Clearblue digital, čo sa ukáže pri negatívnom výsledku?

Tie ktore mate skusenosti s clearblue digital..pri negativnom vysledku je tam vzdy obrys pluska alebo to bol chybny test? Dakujem za odpoved🙂

kifsepixam
3. dub 2014

@dolce_principessa Tak teda to se mi nestalo, takže si myslim, ze je to chybny test, ze to nejak zblblo:_(

cabalkova
3. dub 2014

@dolce_principessa Podle me je to negativni. Ten obrys je tam vzdycky, silnejsi nebo slabsi, jako na kazdem digitalnim dispeji.

dolce_principessa
autor
3. dub 2014

@kifsepixam ked si si ho robila ty nepresvitali tam tie obrysy pluska?...tiez si myslim ze je chybny..a taky drahy test 😠

dolce_principessa
autor
3. dub 2014

@cabalkova..tiez si myslim.negativny a ma to tak presvitat..alebo je vadny 😀

nonnni
3. dub 2014

@dolce_principessa tak havne by tam jeste melo byt napsano pregnant, nebo not pregnant...a to minus by melo byt minus, ne takoveto prekryte plus. Dle meho spatny kus, sla bych reklamovat.

nonnni
3. dub 2014

@dolce_principessa ale tedy hned, protoze tyto testy maji ukazatele jen 24 hodin +- a pak jsou kaput...neni tam nic.

dolce_principessa
autor
3. dub 2014

@nonnni pri pozitivnom vysledku by mali byt napisane tyzdne 😀 ale toto je bud negativne a len to tak presvita alebo vadny test.....neviem ci ho este kupim 😀

doko
3. dub 2014

@dolce_principessa já myslím, že vadný test 😉 šla bych taky reklamovat. výsledek tam vydržel několik dní, než se vybila baterie, tak snad se s tím dá do té doby něco dělat 😀 já už bych ho taky nekupovala- zbytečně vyhozené peníze.

nonnni
3. dub 2014

@dolce_principessa ted jsi me dostala, jsem se rychle koukala do tlf na fotku sveho 😀

Takze u positivniho tam mam plne plus a tedy ty tydny a u negativniho jsem tam mela minus a napsano not pregnant....

dolce_principessa
autor
3. dub 2014

Ak ste niektora mala tento test a vysiel vam negativny hodte fotku... rada by som si pozrela ci aj vy ste mai tie obrysy pluska 😀 ak ano asi to tak ma byt 🙂

nonnni
3. dub 2014

@dolce_principessa hele, a co je na krabicce? Ted koukam, ze oni jsou dva typy...jeden pise pregnant + tydny a not pregnant. A druhy ukazuje + a tydny a jen -...coz by pak mozna bylo, ze ten tvuj je negativni...

http://www.docsimon.cz/zbozi/clearblue-digital-...

http://www.clearblueeasy.com/advanced-pregnancy...

luciebx
3. dub 2014

bych toto povazovala za spatny test.... reklamaci...

janadajova
3. dub 2014

to jsou jednorázovky?

doko
3. dub 2014

@janadajova jojo jednorázovky 😉

janadajova
3. dub 2014

tvl.za 200 .) njn ...

dolce_principessa
autor
3. dub 2014

@nonnni..urcite je negativny ..moj mal pisat plusko a tyzdne

ladus88
4. dub 2014

Me t ukazalo taky,brala jsem to jako negativni.

heliik
4. dub 2014

Taky bych řekla, ze negativní. Mě ukázal + a tt 🙂

martyskac
19. lis 2014

prosím, bylo to nakonec těhotenství ? díky.

lucias135
6. srp 2015

@dolce_principessa ja to mam taky tak dneska a nevim zda jsem tehu nebo ne jelikoz mamatest comgorti ukazal slabou druhou carku ☹

cabalkova
9. srp 2015

@dolce_principessa JA jsem tam ty obrysy vzdycky mela.

cabalkova
9. srp 2015

@lucias135 Ted jsem koukala na svoje fotky testu, abych se ujistila, ono zalezi na tom, pro jaky trh byl test primarne urceny, ty, co jsou na nas trh (tedy koupeno napr v lekarne) maji plus a minus pripadne tydny, ale nemaji slova, kdezto ty, co jdou na anglicky mluvici trh maji pregnant/not pregnant a tydny...

kacinda
9. srp 2015

Za me negativni

andulajda
8. kvě 2017

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jak to nakonec celé dopadlo? Mám stejný problém...

kacenecka_24
8. kvě 2017

Mela jsem test taky takovyhle. Koupila jsem ho, protože jsem nechtěla na prouzcich lovit duchy. O těhotenství se jednalo. Dokonce by mel test v te dobe ukázat 2-3 a mela jsem minus.

nat
8. kvě 2017

@kifsepixam Takhle test ukazuje a je to v poradku test je negativni take jsem to tak mela.

absintka19
8. kvě 2017

Nej je drmax, tento dle maminek dela falesne vysledky casto.

fandysek_1
8. kvě 2017

Také mě digitál zklamal. Byla jsem těhotná a ukázal mínus. Dr.max to samé. Měla jsem téměř negativní citlivost 10, ale na 25 jednotkách z DM drogerie, už byla čárka dobře viditelná. Opravdu je to velice individuální.

nathalydelune
22. říj 2017

Tohle mi ukázal ted dvakrát co jsem si ho kupovala asbolutne nespokojenááá takže volim radši levnější než vyhozených 260 korun nebo kolik to bylo .. dneska by mi měla přít MS držte mi palce holky (y) asi si koupim papírkový a ne digital na zítřejší ráno hezký den všem

vivi2019
19. pro 2021

Dobrý den, prosím vyšel mi stejný test. Měli někdo stejný a potvrdilo se těhotenství ? Děkuji moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru