Bolest v podbřišku týden po ovulaci, máte zkušenost?

renca21
30. srp 2013

Ahojky holky.Mám takový dotaz.Minulý týden jsem měla ovulaci(nehlídám si ji,takže si nejsem 100% jistá,ale podle hlenu a zpětného výpočtu by to odpovídalo)no a od včerejška mě bolí v podbřišku,jako před ms.Tu mám ale dostat až 13.9,takže na tu je ještě brzy.Taky mě lehce bolí prsa,ale jen když si na ně sáhnu.Máte s tímto některá zkušenost, např. poté pozitivní test? Vím, je brzy, jen mě to zajímá. Moc děkuji

alenka_p
30. srp 2013

No já mám takovou zkušenost vpodstatě každý měsíc, těhotná být sice můžeš, ale takhle nějak standardně vypadá PMS....vyčkej tak týden a udělej test ;)

janiis
30. srp 2013

po biochemické graviditě, kterou jsem měla v březnu, mě každý měsíc při ovulaci bolí v podbřišku, někdy víc, někdy míň. Teď jsem krátce těhu, a prvním indikátorem byla pro mě prsa, stejně jako když jsem čekala mojí holčičku. Jen pár dní po ovulaci (násl.po oplodnění) bolely mnohem víc než běžně, za týden už jsem měla pozitivní test. Takže já spoléhám na prsa 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru