Bolest v místě pravé ledviny, boku. Jsem těhotná?

certovka
10. dub 2010

Ledviny bych měla mít v pořádku, se zády taky nic nemám. Přesto mě už dva dny lehce pobolívá jakoby pravá ledvina, resp. pravý bok. V životě jsem to nezažila... Myslíte, že to může znamenat počínající těhotenství?

denousek
4. lis 2011

ahoj tak vidim ze nikdo nic to je skoda... taky by me zajimalo proc me boli pravy bok jakoby taky u ledvin .-( z krevnich testu dr zjistil ze malo piju a mam vic pit muze to byt tim?muze byt jeste ze?prosim poradte

denousek
6. lis 2011

renatica
6. lis 2011

@denousek Tak vidím že už jsi skoro v půlce těhu,..já jsem ted na začátku a asi okolo toho 5 týdne mě taky bolela jakoby pravá ledvina,.. a do ted je to zatím jediný můj projev těhu,...jinak mi není špatně,..nic,..tak jsem ráda!!! Tak hezké těhulkování

denousek
6. lis 2011

@renatica no me dr rikal ze malo piju tak jsem se vcera prolivala a mela vecer a pres noc ledvinovy pas.. snad uz to bude dobrý 🙂 ted jedu pryc tak ho nepotahnu tan pas ale vecer ho zase nasadim 🙂

renatica
6. lis 2011

😀

renatica
6. lis 2011

@denousek no je fakt že já teda taky dost málo piju,..když vypiju litr vody tak je to moooc

hancazivocich
6. lis 2011

@denousek - a dělal ti dr. ultrazvuk? Těch ledvin? Jestli ta ledvina ,,neměstná" - tzn. jestli se jakoby nenafukuje.. Je tady téma - v těhotenství..
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mate-zku...
Ale to jsou většinou velké bolesti!!

denousek
7. lis 2011

@hancazivocich ne nedelal 🙂 rekla jsem mu to na kontrole jestli myslis gyndare u obvodní jsem nebyla...bouchal mi do zad jestli me to boli ale nebolelo... ted uz je to lepsi vic piju a nosim ledvinovy pas...tak snad to bude dobré..

renatica
7. lis 2011

a mě to během 14 dní taky přešlo,... už mě to nebolí a nijak jsem to ani nemusela naštěstí řešit,... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru