Bolest v prsou. Není to brzo?

lucinka56
30. led 2007

ahoj holky, mate nekdo zkusenost s bolenim prsou,pokud jste byly jen kratce tehotne?
jestli se zadarilo tak bych mela byt asi tyden od poceti,ale me se zda, ze ta bolest v prsou je dost brzo teda, vzdyt se hcg jeste nemuze delat? a ms ma prijit az za tyden.. co myslite? diky K.

hoffga
30. led 2007

Ahoj Luci,
myslím, že zase tak brzo není. Bolest prsou podle mě neovlivňuje hcG. Mám taky asi týden po ovu a ne že by mě prsa bolely, ale mám v nich takový jako tlak...
Jinak, co píšou ostatní holky v jiných diskuzích, většinou je začínají prsa bolet cca. týden před (ne)očekávanou MS 😉
Hodně štěstí 🙂

lucinka56
autor
30. led 2007

hoffga, diky za odpoved.. no uvidime..

jana31
30. led 2007

lucinka56 přesně tak vůbec to není brzo prsa tě můžou bolet i když těhotná nebudeš.Já mám pocit že jsem měla období kdy mě snad začaly bolet už druhý den po ovulaci a to až do menzes...Momentálně jsem krátce těhotná 5-6tt a prsa jsem začala cítit až před týdnem...to znamená že mě začaly bolet a být cytlivé až týden po očekávané ms.Je to u každé z nás jine!!!!¨Hodně čtěstíčka!!!! 😉

elucinka
30. led 2007

luci, mne začaly prsa bolet 7. den po OVU - čili po týdnu od početí. a bolej mě pořád....

lucinka56
autor
30. led 2007

jeee velkaaa nadeje 🙂 😉
diky lucinko 😉

elucinka
30. led 2007

a přesně totéž se stalo i jiné těhulce tady na koníkovi, elly. tu taky začaly týden po OVU. 😉

niky
30. led 2007

Ahoj, mně teda taky pěkně bolí, cítím v nich takový tlak. Začly asi 5 den po ovu, tak jsem taky napnutá, jestli to vyšlo, dneska mám 25 DC. 😉

lucinka56
autor
30. led 2007

no doufejme teda, ja jsem 23DC

elly
30. led 2007

Elucinka ma pravdu. Me zacali bolet taky asi tyden pred MS. Nejdrive jsem si myslela, ze to bude k MS, ale ta bolest zustala i pote i do dneska. Ani na brichu spat nemuzu, natoz aby si s nimi manzel hral 😀 Proste, citlive, nafoukle a bolave.
Nektere devcata to proste maji, jine tenhle problemy nikdy nepoznaly. 😉

niky
30. led 2007

Luci, tak budu držet palce 😉

lucinka56
autor
1. únor 2007

niky tak dej vedet.. ja taky... ale covece citim ze Mary uz jede, uz ji cejtim 😖 🙄 😠

valunka
1. únor 2007

Lucinko, já se připojuji k těm, u koho se bolest prsou projevila - u mě to tedy bylo i minulý cyklus, kdy jsme se ještě o mimi nesnažili, ale vysadila jsem HA - tak kolem předpokládané ovulace mě prsa začala bolet - hlavně jsem měla děsně bolestivé bradavky. 😒
Tento cyklus jsme se už snažit začali - tak mě teda prsa otekla hned kolem ovulace - ale narozdíl od minulého cyklu se to pak nelepšilo, spíš naopak, boles se změnila spíš v celkový tlak, no a v sobotu jsme měli // 🙂 Manžel, prohlásil, že si to myslel už předtím, že jsem těhu, protože se mi prsa i dost zvětšila (což je s mojí velikostí už trochu příliš - chci vidět, jak budu kupovat novou podprdu 😀 )
Tak držím palce, ať to není krvavá Mary, ale nějaký malý mimi - já měla před předpokládanou MS taky pocit, že se to blíží - ale to píše hodně holek, že má v břiše pocit jako před MS a ono přijde něco jiného 😉

kam
1. únor 2007

Ahojte holky,
chci se vás zeptat: poslední 3 cykly mě hodně bolely prsa a natekly, což se předtím dříve nikdy nestalo(už jsem se těšila, že se to povedlo). A tento cyklus mě prsa nebolí vůbec...tak jsem se chtěla zeptat jestli je to tak normální, že si ty hormony dělají co chtějí nebo jsem předtím mohla být těhu? Kdo se v těch příznacích má vyznat 😕

pikusa
1. únor 2007

Ahoj tak mě bolí prsa od ovu až do MS a to někdy tak,že si na ně nemohu ani sáhnout.A to mívám i 10ti denní zpoždění a to je pak jak když jsou to 2 balony.Tak si vždycy říkám,že by?a ono nic.
At tebe bolí prsa z upkně jiného duvodu 😉

lucinka56
autor
2. únor 2007

ahoj Valunko.. diky za odpoved.. ja jsem 26 DC od poceti ( teda jestli se zadarilo) jsem teprve 9 den, vcera jsem to nevydrzela a delala test a byla /
si rikam, ze bylo brzo, ale ty prsa boli i kdyz jdu..uvidim.. jinak priznaky ze mary prichazi mam fakt dost silne, boli me dost podbrisek..ale menzes cekam az v utery..

valunka
2. únor 2007

Ahoj Lucinko, myslím, že ten test byl opravdu brzo 😉 Já jsem si první testík dělala 12-tý den a ta druhá čárka byla opravdu slaboučká - taky to bylo ještě dost brzo - myslím, že jsem ji doslova vytáhla očima, jak jsem ten papírek hypnotizovala 🙂
Tak držím palce, třeba to opravdu vyjde a jestli ne, tak se určitě zadaří příště 😉 Určitě pak napiš, jak to dopadlo ! Je to holt těžké odhadnout to dopředu, ale já mám v břiše pocit, jako by měla MS dorazit, tak nějak permanentně i teď - takže opravdu těžko říct, co se v tom těle někomu děje 😀

gabinek
2. únor 2007

já jsem si dělala jeden test 10 dní po oplodnění a byl negat. druhý jsem si děla 12. a ten už byl pozitivní měla jsem citlivost testu 10 a všem to tady vřele doporučuji

kupska2
3. únor 2007

ahoj chtela jsem se na neco zeptat,.1.01.07jsem mela 1menstrulaci,za 2tydny jsem začala zvracet,natekly mi prsa a porad boli,31.01.07.jsem dostala normalne ms,pač ji mam po31dnech,jen tak malo,skončila mi,mam stale bolava prsa,poboliva me pod brichem,zvracim a test,nic neukazuje,mužete mi prosim nekdo poradit?dekuji jana

barca28
4. únor 2007

Holky mě prsa také bolí od té doby,co jsem vysadila HA.Mám to dostat za 5 dní,tak jsem opět napnutá.Cyklus mám26,nebo27 dní.Tento měsíc jsem měla 18. a 19.den příšerný tlak v podbřišku,který pomalu přešel až na bodavé bolesti.Druhý den v noci jsem to cítila zas,ale už trochu méně.Znáte někdo tento pocit?Mohlo by to třeba znamenat zahnízdění vajíčka?

valunka
4. únor 2007

Pro Kupska2 - v tomto Ti asi málo kdo bude moci poradit - ale jestli Ti není dobře, tak být Tebou vyrazím k doktorovi - určitě je lepší přijít co nejdřív a třeba i zbytečně, než potom pozdě s nějakým problémem. Určitě to bude nějaká drobnost, tak neváhej a vyraž - budeš mít klid 😉
Pro Barcu28 - Barčo, bodavé bolesti při zahnízďování vajíčka mě sice nepotkaly, ale znamenat to může asi cokoliv. Z vlastní zkušenosti vím, že když člověk čeká, jestli se mimi podaří nebo ne, tak se asi víc sleduje a každou drobnost pak vnímá jako příznak těhotenství 😀 Takže tady Ti asi nikdo na 100% neporadí - chce to ještě pár dní vydržet a pak případně testovat 🙂
Holky držím palce !

marinka
4. únor 2007

Mně taky prsa začaly bolet už několik dní po oplodnění, zabolely vždy několikrát denně a měla jsem citlivé bradavky.

megy
4. únor 2007

to já mám citlivé bradavky už 5 dní, menses jsem nedostala, stále čekám ten první po vysazení HA, ale nic. Vím, jak menses u mě přichází - vždy jsem nafouklá, prdím, bolí mě podbřišek, ale teď po 29 dnech vůbec nic, jen bolesti bradavek

lucinka56
autor
5. únor 2007

ahoj holky,
tak dnes me klesla teplota na 36.5 test nega a ja to cejtim, ze uz mary jede...

barca28
5. únor 2007

Holky začíná mi týden plný napětí,nejen že mám napnutý prsa,ale i nervy 😀 Vždycky ten týden co to mám dostat nemám v hlavě snad nic jiného.Megy po vysazení HA to může být rozházené,ale zkus testík.Říká se,že se ti to vrátí do starých kolejí,jako jsi to měla před HA.Držím palce.Luci tak tohle klesnutí teploty znám taky.Minulý měsíc jsem měla zpoždění 4 dny a pak mrcha klesla a bylo po nadějích,myslela jsem,že se složím.A to už jsme s tím počítali.

kupska2
5. únor 2007

ahoj valunko,ve stredu jsem objednana,tak se pak ozvu,dekuji ahoj 😉

valunka
6. únor 2007

Megy, já jsem po vysazení HA měla taky úplně jiné pocity a příznaky v průběhu cyklu než když jsem to brala. Měla jsem po ovulaci až do MS hrozně citlivé bradavky - ale MS nakonec dorazila ještě dřív, než měla 🙂
Kupsko - myslím, že jsi dobře udělala - alespoň budeš mít klid - držím palce, ať je to nějaká blbost od které budeš mít brzo pokoj - určitě se ozvi, jak jsi dopadla !!! 😉

valunka
14. únor 2007

Ahoj Kupsko2 - tak jak jsi dopadla ? Doufám, že je vše v pořádku ? 🙂

megy
15. únor 2007

tak jsem to taky dostala ☹ Teď jsem si ale jistá, že můžeme začít na 100%. Mám koupené ovulační testy, těhotenské testy a hurá na to

kupska2
16. únor 2007

nijak,nic tam nevidel,a pri sem mela plny moč.mechyř,a bral me ulrazvukem na brise.

ammalka
19. únor 2007

ahojky holky, taky se jsme s manželem začali se snažilkováním a to asi před 3 měsíci, zatím nic, teď mi po té době, co jsem začali, začali poprvé bolet prsa, resp. jedno ze strany, doufám, že to něco znamená 😀 , co vy nato, jaké na to máte názory a hlavně zkušenosti. Díky za odpovědi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru