Citlivé bradavky, nepřišla menstruace, mohu být těhotná?

sara_987
2. říj 2012

Dobrý den, potřebuji poradit. 🙂 Brala sem antikoncepci Lindinette 20 přes čtyři roky a na začátku září jsem ji sice nechtěně ale musela přerušit...poslední MS jsem měla od 27.srpna - do 1. září .. zhruba v týdnu od 10. nebo 17. (nejsem si jistá) jsme s přítelem měli jednou přerušovaný sex, asi týden potom jsem dva dny, pouze dva dny, měla citlivé bradavky a chvilku mě i tlačil podbřišek, v týdnu od 24. jsem to měla dostat ale nedostala. Včera 29. jsem jsem se vzbudila s ucpaným nosem tak jsem si dělala Mamatest a vyšel negativní bez jakéhokoli náznaku. Mohou to být příznaky těhotenství? Děkuji za radu 🙂

llluckaaa
2. říj 2012

Já jsem o ucpaném nosu coby příznaku těhotenství ještě neslyšela 🙂

evulinkab
2. říj 2012

Ahojky, myslím, že zbytečně plašíš...Vysadila jsi antikoncepci a tve tělo se s tim musí samo srovnat, proto jsi to asi nedostala.Ono i logicky když 4roky vaječníky v podstate nepracují, protože za ne umele vytváří hormony antikoncepce, tak pak telu nejakou dobu po vysazení trvá, než jakoby zase nastartuje...Takže myslím, že těhotenství to na 99%není(já treba prerušovaný styk s pritelem používám běžne,protože HA neberu ..a jeste jsem z neho neotehotnela...pritom prvního syna mám zplozeného napoprvé nechráneného styku)..takže neboj...

natalie77
2. říj 2012

Po vysazení antikoncepce se může stát, že se cyklus rozhodí nebo, že dojde i ke ztrátě menstruace. Počkala bych dva dny, test opakovala a pak zašla na gynekologii, aby zkontolovali, zda je vše ok. Určitě pomůže kontryhel na úpravu cyklu.
Myslím, že z pár písmen, které jste napsala nikdo graviditu nerozpozná 😉 . Jen lékař při vyšetření. Jinak ucpaný nos jsem při těhotenství neměla 😉 😀 .
Hodně štěstí.
Nějak se nám ty dotazy "Můžu být těhotná?" množí 😕 😕 😕

radus2011
2. říj 2012

Mě prsa a v podbřichu na začátku těhu bolelo, ale těhu to nemusí být... Každopádně ucpaný noc určitě není příznak těhu. Pokud si to nedostala, raději se objednej u lékaře.

qaculqa
2. říj 2012

Tím že máš ucpaný nos,neznamená že jsi hned těhu 🙂 To není příznak 🙂 To bude spíše jen nějaká viroza či chřipka 😉

sebestka
2. říj 2012

Ucpaný nos rozhodně žádný příznak těhotenství není, spíš bych řekla, že jsi nachlazená, tudíž můžeš mít i spoždění. Na druhou starnu, můžeš být i klidně těhotná a na test může být ještě brzy(záleží na tom, kdy jsi měla ovulaci). Každá jsme jiná a každá máme jiné příznaky těhotenství. Já například u prvního těhotenství měla úplně jiné příznaky než u druhého. Citlivé bradavky mít můžeš a nemusíš, stejně jako bolest bříška. Asi ti tady žádná neřekneme, zda jsi těhotná. Nejlépe ještě počkej pár dní a zkus znovu testovat. Ikdyž jste provozovali přerušovanou soulož, klidně můžeš otěhotnět a myslím, že na to dojelo spousta holek.

ssassi
2. říj 2012

pokud tvoje tělo bylo 4 roky "zabité" díky HA, bude nejspíš chvíli trvat, než se chytne a začneš zase fungovat. citlivé bradavky se objevují docela často - výkyvy hormonů během cyklu. počkej pár dní, test opakuj, případně zajdi za gynekologem. jo a zkus pupalku (v tabletkách), pomáhá vrátit se "do normálu".
ps: ten ucpanej nos bych jako příznak těhu moc nevděla 😉

gaka
2. říj 2012

To vypadá spíš na rozházený cyklus po vysazení HA ... přeci jenom bude nejspíš chvíli trvat, než se tělo zas dostane "do formy". Mamatesty, obzvlášť s citlivostí 10, jsou hodně spolehlivé a pokud nemáš ani náznak ducha, tak to těhu nejspíš nebude. Ale je těžko věštit na dálku. Tak ještě pár dní počkej a pakl se kdyžtak objednej k dr - pokud se MS nerozběhne sama, dostaneš vyvolávačku a uvidí se 😉

terkaz
2. říj 2012

Muzu byt tehotna? No pokud jsi mela nechraneny pohl. styk, tak ano, muzes byt tehotna 🙂

lojzina
2. říj 2012

tady si nekdo dela srandu,ne?

zuzik24
2. říj 2012

Ano, těhotná být můžeš. Nehledě na ucpaný nos, to opravdu není příznak těhotenství, spíš nachlazení, kterých je teď plno 😉 Ale já brala sedm let antikoncepci Tri-regol a jeden měsíc jsem ho začala brát odzadu - nevím, proč, tabletky byly odlišeny barevně po týdnech. Každopádně jsme měli s přítelem styk asi osm dní poté, co jsem začala brát prášky odzadu a vzešla z něj Verunka. Uvidíš, test bych zopakovala ještě za pár dní 🙂

petrakoptikova
3. říj 2012

ahojky mohu se zeptat...dnes jsem 13 den po IVF...a na testu se mi ukázaly 2 čárky...jedna byla moc slabá...pozítří jdu na krev na kliniku...tak jsem moc zvědavá jestli jsem těhulka....měl to taky někdo????? 🙂 děkuji za odpověd a přeji krásný den 🙂))

jennyska
3. říj 2012

Ahoj, otázka je duplicitní a proto ji zamykám. Zkus najet do našeho fóra a tam si vyhledat podobné diskuze 😉 Hezký den, J*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru