Bolesti, tlak v podbřišku. Čím to může být?

sojca
11. bře 2012

Ahojky holky tehotensky test jsem si delala 6 dni po zpozdeni MS (citlivost 10). Vysel negativni ☹ Bolesti prsou temer vymyzely, avsak bradavky zacali byt citlive. Ale co me opravdu trapi je, ze me boliv podbrisku (vice na leve strane a uprostred)je to takova pichlava bolest a chvilemi i tlak. Dnes je to uz 8 dni zpozdeni MS. MS nikde ale obevil se mi vytok. Jeste musim dodat ze sem byla 4 dny s pritelem nekolikrat jsme soulozily, tak jestli to nemuze byt tim... Je mozne, ze nekomu toto prijde trapne, ale bohuzel nevim cim to muze byt a nechce se mi hnedka letet k lekari. Budu moc rada za vase nazory...

sojca
autor
12. bře 2012

Ahojky holky prosim nemohla by ste mi nejaka poradit??? 😢

natalie77
12. bře 2012

@sojca Ahoj, pokud máš bolesti a nevíš, co to je...tak si myslím, že by bylo lepší navštívit lékaře.
Může to být mimoděložní těhotenství, zánět, nastydlé vaječníky... prakticky cokoliv.
Já teda nevím, ale nějak nechápu, proč s bolestí nejdeš k lékaři 😉, přece když nevíš, co to může být, tak od toho jsou tu právě ti lékaři....
Držím pěsti, ať to není nic vážného.

veruska007
12. bře 2012

taky radím lékaře. Může to být cokoli, třeba i opožděná ovulace, zánět močového měchýře, atypický slepák ... a včechno, co bylo zmíněno dřív.

sojca
autor
12. bře 2012

Moc vam dekuji, pujdu k lekari ale az ve ctvrtek ... jen sem chtela slyset nazor co by to mohlo tak byt ☹ zda to neni treba priznak tehotenstvi nebo tak neco ☹

xradka79
12. bře 2012

@sojca ahoj, taky mě bolelo v podbříšku. Spíš na vaječnících. Nejvíce při sexu a bylo to cystou, která pak praskla a už je zase dobře. Určitě k doktorovi jdi - pomocí UTZ zjistí nejlépe, o co jde. Držím pěsti.

sojca
autor
12. bře 2012

@xradka79 no me to pri styku vubec neboli... spis me to boli kdyz se smeju a nebo udelam nejaky divny pohym...

sonicata
12. bře 2012

@sojca já mývám bolestivost v podbřišku i při ovulaci ,ale být tebou zajdu si k doktoru jak radí holky on ti udělá ultrazvuk ,třebas nabere i krev kůli těhu a budeš hned moudřeší ,ale rozhodně jdi co nejdříve 🙂

sojca
autor
12. bře 2012

@sonicata me prave poboliva v podbrisku jen kdyz to mam dostat... ale MS nikde... a testy jsou negativni i ty nejcitlivejsi ☹ Jen se bojim toho ze pujdu k lekari s bolestma a pri vysetreni mi pani doktorka bude sahat na bricho a jako na potvoru mě to nebude bolet a ona si bude myslet ze sem nejaky debil, jtery jen otravuje ☹

sonicata
12. bře 2012

@sojca to si určo nebude myslet podle mě si bude myslet , že si žena které na sobě záleží 🙂 Takhle to neber vůbec ! Podívej oni zato dostávají korunky takže ona si tě velice ráda proklepne 🙂A hlavně žádnej doktor si nevezme na triko když mu tam přijde snažilka bez MS a s bolestma podbřišku aby s tebou nic nedělal ! Tomu věř 😠 Fakt neboj se a jdi k doktoru od toho jsou 🙂

xradka79
15. bře 2012

@sojca ahoj, tak jak si dopadla u doktora?

sojca
autor
15. bře 2012

@xradka79 ja sem se tam nakonec neodvazila jit pac uz me to tolik neboli, tak mi to prislo zbytecne, tak pujdu az pristi ctvrtek pokud to nedostanu 😉

xradka79
16. bře 2012

@sojca ty jsi trdlo 🙂

sojca
autor
16. bře 2012

@xradka79 jsem ja vim 😉

kristykabelova
23. črc 2016

Ahoj, chtěla jsem se zeptat a poprosit o radu. Mám 5 dní opožděnou menstruaci a na levé straně mě jakoby píchá v oblasti vaječníků a v podbřišku mám slabý tlak a mám takový tuhý bílý výtok. Nevěděly by jste, co by to mohlo být? Moc děkuji!

nadla
28. črc 2016

@kristykabelova zkusila si test ?

minareta
29. črc 2016

@kristykabelova no taky bych v první řadě zkusila tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru