Bolest v prsou. Není to brzo?

lucinka56
30. led 2007

ahoj holky, mate nekdo zkusenost s bolenim prsou,pokud jste byly jen kratce tehotne?
jestli se zadarilo tak bych mela byt asi tyden od poceti,ale me se zda, ze ta bolest v prsou je dost brzo teda, vzdyt se hcg jeste nemuze delat? a ms ma prijit az za tyden.. co myslite? diky K.

andreaolachova
27. lis 2013

ahojky holky me taky bolej prsa ale mela sem to jen 3dny měsicky muže to byt tim že to boli

simdan
28. lis 2013

andreaolachova-můžeš být klidně těhotná,i když jsi měla menzes,udělala bych si test 🙂

bluma1
3. pro 2013

ahoj holky.mám problém.asi dva měsíce v kuse každej den mě bolej prsa když si je zmáčknu,třetí měsíc mám měsíčky strašně slabý že bych si snad nemusela brát ani vložku a trvaj tak čtyři dny,což normálně nemívám.taky mě bolí v podbříšku,mám nafouklý břicho bez pocitu plnosti a jsem dost unavená.ale pokaždý je test negativní.můžete mi poradit? 😖

evulinkab
3. pro 2013

@bluma1 Zajít na gynekologii?

bluma1
3. pro 2013

to určitě zajdu.vůbec nevím čím to může bejt 😕

andrusinka
5. pro 2013

@elucinka já mám ted stejný problém🙂 🙂 tak čekám co a jak

bluma1
7. pro 2013

tak dej vědět ju 😉

andrusinka
11. pro 2013

Tak jsem to dostala ach jo

myskaq
27. pro 2013

Ahoj holky mam dotaz :/ je normální ze me prsa začali bolet tesne po MS ? Vždycky me boli pred MS tak týden .. S přítelem jsme meli nechráněný styk i v době ovu :/ ale MS přišla sice o 3 dny později ale trvala těch 6 dni :/ no a ty prsa začali bolet až ted no :/ zdají se byt i větší :/ nemáte s tím nektera zkušenost ?
😖

misaaaax
17. bře 2014

Ahoj holky já vám mám taky problém a nevím co s ním. Od vcera me zacaly bolet bradavka je mi nejaká zima furt. Jaa si myslim že můžu být tehotná, jenom si říkám že je to možná brzo, předešlé těhu tak jsem takové neměla. Jenom si ale říkám že je to kravina, před 14 dny tak jsem mela MS odpol. Mi skončila a přítel to do mě dal.náte a tím nějaká zkušenost? Každopádně se omlouvám uživateli co tu pišu ale myalim ze je to mozná stejné téma. Díky moooc

renca21
19. bře 2014

Mě taky začaly týden po ovu bolet prsa,a čtyři dny po vynechání mám krásnou čárku na testu 🙂

janadajova
5. dub 2014

mě prsa hoří ale na dotek normální .) ...kolem bradavek bolí a z boku bolí

hopeto3
12. dub 2014

ahoj holky 🙂
Mám už první dcerku u které jsem při těhotenství nic necítila,příznaky žádné až pak kopance od malé :D
Snažíme se o druhé, nějak tomu nevěnuji pozornost a s malou nemám čas pozorovat změny na těle:
ALE : moje poslední mrcha dorazila 28.3 a to ve stavu, že na jeden den a pak cca 6dní jsem jen tak dvakrát za den zašpinila toaletní papír :o
Vždy to mam silné, bolestivé na prášky a cca týden FURT
Ovulace se prý často mění ( já bych jí měla mít cca 14dní po Mrše, takže tento vikend)
Ale cca 3týdny mě dost bolej prsa,až brní a pálí ( pevnější se mi nezdají a prádlo na nich také skousnu)
ZAJÍMALO by mě, zda ta prsa mohou souviset i s něčím jiným, nebo se mam těšit zda dostanu Mrchu 🙂
Prsa bolej jak když se mi dělalo mléko po porodu

jana123123
27. dub 2014

@ammalka ahoj a jeto pravda ze kdys bolivali te i bradavky me teda boli od vcera a jeste k tomu dnes me boli v podbrisku nikdy se mi to nestalo tak nevim co to je a ms ma prijit 28. Tohhdle mesice ale nikdy me to tak nebolelo pred ms je to normani diky ti moc za od poved

martina1105
26. črc 2015

ahojte holky,menstruaci jsem měla poslední 25.6. týden už mě píchá v podbříšku a dnes mám pocit jako bych to měla dostat vím,že je to asi brzy možná to dostanu,jenže prsa mám citlivé,strašně mě bolí v kříží a náladu mám pod psa,bojím se dělat ještě testík at nejsem zklamaná,může to být těhu?

kristyyn
27. črc 2015

Ahoj Holky mám takový dotaz 🙂
Někdy mě pobolívá podbřišek, dneska mám nějaké zvětšená, citlivá prsa. Někdy je mi zle. Měla jsem tak cca asi týden zpátky nárazovité křečovité bolesti v podbřišku..... Těhotenský test jsem si dělala 24.7 a byl negativní :( Tak momentálně čekám do příchodu menstruace (1.8.).... Přemýšlím zda si udělat test a nebo počkat :/

veronika182
27. črc 2015

@kristyyn a kdy si měla ovulaci? Test by se měl dělat alespoň 10 dní po ovu, aby už tam bylo něco vidět

mineate
27. črc 2015

@kristyyn Bud trpeliva, ono kdyz se ti zatim neukazalo nic na testu, tak je podle me i nerealny, abys mela tehu priznaky. Takze spis je to zatim jen klasicky prubeh predmenstruacni faze, kdy kolisaji hormony atd. a z toho muzou byt vselijaky bolesti, zvetseny prsa atd. Zkus test zase tesne pred ms nebo az po vynechani, jestli to vydrzis.😉

kocourkovapawlina
14. zář 2015

Ahojky holky jsem 4 dny po ovulaci a od te doby me poboliva pod brichem a mam tlak v prsou nevite odceho by to mohlo byt ... Dekuni za odpoved ...

caracol
22. pro 2015

Ahoj všem, zkusím obnovit téma🙂 Měla některá z vás bolest v prsou krátce po oplodnění? Byl to příznak těhotenství? 🙂

zzandulkaa
22. pro 2015

@caracol Mě prsa bolely hned od začátku. Za mě první příznak.

kalimero1972
16. únor 2016

Holky mám velké bolesti prsou.. Bolet mě zacla před měsíčky a boly pořad i přes měsíčky.. I teď po nich. V noci nemůžu spát a přes den to není o nic lepsi. Těhotenský test jsem si dělala ale vyšel negativně. Už nevím co to může být..

tessie21
21. led 2017

Zdravím mám dotaz, nezažila jste některá bolest ale jen v jednom prsu ? bolí to už tak 3 týdny prso mám hrozně citlivé každý dotek je celkem nepříjemný . Nemáte někdo zkušenosti? děkuji

pepuna123
13. únor 2017

Ahojky devcata ;) Mam prosbu,pred 14 dny mi zkoncila menses,hned po skonceni jsme na to hupsly a uz me dost boli prsa,jsou i takova natekla.Neni brzo na to plasit?😒

misula29
14. únor 2017

@pepuna123 je, to bude spíš k ovulaci 🙂

vanea
14. únor 2017

@pepuna123 myslím, že to je blížící se/probíhající ovulace ;) málokdy bývá hned po MS, takže si nemyslím, že byste se trefili hned po menstruaci..možné je samozřejmě vše, nicméně příznaky lze stejně vysledovat až po uhnízdění vajíčka..to probíhá tak 5-10 dní po ovulaci. Tak to si musíš už vypočíst sama🙂

husa19
13. srp 2017

Ahojky maminy mnela bych taky dotaz cca před týdnem mne bolela dělohaa dneska mne zacaly bolet prsa coto může být nestalo se vam to už nektere dekuji za radu

kacenkakackom
31. pro 2017

Dobry den mam otázku ... Druhy den me boli prsa i bradavky ... Ms mam zpoždění 6 dni ... Na testu nic ... Myslite ze bych mohla byt tehotna ? 😔

anita003
2. led 2018

Já myslím, že šance pořád určitě je a řekla bych, ze i celkem vysoká, kdyz mas takové zpoždění. U některých se pozitivní tt objeví az po delší době... 🙂 držím palce! 🙂

kacenkakackom
2. led 2018

@anita003 dekuji ...uz jsem se tolikrát zklamala ze uz ani nedoufam ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru