Bolest prsou na konci menstruace, máte zkušenost?

mickey001
19. říj 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, před menstruací jsem měla dost těhotenských příznaků jenže pak jsem to najednou dostala, tak jsem to už neřešila. Včera jsem ale mluvila s kamarádkou, která je těhotná a ta říkala, že první menstruaci dostala ještě úplně normálně a já se Vás chci zeptat, zda s tím někdo má zkušenosti jelikož mě začínají bolet opět prsa a vaječníky a to už mám skoro po. Je to normální? Nikde jsem tu tenhle dotaz nenašla tak zakládám novou diskuzi. Prosím za odpověď děkuji.

veri2424
19. říj 2013

Ahoj, mě se tento měsíc stalo to samé a mela jsem ovu hned po menstruaci. Také me to dost zaskočilo. Ale i s milováním jsme se trefili a vypadá to, že bych snad mohla byt i těhotna. Čekala jsem ovu tak 18. Je to docela zvláštní.

veri2424
19. říj 2013

@mickey001 a mela jsem to samé. Končila mi MS a hned mě bolel vaječník a pak prsa. Prsa hodně.

mickey001
autor
19. říj 2013

@veri2424 aha takže, se jedná jen o ovulaci? tak to jsi mě nepotěšila 😀 ale děkuji za příspěvek 🙂

veri2424
19. říj 2013

Nebo si udělej test. Dost holek tu pise ze to dostala ale byla těhu. 🙂

mickey001
autor
19. říj 2013

@veri2424 tak, já to ještě malinko mám, tak až mi to skončí pokud budou bolet stále zkusím pořád si dávám takové malé naděje 😀

veri2424
19. říj 2013

Ja si myslím, že se to stane docela často, že první menstruace v těhotenství ještě přijde. Az uděláš test tak uvidíš. Budu moc držet palce. G

veri2424
19. říj 2013

@mickey001 i na nohách. 😀

mickey001
autor
19. říj 2013

@veri2424 jee tak to moc dekuji 🙂

pavlisak
20. říj 2013

Ahojte,taky mě bolely prsa skoro 3 týdny před MS. 2 dny před MS jsem měla silný hustý bílý výtok. Pak přišla MS krvácela jsem jen jeden den 2 dny špinění. Jindy krvácím 6-7 dní. Dneska mě hrozně bolí záda a pobolívá podbřišek. Mohlo by to být těhu,nebo jen zase nějaká hormonální nerovnováha? Prsa už mě nebolí. 😒

mickey001
autor
21. říj 2013

@pavlisak zkus test 🙂 ja premyslim ze si zitra zajdu jako samoplatce na krev at uz na cem jsem...

pavlisak
21. říj 2013

@mickey001 Tak Ti držím pěsti ať Ti to dopadne jak si preješ.

pavlisak
21. říj 2013

@mickey001 A jak Ti dopadl test? Zkoušela sis ho udělat?

mickey001
autor
22. říj 2013

@pavlisak test mi vysel negativni, proto se chci ujistit tou krvi... a ty jsi ho zkoušela?

pavlisak
22. říj 2013

@mickey001 Zkoušela dneska rano a taky je negativní. Takže u mě to jsou zase jen hormony. ☹

pavlisak
22. říj 2013

@mickey001 Tak jak Ti to dopadlo z té krve?

mickey001
autor
23. říj 2013

@pavlisak tak ještě jsem se tam nedostala, dnes jsem si dělala test a viděla jsem tam ducha tak počkám do čtvrtka a pak půjdu k doktorovi 🙂 a u Tebe mě to mrzí, ale třeba ještě není pozdě hm? 🙂

antoinet
27. říj 2013

U mě to probíhalo tak, že mě prsa začala bolet pár dní před MS jako vždy, ale neporovnatelně víc a navíc se mi i dost zvětšila, bylo to jasný už před testem, ten byl pozitivní 5 dní po.

pavlisak
6. lis 2013

@mickey001 ahojky, tak jak Ti to všechno dopadlo? My zase nic. Dr to teď začal řešit já jsem po gynekologické str v pořádku. Vypsal mám žádanku na spermiogram. Můj to docela odkládá. Moc se mu tam nechce a asi se mu ani nedivím...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru