Clostík, Pregnyl a falešně pozitivní ovulační test

04092010
27. říj 2013

Ahoj holky, máte zkušenosti s falešně pozitivním testem po pregnylu???
Beru druhý cyklus Clostík (2x denně) a k tomu mi byl přidám poprvé Pregnyl 5000. V sobotu mi byl píchnut a měla jsem poprvé pozitivní ovu test. Mám PCOS a když jsem si dříve dělala ovu testy, byly vždy negativní, nyní poprvé krásně pozitivní. Dočetla jsem se, že to může být způsobené Pregnylem, je to tak? 😨
a pokud je to vyvolané pregnylem, je to jistota, že ovu neprobíhá?
děkuji za Vaše zkušenosti 🙂

dadushe
27. říj 2013

@4092010 Co já vím, po pregnylu je těhotenský test falešně pozitivní cca 10-14 dní 😠 Je to proto, že obsahuje hormon HCG (nechtěj vědět, odkud ho získávají. 😝 )..Mě ho vždycky píchnul doktor po folikulometrii, takže s pozitivním ovu testem zkušenost nemám. Co mi říkal doktor, tak Pregnyl se píchá, aby ovulace proběhla, aby folikul prasknul a vajíčko se vyloučilo, takže pokud jsi měla pozitivní ovulační test, tak podle mě ovulace proběhla a šance na úspěšné otěhotnění byla🙂 Teď už jen vydržet s testováním až do vynechání MS, snad ti to dopadne 😉 😉 😉

terezkax
28. říj 2013

@dadushe přesně tak 🙂

04092010
autor
28. říj 2013

děkuji holky!!!! 🙂
já už to nějak vzdala, nebo spíš se snažím na to neupínat. Mám záchytný bod konzultaci v CARu. Tohle je na vyplnění času při čekání a co kdyby přeci 🙂
(v sobotu jsem dostala pregnyl, test před pregnylem byl slabý, v neděli byl supr pozitivní ovu test a dneska=pondělí mi už zase slábne, stejně jako v sobotu - konečně nějaký pozitivní test za poslední 3/4 rok 😀 jsem si už připadala, že ty // mít nikde nikdy nebudu 😨 )

dadushe
28. říj 2013

@4092010 Držím palce, aby to už už vyšlo 😉 Taky jsem si nějakou dobu počkala a je to na hlavu, od cyklu k cyklu se v tom člověk plácá.... 😠 Je to jako na houpačce...Po pregnylu jsem přímo neotěhotněla, ale 3 cykly hormonální "lázně" mi nějak nastartovaly tělo a 2. cyklus bez ničeho to najednou vyšlo (a to už jsme byli objednaní do Motola na imunologické vyšetření, protože všechny ostatní testy dopadly dobře) 🙂 Přeju, aby to u tebe bylo podobné a bylas brzo pupkatá, jednou to tam budeeee, CAR to jistí 😉 😉 😉

04092010
autor
28. říj 2013

@dadushe přesně tak, člověk se v to plácá...já teprve od ledna, ale když člověk každý cyklus čeká, že to může zrovna vyjít, tak už i těch 10měsíců je dlouhých....

to je supr! moc gratuluji! koukám, že druhý brouček 🙂

7.11. máme první konzultaci u Apolináře, takže mám záchytný bod a moc se těším... 😉
už mi hrabe, mám vybranou jídelní židličku a křesílko a nejraději bych je už koupila... 😅 ale stačí že mám už nějaké oblečení, co bylo v supr akci a nešlo nekoupit 😅

dadushe
28. říj 2013

@4092010 Oni si tě proklepnou, rozeberou na součástky, opraví se případný problém a bude to raz dva🙂 Kamarádka se snažila 5 let a po profuku vejcovodů rodí jako jabloň:D Dneska už jsou ty možnosti velký🙂 Jenom to hold psychicky vydržet...já těhule kolem sebe jeden čas nemohla ani vidět, ty pocity při každé menstruaci jsou fakt hrozný, obdivuju ženy (i muže), co to zvládají dlouhodobě a nehrábne jim, já už měla fakt dost a to už jsem měla jedno dítko doma.... ☹
U nás snažení probíhalo přes rok...Měla jsem v papírech napsanou dokonce sekundární sterilitu 😖 A to dcera byla na první šup...Ze začátku jsme druhé nechali přírodě, pak už po roce bazálních teplot, ovulačních testů a dalších "domácích metod" si mě doktor pozval na kobereček. Následovala folikulometrie (jestli vůbec ovuluju), pak test hormonální hladiny, pregnyl (aby byla jistota ovulace), potom poslal manžela na vyšetření (dorazil jako pán tvorstva, prý nadprůměr...já jsem z toho byla úplně špatná, protože to znamenalo, že chyba musí být u mě). No a potom mi doktor řekl, že přes prázdniny pauza a pak nás pošle na imunologické vyšetření a když i to bude v pořádku, tak "hurá" na laparoskopii. Jinak teda já jsem si všimla jedné věci...vždycky u mě fungoval pouze pravý vaječník, levý se flákal (kvůli folikulometrii jsem to věděla)....no a to těhu se nám podařilo až s levým, který se PO ROCE konečně probral z komatu 😝 ....
Prostě pěkně si to oblečení oprašuj, určitě to přijde, co vím na Apolináře jde samá chvála🙂

04092010
autor
30. říj 2013

Přesně tak, nechápu jak někdo může vydržet snažení několik let. To bych už byla dávno v blázinci.

týjo, sek.sterilitu, uf, tak to muselo drsný, ale o to příjemnější, když se to takhle povedlo 😉

tak to mě mooc těší o tom Apolináři!!!!!! 🙂

04092010
autor
30. říj 2013

@dadushe to nahoře bylo pro Tebe Dadushko🙂

dadushe
30. říj 2013

@4092010 Apolinář, to je jistota úspěchu🙂 Určitě to vyjde, akorát se na to neupnout (ha ha ha se dobře říká)...Btw to mi připomíná, že je fakt, že jsem otěhotněla 10 dní po tom, co jsem dala výpověď (končila mi rodičovská s první a musela jsem buď nastoupit, nebo dát výpověď, původně jsem chtěla navázat druhou mateřskou) a protože všechny důležité termíny jsme už propásli, nebylo už proč spěchat s dalším dítkem. Naplánovali jsme si stavbu baráku a pomalu jsem si začínala hledat práci s tím, že vzhledem ke svému věku máme ještě dost pokusů a jednou to vyjít prostě musí a když ne, tak si nechám do dvou let v CARU udělat krásná dvojčátka😀 No a hup a byla jsem v tom🙂) Takže vydrž a nenech se zviklat🙂) O to krásnější dítko budete mít, když máte tak natrénováno 😀

04092010
autor
31. říj 2013

@dadushe tak to je úžasné! nenašla jsme nikde procentuální úspěšnost IVF u Apolináře, ale stejně neznamená, že kdyby měli 99% že jánebudu to 1 % 😀

no rávě jsem v situaci, že chci už půl roku dát výpověd, ale jsem si jistá, že jakmile ji dám, tak s eto povede a já nechci hldeta práci, když bych pak třeba hned odešla na rizikový a nechci přijít o mateřskou 😨 dělá tovelký rozdíl 😅
takže ted mám mezník konec roku 😀 pokud se nebude nic dít, žádné přípravy na IVF, tak ji dám 😀 - se chci vidět, srabka 😀