Čemu mám věřit? Testy pozitivní i negativní, příznaky

malickal
26. črc 2014

Jelikož mi bylo pá dní pořád špatně, tak jsem si udělala test. Objevily se dvě slabé čárky. Druhý den mi test vyšel negativní. Tak jsem to neřešila. Ale je mi občas pořád zle od žaludku, začly mi vadit určité pachy. Menstruace se nedostavila, i když mě bolí břicho. Zkoušela jsem test i po pár dnech a stejně mi vyšel negativní. Nevím, co si myslet a čemu věřit ☹

dotinka
26. črc 2014

No ono je vic variant k cemu u tebe muze dochazet....napada me zatim bud to ze test byl falesne pozitivni a tve telo ma poblaznene hormony (vynechana menstruace a bolest bricha) taky kdyz jsi videla pozitivni test mohla sis urcite priznaky vsugerovat i kdyz si myslis ze ne.....a nebo je tu jeste moznost ze tehotna jsi-byla jsi ale jedna se o biochemicke tehotenstvi ktere se proste nevydarilo a muzes kazdym dnem menstruaci ocekavat....kazdopadne vic ti asi povi doktor 🙂 drzim palace at to je podle tvych predstav 🙂

martina2706
27. črc 2014

Ja si delala tehotenske testy dva a oba vysly negativni.Az lekar potvrdil,ze jsem tehotna🙂.Doporucuji jit ke gynekologovi.

vera_vila
27. črc 2014

@malickal zajdi si zítra na gyndu... to je asi nejlepší řešení a tam dostaneš jasnou odpověď.

sarkad2856
27. črc 2014

@malickal Aby si měla jistotu,nejlepší bude asi návštěva lékaře...

malickal
autor
27. črc 2014

Děkuji za reakce. Já právě myslela, že je mi zle od žlučníku, ale kdyzž to ani po čtyřech dnech neustávalo, tak jsem raději na popud kamarádky zkusila test. Do té doby jsem sice věděla, že jednou děti chci, ale věděla jsem, že teď asi ještě ne. I když věk na to rozhodně mám. Ale když jsem uviděla ty dvě čárky, tak jsem nevěděla, jak reagovat. Přítel na mne vše pozná a zachoval se úžasně. Od té doby jsem se začala radovat ze dvou čárek, ale druhý den zklamání ☹ No ok, co se dá dělat. Jenže mě je pořád zle, MS nikde... a další test negat. Přijdu si už jak blázen 😀 No musim k lékaři, jak všecny píšete 🙂

lucifereeek
27. črc 2014

@malickal já mám poslední asi 3měsíce taky uplně příznaky jako bych byla těhu a nejsem, vadí mi pachy, je mi zle na zvracení, šíleně mě bolí prsa ale pak příjde spožděná ms - tentokrát přišla až 46DC ☹ jak dlouho máš zpoždění?

nonnni
27. črc 2014

@malickal tohle mi delaly cysty v deloze. Hcg zvysene tak akorat na slaby test, vsechny priznaky na tehotenstvi a byla to vzdy cysta. Kazdopadne k lekari jdi, protoze je dobre toto vyloucit.

malickal
autor
27. črc 2014

@lucifereeek a byla jsi u doktora? Já mám zpoždění cca týden. Mám cyklus cca 34 dní, tak to počítám od těch 34 dnů. .

malickal
autor
27. črc 2014

@nonnni no doufám, že to nic takového není, ale jak říkáš, pro jistotu zajdu, ať vyloučíme i takové věci... mě právě k tomu začali docela bolet i ledviny, tak kdo vi, jestli i toto nemá souvislost :-P

lucifereeek
27. črc 2014

@malickal nebyla, já mám normálně 37DC, teď zkusím pít kontryhelový čaj na srovnání cyklu, snad pomůže, normálně by mi to nevadilo tak dlouhý cyklus ale snažíme se o mimčo a to čekání jestli se to povedlo nebo ne je nekonečné u tak dlouhého cyklu :(

malickal
autor
27. črc 2014

@lucifereeek to naprosto chápu.. moc držím palečky, ať vám to vyjde a podaří se 🙂

nikolaa64
9. zář 2022

@malickal udělej digitální těhotenský test

nikolaa64
9. zář 2022

@lucifereeek vyzkoušej toto na pomohlo hend a předtím půl roku nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru