Bolesti po vyvolávačce, je to normální?

mililihaus
2. říj 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo taky takové zkušenosti....měla jsem teď spoždění asi 14 dní, tak jsem šla k dr, ta mi dělala ultrazvuk, řikala že tam mám nějakou bublinku asi plnou "vody" že to může být ta ms co nedorazila...a že to vypadá, že těhotná asi nejsem. Píchla mi vyvolávačku a že do 14 dnů by měla dojít MS. Třetí a čtvrtej den jsem slabě špinila a teď už zase nic ( je to týden od vyvolání) ale od píchnutí mám dost silný bolesti v podbřišku...vždycky tak dvakrát třikrát za den. emoticon Trvá to třeba i půl hodiny v kuse...je to normální??? emoticon

xvink
2. říj 2013

@mililihaus Chodila jsem na vyvolávačky opakovaně, MS přišla vždycky v rozmezí 3-5 dnů (mně doktor říkal, že by měla být nejpozději myslím do 8 dnů od injekce). A žádný bolesti jsem teda neměla, ale MS byla slabší než jsem byla zvyklá z dřívějška.
A nevím teda, jestli může z ultrazvuku poznat, jestli jsi nebo nejsi těhotná, když by to bylo úplně na začátku... Já byla na ultrazvuku asi v 5. týdnu (ne kvůli těhotenství) a nic tam nepoznal. Prostě to vypadalo jako cysta nebo odcházející vajíčko. Brali ti krev na HCG?

kitinka76
2. říj 2013

@mililihaus co si udělat těhotenský test??? 😉

mililihaus
autor
2. říj 2013

@xvink No říkala že to nevypadá že bych byla těhotná, ale že to může být ještě malinký a neni to vidět...že mi právě dá tu vyvolávačku a uvidí se. Že do 14 dnů bych to měla dostat a když ne tak mám zkusit test. A cysty řikala že tam nemám. Tak nechápu ty bolesti....krev mi nebrala, protože sem jí řikala že den předtím jsem si dělala test a nic, tak řikala že by to stejně asi bylo ještě brzy i na tu krev....

@kitinka76 No mám si ho dělat po 14 dnech, kdyby MS nepřišla, tak asi počkám...i když nutkání si ho udělat teď mám dost velký...ale bojim se zklamání. 😒

selverin
2. říj 2013

já byla kdysi taky na jedné vyvolávačce, doktorka mi dala injekci a říkala, že mám tak slabounkou sliznici, že ta MS co příjde může být i jen jedna jediná kapička, ale že to mám brát jako MS, hold prý nenarostla ten měsíc sliznice vůbec....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru