Bude mi 16 a jsem asi těhotná, co mám dělat?

lucifer97
24. lis 2013

ahojte,za měsíc mi bude 16 let a na krku mám svého 18ti letého přítele.teď mám ale strach, že k němu přibude i miminko ☹ nic jsme neplánovali ( kdo by taky plánoval v 16ti s nedokončenou školou) ,byli jsme opatrní..pravda,antikoncepci nemám,ale na kondom jsme spoléhali ☹ teď mám 7 z 13ti příznaků těhotenství a mám strach. Jsem mladá a menstruaci mám často zpožděnou, podle toho se teď tedy řídit nemohu. Přítel není žádný frajírek, kterých je v dnešní době plno. Je to rozumný už téměř chlap, pracuje,bydlí sám,dokáže se postarat a jsem si jista tím, že když už budu těhu, že neodejde.. 🙂 už teď si začíná hledat lepší práci, i když není vůbec nic jisté..poradí mi někdo co mám dělat? za jak dlouho je spolehlivý těhotenský test? :(

slosloslo
29. srp 2014

achce si miminko nechat

slosloslo
29. srp 2014

ale nevi jak to mame rict

slosloslo
29. srp 2014

ne ja si nedelam srandu proc kdyz uz bych to psala nastejnou diskuzi

slosloslo
29. srp 2014

myslite ze kdyz pujdu k doktorovi tak to rekne mame???

slosloslo
29. srp 2014

jde uz jit na potrat???

slosloslo
29. srp 2014

😢

slosloslo
29. srp 2014

ja nemam zadne skusenosti

slosloslo
29. srp 2014

zkusenosti

eldrag
29. srp 2014

@slosloslo normálně říct mámě: mami jsem těhotná, pomůžeš mi to řešit? ... hotovo. Dobře si to rozmyslet a spočítat. Řekni to, ale hned dneska.

hancazivocich
29. srp 2014

@slosloslo - pokud si děláš srandu, tak je mi to líto, pže to odradí holky, který jsou fakt v blbé situaci,
pokud jsi těhotná a lékař zjistí, že jsi, tak interupci bez souhlasu rodičů stejně podstoupit nemůžeš, do 18 jsi vedená jako dítě a odpovědnost za tebe ve všech oblastech - právo, zdraví, mají rodiče..

lamarika
29. srp 2014

Tenhle styl psaní už tu nedávno byl…

somalicats
29. srp 2014

@hancazivocich Tohle už tu bylo, i stejnej styl psaní. Zase děvenka nemá co dělat a nudí se u netu.

slosloslo
29. srp 2014

ne ja si nevymyslim vazne

slosloslo
29. srp 2014

jsem v tom az po usi

slosloslo
29. srp 2014

dore reknu to mame

berenika39
29. srp 2014

@hancazivocich už tu není. byl to vtip. fakt trapné, to mě vždycky štve, že někdo vážně radí, a holky si dělaj srandu

nynus
29. srp 2014

Holka je asi ve stresu kdo by nebyl v sesnacti nebo v patnacti bejt tebou reknu to doma v klidu si sednete a promluvte si ju a uvidis pokud si chces mimco nechat tak ti rodina pomuze

nynus
29. srp 2014

@berenika39 a nekde nekomu napsat abu to treba zatrhl a smazal nebo bloknul at sem pak lide zbytecne nepisi

berenika39
29. srp 2014

@nynus to nebylo doopravdy. je to fake.

berenika39
29. srp 2014

@nynus to tak na netu někdy je, no. taky mě to mrzí, za ty, co se snaží pomoci a pak nic.

nynus
29. srp 2014

Presne dylca jedna 🙂 chjo

nikiskaceka
20. lis 2014

Já si srandu nedělám s rodiče jsou 5let po smrti

lenkaef
20. lis 2014

@nikiskaceka co máš za problém?

goodluck123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru