Byla ovulace, když mám vzestup teplot?

martinika
18. kvě 2016

když mám vzestup teplot ale ovulační test (mikroskop/zjištění ovulace ze slin) mi ovulaci neukazuje?

ressi
18. kvě 2016

Ahoj! Podle mě úplně klidně. Já jsem zkoušela ovulační testy jen 1 měsíc a měla jsem všechny skoro negativní (strašně slabounké druhé čárky)....tak jsem vymyslela, že jsem se sama vystresovala už tak, že jsem si nějak zablokovala už i ovulaci. A byla jsem z toho hodně smutná... No a nakonec se ukázalo, že jsem ten měsíc otěhotněla... Takže bych tomu moc nevěřila..každý má ty hladiny jinde a akorát to stresuje.

misina01
22. kvě 2016

Já jsem začala zkoušet ovulační testy asi před měsícem, protože jsem koncem února vysadila HA. Po ní jsem to nedostala 66 dní, pak injekce agolutinu, začla jsem pít kontryhel a kapat jeřáb a ovulační testy mi stále ukazují, že ovulaci prostě nemám :( takže jsem z toho taky jelen, teploty měřím od března a vůbec se v nich nevyznám a nevyčtu, kdy by měla ovulace probíhat. Na srovnání cyklu jsem dostala duphaston a ten mám brát od pondělka :/ a pak na kontrolu. Takže asi tak, a to se zatím jen snažím trochu srovnat cyklus, tak jsem zvědavá, jak to bude s otěhotněním :(