Citlivost těhotenských testů. Kdy se vám ukázaly //?

marca22
25. črc 2011

Ahojky,přidejte prosím své zkušenosti s TT. Kdy se vám ukázaly // ? Nebo kdy naopak TT těhotenství neukázal a byla jste těhu? Které testy dělají duchy atd.

andelka
25. črc 2011

10DPO to byl jen duch, 13DPO už čárka (DPO - den po ovulaci, pro upřesnění pro jistotu, kdyby někdo nevěděl) 🙂

kaleilah
25. črc 2011

best 2 podle nálady... přítel mi donesl krabici těhotenstkých testů týhle značky -přes 100 ks, a ze začátku jsem se testovala denně,čárka nesílila, ani v den předpokládaný MS, někdy byl duch, někdy zřetelnější, nezáleželo jestli dělám po ránu nebo večer... tak jsem se jeden den naštvala, načůrala do skleničky a ponořila tam několik testů najednou. pár jich vyšlo jako duch, někdy byla jasná čára.. a těhu jsem byla, jiný testy ukázaly silnou čáru

drahuskat
25. črc 2011

U mě byl 10 DPO testík sněhobílý, 11 DPO už byl viděl duch a 13 DPO už byly vidět krásné zřetelné // 🙂

terioza1
25. črc 2011

Ahoj, ja testovala jako prastena... den pred ocekavanou ms snehobilo, v den ocekavane ms - vecer( asi 14DPO) slaboucky duch, musela jsem to natacet na svetle u okna, ale carka tam po podrobnym zkoumani byla... druhy den rano duch silnejsi... Bohuzel to nedopadlo a zase testuju, i kdyz 5dni pred ocekavanou ms, jako trhla.. proste me nejde poucit 😀 Drzim palecky..

marca22
autor
26. črc 2011

Já si dělala test 12. DPO a byl negativní,ale spolehnout se na to asi nemůžu co? Byl s citlivostí 25 a přes den,ms čekám koncem týdne,tak jsem zvědavá jestli dorazí nebo ne,ale už týden mě strašně bolí prsa a mám křeče v podbřišku 😕

evlyn
26. črc 2011

Ctyri tydny po oplodneni nic (tyden zpozdeni mesicku), test vysel az o dalsi dva tydny pozdeji...

ladenka
26. črc 2011

Já si kupovala mamatesty a pak nějaký citlivější za 80Kč (značku už si nepamatuju). Obyčejný mamatest ukázal čárku zřetelněji jak ten citlivý, takže vím, že pro příště už za něj peníze vyhazovat nebudu. Testovala jsem 2 dny před očekávanou MS (bylo to těsně před štědrým dnem a já to chtěla případně dát manžovi jako dárek pod stromeček, jinak bych ty dva dny raději počkala), DPO už nevím kolik to bylo. Byla slaboučká čárka a den ode dne sílila. 😉

romca05
29. zář 2012

Ahoj, holky, kdy vám čárku ukázaly testy s citlivostí 20 - 25? Dělala jsem si tři dny po sobě mamatest 10 (včera - v den očekávané MS byl poslední) a čárka pomalu sílila, ale když jsem si předevčírem (den před očekávanou MS) a dnes (den po očekávané) MS udělala jiný test s citlivostí 25, tak tam mám jen ducha, který je pořád stejný.

kikimaruska
29. zář 2012

Mamatest 10. Hned 11DPO duch (6 dní před MS), čárka od 13DPO.

veruska007
29. zář 2012

U prvniho ditka mi vysel pozitivni test az ve tretim mesici 😝 .
Ted tri dny pred ocekavanou ms z odpoledni moci pididuch, po tydnu poradne tlustice! Ale zdarny konec to stejne neznamenalo ☹

evour
3. říj 2012

Luteální fázi (mezi ovulací a MS) mám jen 10 dní, takže jsem testovala s Mamatest 10 až po vynechání MS - 13. DPO slabě pozitivní, 14. DPO už bez pochyb pozitivní. 🙂

keny123
28. lis 2015

Ahojky obnovuji tema prosim jak jste to meli vy?

alicie_k
29. lis 2015

Měla jsem Rapiclear a byl pozitivní asi tak 3 dny po vynechané MS. Když jsem ho zkusila hned další den, byla čárka silnější. Jiné testy vyzkoušené nemám. 🙂

pekkaa
29. lis 2015

Me Lady Max z Dr. Max ukazal slabou carku uz 10dpo. Pregnant 10 taky ukazoval dost rychle, ale lady max byl vyraznejsi a silil rychleji.

sarivojvodova
29. lis 2015

Mě ukázal Mamatest slabého ducha cca 10 dpo. Další jsem zkusila až za týden, opět ten samý. Dr. Max mě vždy zklamal Řím, že se vůbec nevyjádřil. Clearblue mi v únoru ukázal mínus a já byla mimodelozne a šla na operaci, takže věřím už jen mamatestu. 😀👍

keny123
29. lis 2015

@sarivojvodova muj dnešní clear

jinak mimodelozni mam taky za sebou tak se prave bojim ☹

sarivojvodova
29. lis 2015

@keny123 Neboj se! 😘😇 Už to máme za sebou tak musíš, teď věřit, že už to bude jen dobrý!!! Budu ti držet palečky, hlavně žádný stres!!

keny123
29. lis 2015

@sarivojvodova já jsem mela mimodelozni po prvním synovi... a po mimoděložním ještě chlapečka.... tak doufam že se to nestřídá :D

sarivojvodova
29. lis 2015

@keny123 Jo taaak! Tak to tě obdivuji, že jdeš do třetího. 😇 Já jsem z hodně dětí a stačí mi dvě max. 😀

konik_mischel
29. lis 2015

já bych se k tématu zeptala, kdy vám test ukázal // po UIU?

keny123
29. lis 2015

@sarivojvodova jj jeste jedno je mi 28tak to jeste chce

janesafari
29. lis 2015

Mě test od Dr.Maxe ukázal dálnici 3 dny před očekávanou MS....A je s toho na cestě další kluk 😉
Já na testech nikdy duchy neměla-vždy zrovna dálnici už kolem 4 tt-příznaky hodně brzo...A ted do třetice sem těhu tušila už od 2 tt a jen sem čekala až to test potvrdí 😅

hankar20
29. lis 2015

@janesafari a jak jsi jinak mela dlouhy cyklus?

janesafari
29. lis 2015

@hankar20 brala sem antinu roky a i vždy po vysazení mě cyklus zůstal vždy skoro stejný...MS při antině dorazila vždy na hodiny přesně,po vysazení se mě to prodloužilo,ale chodila taky většinou vždy na čas...Tak zhruba vždy co 25-26 dní MS dorazila,tak sem sem měla podle čeho řídit...V tomhle u mě naštěstí nebyl nikdy problém a to sem první dítě čekala ve 24 letech,druhé v 35 a ted třetí v 37 letech...

hankar20
29. lis 2015

@janesafari tak to ju… ja vaham kdy testovat… proto se ptam

janesafari
30. lis 2015

@hankar20 Kdykoliv-každá to máme trošku jinak,ovulace mohla být jinak a čárky se můžou ukázat v jinou dobu-třeba až x dnů po zpoždění 😉
Já měla tentokrát veškeré příznaky tak brzo,že sem testovala co pár dní...Sem si skoro jistá ,který den sme dítě počali-jen utz mě tam týden zamíchal

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru