kackaku
autor
7. lis 2012

@radulkapol Jé, to jsem ráda, že to má někdo podobně jako já....já bych to měla dostat 15.11...Akorát jsem dneska nějaká smutná, po týdenní bolesti mě to dneska přešlo a už mě prsa nebolí...tak nevím co to znamená..:(Týden po ovu velká bolest a týden před menzes to přejde? Vždy to mám tak, že mě týden před menzes prsa bolet začnou...tak nevím, co mi to mé tělo chce říct 😕 ...Určitě sem pak dej vědět, jestli MS dorazila, ano?.)

kackaku
autor
7. lis 2012

Teď koukám na disuzi, kterou založila sabca87...ta to také tak měla...nejdříve bolst prsou cca 4 dny, pak jí to přešlo...a přesto je těhotná🙂

elvira
7. lis 2012

Spíš tipuju, že se víc pozoruješ, když je ta šance, že můžeš být těhotná... Přerušovaný styk není nejlepší antikoncepce, ale stačí opravdu jeden "šup" a jsi v tom...

kackaku
autor
7. lis 2012

@elvira Je to možné ☹ Ale ta bolest prsou se opravdu vsugerovat nedala, zvlášť když dnes přešla...To vím, že to není nej antikoncepce, však jsme jí taky záměrně uplně nenodrželi🙂

reennddyy
7. lis 2012

@radulkapol Tak to sme na tom stejně,též to mám dostat 13.11. a už 4dny mě šíleně bolí prsa ☹ Tak tajně doufám,že se nám konečně mohlo i zadařit 🙂 Jinak tobě držim pěstičky ať ti to vyjde 🙂

apollo11
7. lis 2012

Výrazná citlivost prsou byl úplně první příznak, co si pamatuju, velmi brzy, ještě než jsem si vůbec připustila možnost těhotenství.. jen pár dní po otěhotnění. A bylo to taky na první pokus 😉

kackaku
autor
7. lis 2012

@apollo11 Akorát tobě ta bolest asi nepřešla, viď?...mně prsa bolela týden jako čert a dnes to přešlo..mám týden do menstruace...

radulkapol
8. lis 2012

@reennddyy kéž by to u nás u obou (a spoustu dalších snažilek) byl příznak těhotenství 🙂 asi to nevydržím a první test zkusím už v neděli ráno... To už by teoreticky snad mohlo něco málo naznačit! Držím palečky a poneděli si dáme vědět 😎

reennddyy
8. lis 2012

@radulkapol Ok tak ja též zkusím testnout v neděli ráno 🙂 A uvidíme zda se zadaří...Jak dlouho se snažíte o mimi?

radulkapol
8. lis 2012

@reennddyy nijak extra dlouho ne, s pomocí utrogestanu cca od května, předtím se nedá říct "snažili" spíš jsme tomu nechávali volný průběh a tulili se bez ochrany a teď první měsíc jsem zapojila i ovu testy. A vy jak dlouho? Snažíte se o druhé, jo? 🙂

kackaku
autor
8. lis 2012

@radulkapol
@reennddyy
Tak to holky dejte vedět i sem 😉 ..Já už v to nedoufám, když ta bolest prsou přešla..

radulkapol
8. lis 2012

@kackaku ještě nic nevzdávej 🙂 a taky se ozvy až budeš vědět víc! Tfuj tfuj na // 🙂

kackaku
autor
8. lis 2012

@radulkapol No vzhledem k tomu, že se jednalo jen o jeden a ještě ,,poloviční" styk, tak si opravdu nemyslím, že by to vyšlo 😒 ...To ty jsi se s partnerem opravdu pořádně snažila, tak taky tfuj tfuj na //....prsa pořád bolí?? 🙂

reennddyy
8. lis 2012

@radulkapol Jojo o druhé...No já mám bohužel s nepravidelnou ms zkušenosti...Když sem porodila Kačku,tak sem začla chodit na injekce(depoproveru)...Nu je to dva roky co jsem bez ní a od té doby mi nebyla gynda schopná srovnat cyklus...Jen do mě neustále rvala nějaký prášky a výsledek žádný...Tak sem to vzala do vlastních rukou a vypadá to že se mi to srovnalo...mám cyklus 28dní,ale občas i 35dní(a to jen vyjímečně),netuším proč,ale i tak je to už pokrok...Jinak o mimi se snažíme od ledna(a opravdu snažit sme se začali v červnu)...

reennddyy
8. lis 2012

@radulkapol a popravdě řečeno jsem už z toho nějak špatná ☹ Ovu testy sem si dělala(a bohužel sem na nic nepřišla)...Gynda mi řekla ať se stavim v březnu či dubnu a proberem to(do tý doby se o tom bavit nebudem) ☹ Takže mi taky nepřidala...

radulkapol
8. lis 2012

@reennddyy to já musím pochválit moji Mudr, dřív mi přišla odměřená, ale když jsem řekla, že chceme miminko, tak uplně obrátila a velice pečlivě a mile k tomu přistupuje, nasadila utroš, který mi cyklus srovnal na výbornou... a tomu nepředcházelo nějaké "po míň jak roce snažení je v pořádku, že to zatím nevychází " apod...
A od toho ledna nemáš HA, nebo jsi ji neměla vůbec? Já už cca dva až tři roky HA neberu.. Bylo mi po ní blbě a jinou jsem zkoušet nechtěla, brala jsem to jako zbytečné, cyklus se mi rozházel stejně až díky HA a miminko jsem věděla že chci, ať už tehdy nebo teď... jen jsme to nehrotili 🙂

radulkapol
8. lis 2012

@kackaku bolí, potvory 🙂 Můj se směje mojí sportovní podprsence, která je těžce neestetická pod košilí a jiným "slušným" oblečením co musím mít v práci

jamaicaforever
8. lis 2012

Ahoj kackaku, prsa mě vždy bolela cca 2 dny před menses. Asi týden po menses mě ale zase začaly bolet a nepřestaly po dobu 4 týdnů. Je to týden, co přestaly bolet. Jinak jsem v 7. týdnu těhotenství a čekám dvojčátka. Test jsem si zkoušela asi 2 dny po vynechání menses a vyšel pozitiv. Sestru prsa bolely cca 4 dny po souloži, zkusila test a měla pozitivní. Bolest u ní přestala asi po 3 dnech. Dnes má 2,5 letého chlapečka 🙂

kackaku
autor
8. lis 2012

@radulkapol Tak to je v tom případě hodně hodně nadějné!!..kdy budeš testit?

kackaku
autor
8. lis 2012

@jamaicaforever Teda, vážně? Já jsem to měla přesně tak..pořádně se rozbolela cca 2-3 dny po ovulaci a trvalo to jen asi 4 dny a teď už nic...a mám týden do MS... 😲 ..

radulkapol
8. lis 2012

@kackaku nejdřív v neděli.. i když MS očekávám až v úterý

kackaku
autor
8. lis 2012

@radulkapol Tak dej hned vědět...já asi zkusím v úterý, menzes očekávám ve čtvrtek...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru