Clostil - po jaké době jste zaznamenaly příznaky těhu?

sluneccnicee
18. únor 2014

S přítelem se snažíme o miminko rok a půl , doktor mi napsal clostík.O víkendu jsme na to vlítli 14DC folík 18mm . Dr. říkal že to 100% výjde. Jsem z toho na nervy....už je to dlouho....tak snad se zadařilo....Já to nevydržím

monyna83
19. únor 2014

Já se snažím s manžou 6 let, Clostík jsem zobala, reagovala jsem úžasně. Folíky jsem měla jak z naučné knihy, kolikrát i 5kousků při OVU. Mudra v CAR říkala, že se bojí mnohočetného těhotenství, ale jedno miminko prý bude určitě. Po píchnutí Pregnylu jsem vždy tajně doufala, že to klapne.

Jsme oba naprosto zdraví....Na rovinu???Nyní stimuluji na IVF, OPU v pondělí, ET do konce týdne.

Moc Ti držím palce, aby jsi byla s Clostíkem úspěšnější 😉 😉 😉

pitryludvikova
19. únor 2014

My jsme se snažili rok a půl a nasadil mi clostík po laparce první cyklus nic a u druhýho říkal na utz že je to krásně připravené a je velká šance tak píchnul pregnyl a bum začínám 5 měsíc 🙂

jennie89
19. únor 2014

Mně se podařilo otěhotnět po clostilu 2.cyklus, první pozitivní test jsem měla 10.den po ovulaci, ale je to dost individuální....

pdidi1
9. kvě 2014

Ahojte holky,chci se zeptat, je clostil na předpis nebo volně prodejný??

nynus
16. črc 2014

Ano a da se clostil sehnat i v anglii u doktora na predpis

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru