Bude mi 16 a jsem asi těhotná, co mám dělat?

lucifer97
24. lis 2013

ahojte,za měsíc mi bude 16 let a na krku mám svého 18ti letého přítele.teď mám ale strach, že k němu přibude i miminko ☹ nic jsme neplánovali ( kdo by taky plánoval v 16ti s nedokončenou školou) ,byli jsme opatrní..pravda,antikoncepci nemám,ale na kondom jsme spoléhali ☹ teď mám 7 z 13ti příznaků těhotenství a mám strach. Jsem mladá a menstruaci mám často zpožděnou, podle toho se teď tedy řídit nemohu. Přítel není žádný frajírek, kterých je v dnešní době plno. Je to rozumný už téměř chlap, pracuje,bydlí sám,dokáže se postarat a jsem si jista tím, že když už budu těhu, že neodejde.. 🙂 už teď si začíná hledat lepší práci, i když není vůbec nic jisté..poradí mi někdo co mám dělat? za jak dlouho je spolehlivý těhotenský test? :(

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

@majanax taky bych řekla!
@nikol2003 radím ti aby sis co nejdřív zašla na gynekologii a doufám, že tě doma teda pěkně pochválí ve 12 přijít že jsi těhotná, některé z nás se o to snaží třeba i rok nebo dva a teď toto....nezávidím ti tuto situaci, ale v tvém věku jsem ani nevěděla na co ji mám kromě čůraní...

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

A jak ti vyšel? Prostě val hned zítra ráno k doktorovi..

luciebx
27. bře 2014

uzivatelka ted zrejme serfuje po netu a stahuje fotky tehu testu 😀 😀 😀

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majanax
27. bře 2014

@nikol2003 dvaadvacátého plus nějakých pět dní ms, to ti dnes skončila, děvče kdy jsi stačila otěhotnět? 😀

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciebx
27. bře 2014

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciebx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

Takže si z toho vezmi ponaučení!! ve 12 jsi na to dost mladá a pokud se tak vytahují holky ve třídě tak jim nevěř ani slovo, chtějí být zajímavé! A pokud ty sis to vymyslela nebo jsi chtěla být taky zajímavá tak tohle není sranda! tak si to uvědom 🙂

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
27. bře 2014

@luciebx přesně tak 🙂

nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikol2003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkagabinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciebx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciebx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
samik2008
27. bře 2014

@nikol2003 trapné

vercavymeve
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
trab1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepibubu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercavymeve
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkaha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aklin
27. bře 2014

@nikol2003 podívej se pořádně na tu krabičku. Možná sis omylem koupila ovulační test. Víš co to je ovulační test a na co slouží? když už máš intimní vztah se svým mládencem, tak by sis měla hodně článku přečíst o sexuálním životě a jeho důsledcích nechráněného styku (a to taky myslím různé pohlavní choroby) a pak teprve můžeš. Ty být mým děckem tak slízneš 25 na holou aspoň vařechou, když ne rákoskou, aby tě ty roupy urychleně přešly.

vercavymeve
27. bře 2014

@aklin nevím proč radíš když tady ta holka před chvíli napsala že to byla sranda 🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkagabinka
27. bře 2014

Děkuji ti admine za smazání. Prosím tímto také o zablokování uživatelky @nikol2003, nebot se tu slušně nechová. Děkuji ti. 😠

katkagabinka
27. bře 2014

@aklin
@majka1niky
Holky byla to legrace, už je smáznutá. 😝

vercavymeve
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru