Chřipka bez teplot může být těhotenství?

kapunka
28. dub 2008

ahoj - holky máte zkušennosti s tím, že jste cca týden o ovu měly jakoby chřipku /bez teplot/ a přitom to bylo těhu? 😒

berynka
28. dub 2008

ono je někdy přání strůjce myšlenky a lecos vypadá jako blbost, ale já měla asi za 14dní po otěhotnění jakoby nachlazení. Žádná teplota, jen hrozná rýma, bolest kloubů, únava, asi tak za tři dny bylo po všem... a za měsíc se potvrdilo těhu 😉

kulicka
28. dub 2008

Ja sice nemela priznaky chripky bez teploty, ale bylo cely prvni mesic tak nejak lehce soufl. Takze kdo vi?

motylek
28. dub 2008

Tak já jsem byla na umření, šla jsem k dr. dostala jsem tunu prášků, který jsem nejedla (co kdyby 😀 ), ale potřebovala jsem aspoň neschopenku, nemohla jsem vůbec nic, natož chodit do práce a za 14 dní jsem objevila // 😉 . Takže u mě to tak bylo, ale rozhodně to není pravidlo.

dvojka
28. dub 2008

tak já z kraje(3tt) prodělala jakousi dvoudenní střevní chřipku,ale bez teplot

lenulin
29. dub 2008

Já jsem na začátku taky dostala jakoby nachlazeninu kašel rýmu byla jsem uplně hotová,ale vůbec jsem netušila že jsem těhotná.To jsem zjistila až později a ve 2měsíci jsem dostala děsný kašel.A teď už jsem v 8měsíci a celou zimu jsem přežila ve zdraví i když v okolí všude řádili chřipky a virozy.Tak nevím jestli na tom začátku ty nachlazeniny byli tak trochu díky těhotenství 😉

monik76
29. dub 2008

ahojky, já jsem na začátku těhu, asi tak 4-5 týden byla úplně hotová, teploty, rýma jak trám, kašel, ležela jsem asi 4 dny a pak už v pohodě, ale to už jsem věděla, že jsem těhotná.

albana
25. únor 2015

Ahoj někdo kdo mi poradí? Před pár dny jsem měla problém ze když jsem šla na WC tak jsem pak musela jít hned znova..
Dnes mám šílený kašel boleloi mne krize,hlava oči ani je pořádně otevřít nemůžu teplotu nemam a když něco sním tak je mi zle divně ale nezvracim,můžu být těhotná? :( menstruaci mám zatím zpozdenou o 1 den.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru