Bušení srdce před menzesem nebo na začátku těhotenství

czloko
23. lis 2008

Hezké nedělní ráno Vám všem. 😎

Chtěla bych se Vás zeptat,jestli jste některá měla bušení srdce buď před MS nebo na začátku těhotenství?
Dnes v noci mě zbudilo šílené utíkání srdíčka,bylo to dost nepříjemné,mám dnes dostat MS.
Lepší by však bylo,kdyby nepřišla. 🙂

bury
23. lis 2008

Ahoj czloko.
A nemohlo se ti něco blbýho zdát? Že se vzbudíš a třeba nevíš proč a buší ti srdce, protože jsi se ve snu něčeho lekla? 😉

yanny
23. lis 2008

Taky jsem si toho u mě všimla, ale nepozorovala jsem kdy to je. Tak to budu pozorovat.

czloko
autor
23. lis 2008

Ahoj Bury,právě že jsem byla v pohodě,trvalo to docela dost dlouho to bušení i se to opakovalo víš.
Je to šílenej pocit,když to nemůžeš ovllivnit.

bury
23. lis 2008

No já jsem se zhruba před 8 lety léčila na zvýšenej srdeční tep... Mě to kolikrát tak bušilo, že se mi nestačila okysličovat krev a omdlívala jsem 😒 Ale příčina neznámá. Já to teda vidím takhle - příčina známá 🙂 jsem trošku nerváček a v tý době jsem nebyla psych. v pohodě... Takže tak. Ale myslím, že to do jistý míry může být ovlivněný i hormonama - což v době menstruace / těhu atd je ....

czloko
autor
23. lis 2008

Ta psychika mě taky napadla,ale já si poslední dobou říkam,jak je všechno v pohodě víš 😵 .
No tak se uvidí,jestli jsem jen ženská bláznivá. . . . 😉

bury
23. lis 2008

Cloko fakt si myslím, že na to můžou mít vliv hormony. Bejt tebou, tak bych se moc nepozorovala. Když tě to bude trápit dlouhodobě, tak bych to pak řešila už u dr. 🙂

charlie1
23. lis 2008

Tak mě buší srdce od rána do večera a je to hodně nepříjemný, jsem na konci 7tt a myslím, že to je z těch hormonů, zeptám se na to dr. jestli si na to vzpomenu.
Předtím se mi to nestávalo, takže já to mám z těhu 😉

bury
23. lis 2008

Určitě - vždyť si vem, co dělají s ženskou hormony při přechodu. Bušení srdce je jeden z příznaků....
Tak bylo by fajn, kdyby nám všem bušelo ze těhotenství 🙂 🙂

charlie1
23. lis 2008

Bury - přesně tak, tak držím palečky ať ty srdíčka buší o sto šest 😉

czloko
autor
23. lis 2008

Je pravda,že to pozorování je děsný. 😠 Stále si přivolávám nějaký příznaky těhu. 😎 😎

A piješ kávu Charlienko? 😉

charlie1
23. lis 2008

czloko - před těhu jsem pila kafe 2x týdně, no prostě to se bez kofeinu nedalo. Teď se mi z toho chce zvracet, takže už tak 2 týdny nepiju ani kafe, ani kolu nic s kofeinem. Jenom čajíčky, vodu a šťávy 😉
Takže z kofeinu to být nemůže 🙂

noangel
23. lis 2008

me taky desne busilo srdce a byla sem unavena hlavne po ranu na zacatku tehu 😉 byl to jeden z prvnich priznaku tehotenstvi ale to me rekl az mudr me to nedoslo 🙂

czloko
autor
23. lis 2008

Já právě měla včera kávu jen ráno,tak to bušení jsem mít z kofeinu taky nemohla. Se uvidí.
Ty jsi tedy těhulenka,Ty se máš 🙂
To jsi otěhotněla minulý měsíc,takže malý Ráček to bude 😉 . Chodíš stále do práce?

noangel
23. lis 2008

a presne jak pise charlie jak sem citila kafe tak me bylo spatne coz me taky nedoslo 😀

czloko
autor
23. lis 2008

Noagel,tak to mi píšeš,co bych ráda slyšela opravdu,ale realita může být jiná. ☹
Máš krásného chlapíka 😀

charlie1
23. lis 2008

czloko - do práce chodím a zatím ani nevím jak dlouho chodit budu. Uvidíme po poradě s dr. ale co mám zkušenost od kámošek, tak s neschopenkou dělají doktoři problém. Po dnešním dopoledni bych ale neschopenku uvítala. Bylo mě na zvracení jak nikdy 😲
Jinak v práci zatím nikdo nic neví 😀

czloko
autor
23. lis 2008

A máš lehkou práci? Zase říkají,že když na ty nevolnosti v práci nemyslíš,že je lepší chodit do práce,ale nevím. 😖
A kolik máš roků,jestli se můžu zeptat?

charlie1
23. lis 2008

czloko - pracuji ve službách, tudíž s lidmi, na psychiku je to zabíračka a občas i ta fyzická stránka věci, jak pořád lítáš od stolu ke kopírce pro smlouvy atd, není výjimka když jsem tam na to sama a stojí mi fronta lidí až ven...
Jinak jsem mlaďoch, 24, takže na rizikáč kvůli věku určitě nee.

czloko
autor
23. lis 2008

No,to je pravda,a to bušení máš i celý den v práci?

charlie1
23. lis 2008

To zas nee, většinou až večer, když jdu spát. Přes den to je, ale ne pořád 😉 Se pak zeptám dr. co mi na to poví. Třeba za to může i tlak 🙂
Jinak se loučím, jdu na procházku ven, tak zatím pa

czloko
autor
23. lis 2008

To je rozumné,tak hezké nedělní odpoledne 🙂 .

petra123
23. lis 2008

Ahojky ja bušení měla taky ale nakonec mi DR říkal at pri zhubni že mi nebude bušit srdce 😠 nezhubla jsem sice ale už mi nebuší ale jak tady bylo řečeno může to byt vysoky tlak zeptej se na to DR

czloko
autor
23. lis 2008

Ahoj Peti,já spíš mívám nízký tlak,ale bolele mě i hlava,takže to moh být ten vysoký,viď.

pattynka
23. lis 2008

Zdravím Vás,Od 16 let na tohle trpím,je to tachykardie!Ale dá se zjistit jen když Vám to srdce zrovna buší!Celou dobu mi doktoři říkali,že jsem zdravá a až mi to bušení nešlo zastavit,tak diagnostukovali SVT což je tachykardie.Mám na to léky.Takže je to vada srdce,není vážná,ale je dost nepříjemná! žiju s tím úplně normálně!

czloko
autor
23. lis 2008

Holky,tak už vím od čeho jsem měla to bušení. 🙂 Nosila jsem včera mého synovce a něco si skřípla,brněla mě i levá ruka. Už je to dobrý. 🙂 Bohužel to nebylo z těhu. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru