12. den menstruace. Na testu bílá čárka, která pak zmizela

pavlina30
5. pro 2017

Ahoj holky včera se mi stala zvláštní věc. Mám už 12 den menzes pročítala jsem proto diskuze a někde se dočetla že to může značit i těhu. No mě se tohle týkat těžko bude, ale nedalo mi to a udělala jsem si test. Když se začal zbarvovat a nabíhala barva testovací čárka se jasně vybarvila do bíla,ale potom zmizela a zůstala jen čárka kontrolní. Koukala jsem na to jak puk ještě se mi to nestalo. Pak mi to nedalo a udělala jsem test ještě jednou jestli třeba ten první nebyl nějaký špatný. A udělal mi to samé co ten první. Ukázala se druhá bílá čárka a pak zmizela. No mám z toho takový divný pocit fakt ještě nikdy se mi tohle nestalo.

tera87
5. pro 2017

Mě se takhle vybarvila skoro vždycky

tera87
5. pro 2017

Těhotenství to nebude 😉

shine2015
5. pro 2017

@pavlina30 Heled mas tři deti....tak asi víš jak to chodí s testem - normální reakce..... pokud mas takto dlouhou MS tak těhotná nejsi. Objednej se na gyndu ať zjistíte proč tak dlouho krvacis...

shine2015
5. pro 2017

A holky - pro ostatní - já vím ze je to těžké ale proste pokud mate MS a navíc nevyjde pozitivní test tak proste těhotné nejste..... a i když ji nemáte a test není pozitivní tak proste těhotné pravděpodobně nejste..... nemá smysl se upinat a chci chci chci alespoň duch a kdesi cosi.... akorát se blokujete. Vím ze je lehké není ze je to někdy na hlavu ale fakt platí ze čím víc to budete řešit tím to bude horší....

Držte se a přeji ať se brzy zadari

pavlina30
autor
5. pro 2017

Ale mě tohle test nikdy předtím neudělal že by se ta druhá čárka ukázala a pak zmizela. A to mám něco odtestovano. Dlouhou MS mám proto protože mám lehčí formu PCOS piju kontryheloví čaj tak se teď tělo zřejmě čistí. Je mi jasný že těhotenství to není když mám MS jen nechápu co to s těma testama je

shine2015
5. pro 2017

@pavlina30 já bych se v tom moc nestourala 😉 Mej se hezky a ať se brzy zadari... jo a nikdy bych nevěřila ze mas tři deti, fakt ti to moc sluší.....

pavlina30
autor
5. pro 2017

@shine2015 Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru