Bolest prsou, měla to některá po početí taky tak?

kackaku
6. lis 2012

Ahoj holky, pred cca 6 dny jsem mela ovulaci a probehl napul preruseny styk(prvni rozpacity pokus o mimi)...vzdy kdyz mam ovulaci a par dni pred menstruaci me boli prsa. Jde o to, ze tento cyklus me bolest od ovulace nepresla. Jedna se o tlak az neprijemnou bolest po stranach pri doteku a jakousi napjatost. Mela to nektera z vas po poceti taky tak? Prijde mi zvlastni, ze bych hned po tomto styku, kdy ,,neco´´ ujelo otehotnela. Vim, jak je dnes tezke otehotnet. Na testik je jeste brzy...Dekuji za kazdy prispevek a omlouvam se, ze je text bez interpunkce, pisi z mobilu.

radulkapol
12. lis 2012

@kackaku je to šílené, asi si tu bolest v prsou vsugerovávám nebo nevím co se děje! 😠

kackaku
autor
12. lis 2012

@radulkapol Já nevím no, spousta příznaků vsugerovat jde, ale bolest prsou?...Nechápu to... 😒

radulkapol
12. lis 2012

@kackaku nevím, připadám si už jako blázen, asi se moc pozoruju 🙂 Uvidíme, jestli se MS do zítřejšího rána rozjede nebo si zkusím udělat test a naposledy v tomto cyklu zadoufám v pozitivní výsledek ☹ achjo... a co ty?

miramar
12. lis 2012

Dobrý den,
nevím, zda-li Vám moje odpověď pomůže, ale měla jsem to také. Mám dva chlapce s věkovým rozdílem přes 7 let a u obou jsem měla bolesti v prsou, to jsem ještě ani nevěděla, že jsem těhotná 🙂), jakoby pnutí a následně pak také s přibývajícím těhotenstvím 🙂. Pro mě to byl tenkrát jeden z hlavních příznaků těhotenstí, spolu s bolestí v podbřišku. Říká se, že je to změnou a přípravou prsních žláz na kojení. Nevím, jak to lépe napsat. Každopádně, pokud chcete být klidnější, zašla bych pro jistotu k Vašemu gynekologovi a on Vám jiště poradí. Držím palce a hezký den. Martina

kackaku
autor
12. lis 2012

@radulkapol Tak v tom si můžeme podat ruce....já už jsem testovala v životě mnohokrát, i když jsem se s žádným partnerem zatím o mimi nesnažila (přerušovaná soulož). No a i přesto jsem si několikrát myslela, že jsem v tom (příznaky jak blázen - ale jen vsugerované). Takže já už se na ty příznaky nijak neupínám, moje mamka, babička i teta mi říkaly, že před zmeškanou MS nikdy žádné příznaky neměly (holt nebyl internet... 😉 ..) Já jsem si říkala, že zkusím testnout tedy zítra (dva dny před MS), ale možná se na to vykašlu...uvědomila jsem si, že ani nevím, kdy přesně ta ovulace byla..Poznám jí podle bolesti prsou, ale ovulka mohla proběhnout klidně o dva tři dny později...Nás styk byl 14 DC (v ten den mě začala bolet prsa) a mám 29 denní cykly. Takže si nemyslím, že bych z jediného styku, kdy něco ujelo, mohla mít dvě čárky..:(..Ale stejně budu zklamaná, až MS dorazí, popřípadě najdu jen jednu..🙂

reennddyy
12. lis 2012

Tak já sem to dnes dostala 😢 Chjooo,takže další měsíc před námi...Tak moc bych si přála dáreček pod stromeček v podobě pozitivního těhu testu...

kackaku
autor
13. lis 2012

@radulkapol Tak já dělala dnes test - dva dny před menstruací a nic... 😉

radulkapol
13. lis 2012

@reennddyy tak jsme na tom úplně stejně ☹

berev
13. lis 2012

Mě bolí strašně bradavky a jsem v 5 týdnu...a to tak že nemůžu skoro ležet na břiše

reennddyy
13. lis 2012

@radulkapol Achjooo ☹ A před chcílí mi volala kámoška,že je v tom a neví co má dělat...Tak že půjde na interupci,ale tak aby to přítel nevěděl ☹ No nezbláznili by ste se z toho ??? 😒

radulkapol
13. lis 2012

@reennddyy to je děs ☹ spousta holek se snaží o miminko i několik let a není jim dopřáno a jiné si to štěstí nechají dobrovolně vzít interrupcí! ☹ Je mi z toho mizerně! Chápu, že k tomu kámoška má určitě svoje pádné důvody, ale i tak... ☹

kackaku
autor
13. lis 2012

@radulkapol
@reennddyy Taky jsem z toho, že to nevyšlo nějaká špatná...i když jsme se ani nesnažili, obrečela jsem to... ☹ ..takže za dva dny červená pěkně dorazí...

radulkapol
13. lis 2012

@kackaku tak dva dny před MS nemusí být test pozitivní ani u těhotných 🙂 Ale jo, zklamání to je i tak...

kackaku
autor
14. lis 2012

@radulkapol Já myslím, že desítkový mamatest už by něco dva dny před MS přeci ukázal....sice nevím, kdy přesně byla ovulace, ale myslím, že mezi 14 - 16 DC...a test jsem dělala 27 DC..to by už byl alespoň duch, ne? 😉

klaja
14. lis 2012

@kackaku pokud bys byla těhotná a je to dnes 14 dní od ovulace, myslím, že na mamatestu bys slabou čárku už viděla, alespoň dle mých zkušeností. Každé dva dny by pak čárka měla být silnější.

kackaku
autor
14. lis 2012

@klaja Nevím kolik je to od ovulace..test jsem dělala dva dny před MS..cca 11-12 dnů od ovulace... 😉 A taky si myslím, že by tam už něco bylo 😉

beru3nek
20. lis 2012

ahoj, tak já měla asi 3 dny špinění u prvního raráška, myslela jsem že to je MS a bylo to mimčo. Tak vám držím pěsti a prsa mě bolely, že jsem nemohla ležet na břiše. Tak jestli není jasná červená, není nic ztraceno 🙂

miquelle07
25. lis 2012

Ahoj holky, když jsem loni v listopadu poprvé otěhotněla, věděla jsem to už 2 dny po oplodnění - velká citlivost prsou, podbřišek. Všichni mi říkali, že to není možný a ono bylo 🙂 TT mi vyšel pozitivní až při týdenním opoždění a to byla 2. čárka slabá a to to byl ten citlivý test. Jsou holky, kterým se ukazují čárky ještě před očekávanou ms, někomu týden po. O miminko jsem bohužel přišla a letos v únoru o další - u 2. těhu jsem ani nevěděla, že jsem těhotná, až po opoždění jsem si udělala test a byly tam II. čárky. Bohužel ani tohle těhu nevyšlo, mám zvýšenou buněčnou imunitu a ta plod likvidovala. Brala jsem půl roku kortikoidy, ted nám konečně povolili těhotnět, jdem 26 DC, minulý týden jsem měla velmi citlivé bradavky, ted mám pálení a tlak v prsou a boleni v podbrisku. TT zatím negativní, bojim se, že těhu nebudu ☹ všem, co se snažíte o mimi, držím palečky a dejte vědět, když se Vám poraří! Dobrých zpráv je na tomhle světě málo, hodně štěstí!

veruska007
26. lis 2012

@miquelle07 Ahoj, já přišla o miminko v srpnu 2010 a v září 2012. Tento měsíc jsme se poprvé nechránili... a už týden mě bolí prsa, nemůžu spát, břicho mám nafouklé... dnes jsem 29DC, BT 37,2 ... tak mooooc doufám 😵

miquelle07
26. lis 2012

@veruska007 tak to držím palečky! Já se dneska asi zblázním, prsa mě bolí fakt neskutečně a nafouklá jsem taky pěkně a chvilkama mám pocit na zvracení, 28 DC a teplota 37. Dej vědět, jak si dopadla, tfuj tfuj pro štěstí 🙂 Ps: říkám si, at uz se něco stane, bud mimčo a nebo příjde ms, prtotože ta nejistota je děsná, nemůžu myslet na nic jinýho, až se bojim, jestli jsem si to nevsugerovala :(

veruska007
27. lis 2012

@miquelle07 Jj, jsem na tom stejně. Včera jsme si daly s kamarádkou svařák na náměstí a málem jsem ji poblila. Já mám dnes 37,7, ale jsem nachlazená, tak nevím, jestli to není tím. Jestli máš cyklus 28 dní, tak podle mne jsi jasná 😵 . Kdy budeš testovat? Já to mám v plánu zítra 😅 . Bojím bojím.

miquelle07
27. lis 2012

@veruska007 Ahojky, cyklus mám od léta 28 - 32 dní. Od včera mě neskutečně bolej prsa a jsou posetý žilkama, všude, jak na prsou tak bradavkach. No a ráno jsem neodolala, teplota mi ukázala 37°C a tak jsem testovala a vyšlo to, vylezla konečně i 2. čárka. 🙂 Příští týden jdu na UTZ, tak snad už tam něco uvidí 🙂 Dej zítra vědět, držím palečky!!!

veruska007
27. lis 2012

@miquelle07 Jééé, gratuluju!!! Já teda hodlám jít k dr. až v lednu, až budu ve 3. měs, aby zrovna už bylo srdíčko. Tak moooc držím palečky!

miquelle07
27. lis 2012

Děkuju 🙂 Já musím dřív, pač se mi od toho odvíjí hafo dalších vyšetření kvůli té buněčné imunitě a tak. Navíc kdyby se to nevyvíjelo, tak aby proběhl případný potrat 😒 Dej vědět, co testík a pak i co UTZ v lednu 🙂 pa

jennyska
4. lis 2013

@radulkapol @miquelle07 @beru3nek @kackaku @klaja @reennddyy @berev @miramar

Ahoj Maminky 🙂

mohla bych Vás oslovit v souvislosti s Vašemi zkušenostmi s bolestmi prsou a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka? Tu si tady na MK tvoříme všechny, takže vlastně i vy svými zkušenostmi 😉

Tím, že svou zkušenost vložíte na https://www.modrykonik.cz/bolest-prsou/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě prochází tím stejným a neví, zda je to běžné a nebo jak těhotenství prožívají ostatní těhulky.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča

monikadeny
28. bře 2017

@reennddyy
tak to je smutné. My jsme o miminko přišli ve 3. měsíci, ted po revizi máme konečně zelenou - nechápu, dát pryč mimi.....je mi líto, že jsi to dostala, třeba se ten dáreček vyplní nejen tobě, ale nám všem, co čekáme a budeme mít "prosinčátka"

monikadeny
28. bře 2017

@miquelle07
ahoj, díky za podporu a i tobě přeji, at jsi brzy těhu - třeba jednou budeme společně vozit naše vytoužené štěstíčko....taky ted čekám na //....je to nekonečný, teprve jsem 3 DPO

monikadeny
28. bře 2017

doháje, čet je tři roky starej, achjo

lenicka1908
3. črc 2017

Ahojda holky.

Mam takovy dotaz.. Po ovulaci mne hrozne bolely bradavky.. ale jen kdyz si je zmacku.. Cítím takove pálení.. Mam pět dni do menstruace, ale bolest nepřestala. Ovulaci jsem na sobe nikdy nijak nepoznala. Ale minuly mesic sme zacali s ovu testama. Nevíte co by to mohlo byt…? Jinak mne Teda prsa neboli.. jen par dni jsem cítila ze jsou nějaké těžké.. Měsíc uz nenosim podprsenku.. tak nevim jestli to muze byt treba i tim..? :zed: :think: Včera jsem se stale v noci budila.. cca po hodine.. a nez jsem usla jsem hroznou zimnici a mam hrozně zive sny...😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru