Bolestivý vaječník. Mohu být těhotná? Nebo nachlazená?

limenaria
22. pro 2008

Ahojky, prosím vás, podělte se se mnou o vaše případné zkušenosti, nebo prosím poraďte....už čtvrtý den mě bolí levý vaječník a z toho celá strana, celý bok. Nejvíc to vnímám při chůzi..nejdřív jsem myslela, že je to ovulace, měla jsem i ovulační příznaky ( typický výtok apod.) No jo, jenže vaječník od té doby nepřestává bolet....čím to může být? Mohu být těhotná, nebo jsem se jenom někde nachladila? Nebo tedy čím to? Předem moc děkuji za vaše odpovědi.

strouzek
22. pro 2008

limenar no to nejde ani tak říct, mě někdy kolem ovu taky bolí vaječník šíleně a jindy zase ne. co se týká těhu, i to by to mohlo být mě bříško a hlavně jedna strana v těhu bolela, dr. říkal že na té straně se tvořilo to výživové tělísko či co a tak proto tu jednu stranu cítím víc, cítila jsem to asi od 10 dne po oplodnění asi až do 6 tt

limenaria
autor
22. pro 2008

stroužku děkuju ti za odpověď....já měla dojem, že ovulace byla už dávno, ale před čtyři dny to začalo bolet...měla jsem 17 nebo 18 den cyklu a od té doby to bolí jako šílené.Bolest při ovulaci když maximálně, tak mi vždycky trvá 2 dny..víc ale nikdy.....já bych to na ovulaci typla, když jsem měla i ten typický výtok...ale když to od té doby nepřestalo bolet, tak fakt nevim....

andara
22. pro 2008

Nebo to muze byt cysta na vajecniku,ja ji mam na pravem 😉

kamussa
25. pro 2008

Ahoj holky. Já tuhle bolest mám už půl roku..... Na pravé straně... Nebolí to každý den,ale už nevím co s tím. Taky jsem tam měla cystu,ale ta mi praskla před dvěma měsíci a pořád mi to takhle zlobí ☹

septim
26. pro 2008

tak tyhle bolesti mam uz taky dlouho. V tehu me to prestalo a ted to zaclo znova. Mam to vzdy kolem 13,14,15 dne cyklu.Jak pise limenaria tak to jde i do boku je to silene. Uz nevim co s tim. Doktorka mi rekla at zkusim antikoncepci, tak uvidim co to udela

flastr
1. lis 2013

mě bolí praví vaječník treba v čera mě zase bolel levej ale proto že chci další dítě tak si myslím že je to ktomu porad teni prosím jak jste to měli vy už si nevím rady jak se tedy pozná že je žena těhotná

flastr
1. lis 2013

tak mi někdo porate mi na tu odpověd prosím prosím

kacez
28. říj 2015

dobrý večer, chtěla jsem se zeptat moji kamarádku bolí v podbřišku, je jí zle, a smrdí ji maso, a má citlivé bradavky, a bolí ji prsa, a má bílý výtok?? mám podezření že je těhotná....prosím poradte nám

marticka28
25. bře 2016

@andara AHOJ JE MOZNE KDYBYCH MELA CISTU ZE BYCH TO NEDOSTALA

andara
25. bře 2016

@marticka28 možné je vše, může se to opozdit, ale já vždy i s cystama menstruovala pravidelně

marticka28
26. bře 2016

ahoj tak tehotna nejsem dnes sem todostala po tydnu co sem to mela mit ale zajimame to cim to muze byt nemuzu mit cistu nebo srusty

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru