Bolest v prsou. Není to brzo?

lucinka56
30. led 2007

ahoj holky, mate nekdo zkusenost s bolenim prsou,pokud jste byly jen kratce tehotne?
jestli se zadarilo tak bych mela byt asi tyden od poceti,ale me se zda, ze ta bolest v prsou je dost brzo teda, vzdyt se hcg jeste nemuze delat? a ms ma prijit az za tyden.. co myslite? diky K.

katarina82
19. únor 2007

Amalko, já mám to samé. Taky mě bolí jedno prso na boku, ale bohužel u mě to znamená, že mrcha na sebe nenechá moc dlouho čekat ☹ Kdysi mě prsa před MS nebolely, ale poslední tři měsíce pravidelně.
Ale třeba u tebe to bude značit přesný opak 😉

ammalka
19. únor 2007

katarina82, byla bych hrozně ráda, ale abych řekla pravdu, moc v to nedoufám, tak jsem zvědavá. Bylo mi akorát divné, že mě nikdy předtím nebolely, tedy od té doby, co jsem přestala brát HA a začala se snažilkováním, jak dlouho se snažilkujete o mimi?

katarina82
19. únor 2007

Ammalka, už rok ☹ Prvního půl roku mě prsa vůbec nebolela, pak to jednou přišlo tak, že jsem nemohla ani spát na břiše, tak jsem se už těšila, že to vyšlo, ale bohužel MS přišla. Pak se to stávalo občas a poslední měsíce mě bolí pokaždé asi tak 5 dní před mrchou 😒

ezop
19. únor 2007

Ahoj, ammalka,katarina82 a všichni tady,tak mě prsa začali bolet v pátek jakoby z boku jak píše ammalka a nikdy mě prsa ani malinko nebolely.Tak nevím čím to.HA jsem vysadila už před rokem a MS má příjít až teď ve čtvrtek.Tedy má,doufám,že ta bolest bude třeba něčím jiným,než očekávanou MS.Ale moc v to neveřím.No měla bych,ale po ročním snažení těžko uvěřitelné.Holky,ať máte všichny co nejdříve dvě // 😉

katarina82
19. únor 2007

ezop, no právě, já taky už po tom ročním snažení nevěřím, že by to vyšlo. Hlavně už v nic nedoufám, abych pak nebyla zklamaná.
Máte nějaký problém, že se snažíte taky tak dlouho a nic? Anovulační cykly nebo tak?

ammalka
19. únor 2007

ezop, i já tobě přeji //, doufám že nám to všem vyjde. A léčíš se někde a nebo jsi zatím ještě u lékaře nebyla?

ezop
19. únor 2007

Holky byla a hned ještě to ani rok nebyl a byl tak suprovej,že mi řekl,že se na nic čekat nebude a hotovo.Takže já hormon.profil-tam mainko zvýšený prolaktin,takže napsán na 14 dní mysalfon IVAX+manžel spermio a ten byl výbornej a teď jsme byli v CAR GENNET :genetická konzultace já odběr krve na enokrinologii,to dopadlo dobře a na imunologii-ta bude tento týden a genetika tak do 3 měsíců.Manža byl jen na odběru krve na chromozomální vyšetření to snad bude příští týden no a to je zatím vše.Dál mi nic neřekli.kdy mám přijít.tak nevím.Až budu volat na výsledky zda jsou,tak se zeptát.Nebo mého DR.tomu ty výsledky sami přeposílají poštou.No právě,já už jsem měla i pomalu nutkání udělat si těhu test,co mi jednou poslali s ovu testy zdarma,ale právě nechci nic zakřiknout a a uspěchávat,abych zase nebyla zklamaná jak píšete.No myslím,ale že to asi nebude tak jednoduché a budu ještě muset na // počkat.Nevím,zda vůbec ovu probíhá.Podle testů co jsem si poslední měsíc dělala,tak ovu byla,ale zda jsou ty testy 100% to nevím.Ani si nejsem jistá zda mysalfon na 14 dní stačil na srovnání toho prolaktinu.No jo no však když tělu 10let HA něco přikazujeme ,tak to asi nebude tak lehké se znovu nastartovat.Ale je to individuální asi.Kamaárdka brala HA skoro 13 let a byla těhu hned 2 měsíc 🙂

petul.a
19. únor 2007

Ahojky, ezop, tak koukám, že si Tě asi najdu všude, co? 😀

ezop
19. únor 2007

ale ale ahojky petulo,teď jsem Ti poslala mail.No moc do diskusí nepřispívám,takže máš vcelku štěstí 🙂

katarina82
19. únor 2007

Ezop a co pak máte v plánu? IUI nebo IVF?

ezop
19. únor 2007

no já pořád skrytě doufám,že se to povede za pomoci přírody,ale jinak bych asi zvolila IUI,zkusila bych dva pokusy a pak asi tedy IVF a co ty??jak se snažíte??

katarina82
19. únor 2007

Zatím přirozeně, mám ovulační cykly, spermiogram máme taky ok, byla jsem na laparce a všechno v nejlepším pořádku, ale přitom nic ☹
Teď čekám na MS a pak jdu znovu na hormonální profil, ale tentokrát už do CAR. Jinak už vím, co bude následovat. S doktorem jsme se dohodli, že zkusíme tak ze tři IUI a pak na podzim bychom šli do IVF. Ale jak to pořád pročítám jak i párům, co jsou ok, nevyšlo třeba ani 4.IVF, tak některé dny až ztrácím naději, že vůbec někdy vyjde. Vím, že bych měla být optimistická a věřit, ale občas to fakt nejde. Obzvlášt jak začne mrcha 😒

katarina82
19. únor 2007

Ezop, do jaké diskuze chodíš? Je fajn mluvit s někým, kdo má podobný problém, tak že bych se tam někdy přišla kouknout 🙂
Teď totiž musím letět. Mám rande s kamarádkou ze školy 🙂

ezop
19. únor 2007

no jo já moc do diskusí nepřispívám.Spíše pročítám něco co je pro mě zajímavé.Já myslím,že to velké a dlohodobé brouzdání také není moc dobré,protože se člověku jen ty věci honí hlavou a ač si to určitě ani jedna z nás nechce přinat,tak pak na to myslíme ještě více a to myslím není tak dobré

katarina82
19. únor 2007

taky si to myslím. Přítel si ze mě dělá srandu, že už toho vím tolik, že bych si mohla založit poradnu 😀 Asi toho už opravdu vím víc, než bych sama chtěla, ale když mě to nedá a když něčemu nerozumím, nebo když si nějsem jistá třeba kterou metodu a postup bych zvolila já, i když se mě to třeba ještě netýká, tak tak dlouho hledám a zkoumám-hlavně na Neplodnost.cz, až se dopátrám k výsledku. Asi by bylo nejlepší na nějaký ten měsíc nechat odpojit internet 😀
Já už fakt musím letět. Tak se zatím měj hezky a když tak nakoukni do diskuze Iscare, nejsou tam jen holky z tohoto CARu a jsou tam i čekatelky na IUI jako já a ty 😉
Ahoj

luckamb
23. črc 2008

Ahoj holky,
chci se zeptat, jsem 16 DC, takže do MS 14 dní a ovulka akorát asi je a začla mě bolet prsa. Nikdy předtím se mi to nestalo, bolí mě až těsně před MS. Snažíme se od listopadu 07. Netušíte někdo čím by to mohlo být?? jeslti by to mohl být příznak ovulky nebo co??

zulik
23. črc 2008

Ahoj luckamb,
nechci ti brát iluze ale prsa mohou bolet i hormonální nerovnováhou.Samozřejmě, může to být i znak těhotenství, já měla dokonce tak asi 5 den po otěhotnění trošičku bílý výtok z prsou, asi to byla pro organizmus síla ale teď se mi někdy stane, že mě bolí prsa a těhu nejsem 😒

luckamb
23. črc 2008

Já jsem právě nevěděla i jeslti to může být jen tak z ničeho nic, když už prášky neberu od října víš. A za celou dobu se mi to nestalo.

karotky
21. kvě 2009

Ahojky!
Chtěla jsem se zeptat,jestli bolest v prsou a podbříšku souvisí s ovulací?
Nikdy jsem na to netrpěla,................max.jsem to měla jako příznaky při začátku MS,ale jen do porodu.Po porodu nic a dneska (MS jsem měla cca před 2.týdny) se můžu zbláznit,jak to bólí. 😀

samson
9. říj 2009

Zdravím - pokusím se obnovit téma..

holky měla jste každá na začátku těhu bolavá a citlivá prsa? 😕

petulicka240
19. kvě 2010

Ahojte holky potrebovala bich poradit . pokazde kdis dostanu menstruaci mne boli prsa us 7 dni do predu ,ted sem mnela dostat 12.05.10 a furt nic ted us je to 8 dni spozdeni .ale prsa men boli moc a nemuzu ani spat hodne mne to boli hlavne kdis si lehnu nebo rano takle mne to este nebolelo sou hodne na foukla a bolava po strane a uplne sou tvrda ...mate nektera skusonost??? prosim odepiste dekuju vam

herbie
20. kvě 2010

petulicko a zkousela jsi test? tyden spozdeni muze bejt i tehu? a ty prsa jak pises testi a uvidis 😎

petulicka240
20. kvě 2010

herbie:: ne este neskousela nebo chci este pockat mislis ze us bi mi to ukazalo ted us to je spozdeni 10 dni tak ja nevym jestli mi to ukaze us na 100%, a prsa mne boli furt pravje se divim ze tak dlouho us mne boli prsa je mi to neaky divni ale diki ze si odepsala no uvidime snad se to ted podari .. prosim porad mi jestli si mam us udelat test nebo este radsi pockat ..diki herbie dam ti pak vjedet jak to dopadlo okkk

herbie
21. kvě 2010

petulicko urcite si test udelej jestli jsi tehotna tak tam uz budes mit zretelny // 🙂 me ukazal test dve carky asi 5 dni pred ocekavanou menstruaci sice ta druha byla slabsi ale byla tam 😉 takze u tebe by to bylo asi uz 100% //

petulicka240
23. kvě 2010

ahojky Herbie: tak sem si delala test v sobotu a bili tam // uplne to slo videt a ukazali se hned tak ze jsem tehotna moc jsem stastna nebo sme cekala us 2 roky a ted us jsem. tak ti dekuju za pomoc pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nuzky
25. led 2011

Ahoj holky, jsem 27DC .. MS mam vzdy 30DC - vzdy teda az po uprave UTROGESTANEM. Od pripadneho poceti me poboliva brisko, tedkon uz zase mene...ale naopak mam citlive bradavky. nemohu rict, ze me bolej prsa a nebo bolej bradavky..jsou hold desne citlive, ale jen na dotek, kdyz je zmacknu.
Test jsem delala 25dc s citlivosti 10 a negativni, dnes 27 dc, citlivost 25 a negativni. Ja vim,je asi brzo...ale myslite, ze bych mohla byt tehu ??? Snazime se uz skoro 2 roky... 😲 děkuji moc, nuzky

draczech
27. led 2011

@nuzky myslím, že těhu bys být mohla, zkus testnout teď v sobotu nebo neděli a uvidíš. Jsem na tom podobně. Cyklus mám 31 dní. Dnes jsem 28DC. Bradavky citlivé na dotek, jinak normál. Podbřišek trochu občas píchne jako na MS. Včera večer (27DC) jsem zkoušela test citlivost 25 a negativní. Vím, je brzo, citlivost nízká, hcg večer v menší koncentraci než ráno (pokud by teda vůbec bylo..), ale nemohla jsem si pomoct. Snažíme se 1 a 1/2 roku, takže ti rozumím a jsem na tom asi úúúúúplně stejně 😅

gramanovahelena
25. čer 2011

Ahojky lidičky,tež mě bolí bradavky ale těhotná nejsem to jsem si jistá na sto procent i kdyz jsem to nemela mesic jako že mám měsic zpoždění,jelikož se mi nedělá žluté tělisko,ale i tak by mě zajímalo co to vubec je nebo proc me boli ty prsa kdyz jsem uplne v poradku na všech vyšetrenich jsem byla a nezjistili mi vubec nic nevite si nekdo prosim rady??předem díky za odpověd

loperka
23. zář 2013

Tak mám taky dotaz. 🙂 Užívala jsem si s přítelem i přes to, že jsem brala antibiotika a už se nechránila kondomem. Na žádných stránkách jsem se pořádně nedočetla jestli a jak ovlivňují antibiotika antikoncepci a zhruba týden "po" mě začala strašně bolet prsa, tak si říkám, jestli je nějaká pravděpodobnost, že jsem těhule. 🙂 Mívám problémy také se zády a vím, že prsa mohou také bolet od zad. Ale moc se mi to nezdá 🙂 MS mám dostat až za cca 14 dní.

gambrinkax
23. zář 2013

AHoj holky my se snazime rok. Dnes jsem 27DC a 13DPO a pred 3 dny me zacli bolet bradavky. Na dotek boli kdyz si prejedu po nich prtem tak me pali a obcas v nich mam mravenceni . Ms neocekavam za 4 dny tak snad to vyslo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru