Clear blue 3+, na UTZ gestační váček+náznak žloutkového

jge
30. kvě 2014

Dobry den mile damy,
hledam nekoho s podobnou zkusenosti. Vcera jsem byla u dr, tyden po zpozdene MS a na UTZ jen gestacni vacek s naznakem zloutkoveho. Dnes rano na clear blue 3+. Nemelo na UTZ byt jiz videt neco vice?
Ma nekdo podobnou zkusenost, potrebuji nejakou nadeji. Na kontrolu jdu opet za tyden.
Dekuji

martina_z
30. kvě 2014

@jge A co bys rada na UZ videla? 🙂 pokud je tam zloutkovy vacek, je tam i embryo a dulezita bude srdecni akce, ale to nejdrive za tyden.

hanulkapal
30. kvě 2014

@jge Neboj, je to v pořádku, ještě tam nemá být co víc vidět, je docela brzy 😉 Já byla na první kontrole až v 7tt a už jsem viděla i srdíčko - dr. říkal, že pokud nemám žádné potíže, tak stačí až kolem toho 6-7týdne, ale všimla jsem si, že všude to mají jinak. Třeba moje dvě kamarádky byly objednané hned den na to, co oznámily sestřičkám do telefonu pozitivní test. Koukni ke mně do alba, i tak tam nebylo nic moc vidět, čekala jsem taky, že už tam uvidím něco "víc" 😉

jge
autor
30. kvě 2014

@martina_z Spis mi prislo, ze dr ocekaval videt o trosku vice....

martina_z
30. kvě 2014

@jge doktori jsou hodne opatrna celadka, ale jakmile je srdicko, riziko potratu dost klesa (pokud nespinis nebo nekrvacis, ale ani to nemusi znamenat hned neco spatneho: u kluka jsem krvacela fest, u holky spinila). Tak bud v klidu. Drzim palce.

Na kontrolach 5+1 a 5+2 jsem mela take jen zloutkovy vacek; srdicko pak bylo 6+3 a 6+2. Mam cyklus pravidelny, po 27 dnech, takze u nekoho to mohlo byt i pozdeji a je to ok.

jge
autor
30. kvě 2014

@martina_z Diky, me prave vubec nic neni, krome zmeskane MS a pozitivniho testu nevim, ze jsem tehu....

spagatice
30. kvě 2014

Když jsem byla v prosinci na preventivní prohlídce, doktorka mi na ultrazvuku zjistila dutinku, která byla prázdná a odpovídala 5.-6. týdnu. V době, kdy mělo dojít k oplodnění neproběhl žádný sex, ani potom (kvůli nemoci). Ani já, ani ona jsme tomu moc nevěřily. Já jsem jen čekala, kdy už začnu krvácet, abych nemusela na potrat. Za 14 dní bylo v dutince miminko se srdíčkem a odpovídalo 7+3tt. I doktorku to rozbrečelo 😅 . Za dva měsíce se to miminko narodí 😵 . Nevím, jak se tam dostal 😀 , ale je tam a to je hlavní 😉 . Musíš být trpělivá 😉 a doktor taky 😉

keeshka
30. kvě 2014

neboj, opravdu toho více vidět nemohl. Já jsem datum oplodnění měla jasný a plod ve váčku byl vidět na kontrole v 6+5 a srdíčko bylo o dva dny později 😉 . Když jsem tam byla poprvé někdy v 5tt, tak byla vidět jen malinkatá tečka 😉

domca89
30. kvě 2014

Taky si myslím, že je to v pořádku. Já měla na testu 2-3 na UZ jsem šla až 3týdny po testu a byl tam 2cm velký gestační váček a v něm 4mm velké embryo. Takže teď nečekej žádný zázrak, ale pokud je tam žloudek bude to ok. 😉

keeshka
30. kvě 2014

@jge jinak takhle na začátku mi taky vůbec nic nebylo, říkala jsem si, jak se vyhnu nevolnostem. Jo, o dva týdny později to začalo a stále trvá 😕 , takže se třeba taky dočkáš 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru