Bolí mě břicho a záda. Můžu být těhotná?

hanysek.hanysek
12. dub 2011

Ahoj holky, mám 10dní do začátku menstruace a už několik dní ( celkem asi týden) je mi špatně od žaludku, bolel mě i týden podbřišek, jako by každou chvíli měla dorazit menstruace,jeden den byl klid a dneska zase. Břicho bolí na menzes a žaludek mám na vodě ( každý den se ozve nevolnost) A bolí mě záda- bedra. V sobotu sem si zkoušela těhu test, kdyby náhodou a nic. Tak nevím, jestli zkusit znovu test, kdyby náhodou se tam už chtělo třeba něco objevit, nebo mám jít k lékaři, i když to mám příští týden dostat. Co mám dělat, poraďte.

zuzimila
12. dub 2011

Tyhle příznaky můžou být např. i u onemocnění ledvin, třeba pyelonefritis, glomerulonefritis... na močení se to nemusí objevit, moč může být čirá a řezání a pálení taky nemusí být.
Jinak můžete být těhotná taky 😉 .

lenpet
12. dub 2011

Hanysek.hanysek já bych radši zašla k dr.

beruska2x
12. dub 2011

ted ani Dr nic nezjisti, pockala bych do ocekavane Ms, pak udelala test a uvidis... kdyz to ani po 5 dnech po ocekavane MS nebude tehu del testu, tak bych sla k DR...
kdyz dostanes MS a potize budou pretvavat , sla bych k Dr - bude to neco jineho 😀

sunysara
12. dub 2011

Já bych počkala do termínu ms a ještě tak dva tři dny po termínu, udělala bych si test. pokud nevolnosti jsou velké, může to být i příčina něčeho jiného a jeslti se to nedá snést tak bych zašla k dr. jinak bych počkala.

berynka
12. dub 2011

Já tohle mám v podstatě celej měsíc 😎 , buď je zrovna kolem ovulace, nebo to je PMS 😀 . Už na to musím začít něco brát 🙄 .

camelinka
12. dub 2011

a jaky test jste zkousela? tehu je mozne, ale takhle brzo by to myslim neukazal ani s citlivosti 10, nebo to muzou byt i ty ledviny, jestli je to velka bolest tak bych radsi zasla k doktorovi 😅

smudlinka2019
12. dub 2011

Já bych ještě počkala.Tohle někdy mívám taky.Někdy i dva týdny před ms mi je špatně,bolest břicha,nateklá a bolestivá prsa a bolest v dolní části zad.Určitě to čekání je strašný,znám to u sebe a prv s těmito příznaky.Ale jak už tady psali.Počkala bych,pak kdyby se MS neukázala v termínu,kord jestli je MS pravidelná,tak bych udělala testík a dyžtak potom zašla k dr.

kaaca11
12. dub 2011

Přesně tenhle pocit jsem taky měla, zkoušela těhu testy a pořád negativní. Pak jsem dostala MS, ale trochu slabší než obvykle (byla jsem zbytečně smutná, že zase nic...) a další MS už jsem nedostala a test byl pozitivní. Podle všeho ta poslední menstruace byla už při těhotenství.

hansed
14. dub 2011

Ahoj, tak já bych počkala určitě aspoň do termínu MS, dřív nemá moc cenu dělat si test.... tyhle příznaky (nevolnost, bolení podbřišku...) mám každý měsíc 😀 chtěli bychom další a myslím si, že si to spíš vsugerovávám.....
samozřejmě můžeš být těhotná a nemusíš....teď jen vydrž do termínu a pak si udělej test 😉 kup si co nejcitlivější, ten by mohl zapracovat už v den, kdy by měla dorazit MS 😉

ciasik
14. dub 2011

Ahojte , potrebovala by som poradit som vyše mesiaca po samovolnom potrate ,nemuseli ma čistiť , vyšlo to samo , doktor mi povedal že sa môžeme hneď snažiť , tak sme ako dva zajačiky , teraz som mala dostať menštruáciu ale prišlo len špinenie 2-3 dni , potom to úplne prestalo , teraz mám stále pocit mokra bez ďalších ťažkostí , nikdy pred tým to nebolo takéto , dnes mi bolo zle od žalúdku , testy som si urobila dva oba vyšli asi negatívne je tam len jedna silná čiarka a druhá len ako taký duch , fakt len trošilililinka viditeľná ale skoro pod lupou . robila som ich z odstupom 2 dní.
Prsia ma nebolia ani nemám žiadne iné príznaky , myslíte že môžem byť tehotná,poradte mi prosím čo mám robiť ďakujem už som zúfalá , tak veľmi túžime po miminku... :(((

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru