Clostilbegyt, jak se vám po něm zadařilo?

radova23
29. kvě 2013

Ahojky holky ..... tento měsíc jsem brala clostík . Ted jsem 25 DC ( 11DPO) jak se vám po něm zadařilo ? Já si pomalu ani nemužu vzít podprsenku,jak mě boli prsa a boleni v podbříšku a trošku do zad cca 3 dny . Je možné že se zadařilo ? popozítří by měla přijit ms .....

petapete
29. kvě 2013

Zkus testík, 11-12DPO by mohlo už něco být vidět😉. Já mám oba kluky po stimulce clostíkem... oba při třetím cyklu stimulace😉

radova23
autor
29. kvě 2013

@petapete myslis že by to mohlo už byt vidět ? 🙂

petapete
29. kvě 2013

@radova23 já měla u obou kluků slabounce pozitivní testík kolem toho 11-12.DPO, takže třeba už jo😉

maximka33
29. kvě 2013

@radova23 já to brala 2 měsíce a IUI nevyšla, ale hned další měsíc jo, už 11DPO přirozeně. ještě tedy po gynexu. tak zkus testnout. a taky mě bolela prsa, a to až to 10tt. to může být clostylem i utrogestanem, co jsem brala v prvním trimestru.

radova23
autor
29. kvě 2013

@petapete
@maximka33 zkusim to vydržet co nejdele,ale nějak my to nedá 😀

petapete
29. kvě 2013

@radova23 a tak uas proč "vydržovat", za testík nic nedáš... pokud bude jen /, tak je ještě pořád čas, pokud by byly //, můžeš se pomalu začít radovat a sledovat, jestli sílí😉

lennyve
29. kvě 2013

@radova23 nám se zadařio druhý měsíc.Testíky pozitivní, zítra by snad neměla dorazit MS 😉 Testíky házejí duchy už 4 dny 😉

radova23
autor
30. kvě 2013
radova23
autor
30. kvě 2013

Tak jsem se podívala ještě jednou na test a vic ke svetlu a něco tam vidim,ale uplne pidi ale bohužel vyyfotit to nejde :-/

radova23
autor
30. kvě 2013

sakryš , nedaří se to vyfotit ale i tak .... 🙂

hannyy
30. kvě 2013

@radova23 ja tam neco vidim, ale je to hrozne slabe , testla bych o dva dny pozdeji 😉

lennyve
30. kvě 2013

@radova23 zkus jiný test! 🙂 mě mamatest ukázal až dnes něco co šlo pořádně vidět 😉 Zkus sehnat Pepino - v tescu nebo albertu ho mají 😉

radova23
autor
30. kvě 2013

@lennyve dobrá 🙂

petapete
30. kvě 2013

@radova23 tady mám nafocený fotky s Filipem: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/petapete/alb..., první je ca 12DPO, druhý o dva dny později... 11DPO jsem měla asi podobně jako ty - nafotit nešlo vůbec, jen pod určitým úhlem při určitým nasvětlení jsem jakoby tušila, kde se zobrazuje ta druhá čárka😀

radova23
autor
30. kvě 2013

@petapete no teda parada 🙂 myslis tedy že mam sanci ? mam to totiz uplne stejne,tusim kde je carka druha a jen na svetle 🙂

petapete
30. kvě 2013

@radova23 hele, teď ti nikdo neřekne určitě jo nebo určitě ne... šance je, zkus testnout třeba i zítra a pak fakt obden, uvidíš... pokud se začne objevovat výrazněji je to na dobré cestě, pokud sílit nebude, tak je to spíš jen zbožné přání no... uvidíš, teď nezbývá než čekat a věřit😉

snazilka_2011
11. čer 2013

@petapete ahoj, taky beru už 6. balení clostilbegyt, před prvním těhu jsem brala 3 cykly, pak jsem otěhotněla a teď beru dohromady 6. balení, tak uvidíme, jestli se zadaří. Celkem jsem se teď vystrašila tím, že je brát víc balení škodlivé, říkal ti k tomu dr něco?Děkuji

petapete
11. čer 2013

@snazilka_2011 já měla vždy jen ta tři balení a vždy jsem je měla napsaný ba ty tři měsíce s tím, že pak by se podstoupila další vyšetření a další clostil by nebyl... tak ani nevím, jak to je...

snazilka_2011
11. čer 2013

@petapete já právě taky měla 3 a teď mám 3...

hanny2
20. čer 2013

@snazilka_2011 ja jsem brala clostilbegyt taky 6 měsíců. Další mi už doktor nenapsal. Víc se už prý brát nemá. Ale prý účinkuje i potom. Já jsem otěhotněla druhý měsíc po dobrání.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru