Clostilbegyt/Utrogestan, menstruace 4 dny nepřišla, test negativní

veelinka
6. říj 2017

Snažíme se mimco , užívám clostilbegyt, utrogestan, , 4 dny po utrogestanu - menstruace nedorazila, těhotenský test zatim negativní.Břicho a prsa co před menses normalni boli ted nic, jen bolest v krizi. Stalo se někomu při užívání utrogestanu ze tehot. test byl negativní ale uz byl začátek těhu????

radulka57
6. říj 2017

Já brala nejdřív utrogestan bez clostibegytu a tak se vyvolávala MS ale byla anovulační, pak jsem brala clostibegyt a ovulace byla pokaždý jinak tudíž MS utrogestan nevyvolal tak jako dřív, ale většinou pozděj 🙂 Těhotná sem byla až po 7 cyklu braní clostibegytu. A to sem měla pozitiv těhu test už před vynecháním MS. Jak dlouho bereš Clostik? A Brala si předtím utrogestan jen na vyvolání?

veelinka
autor
6. říj 2017

Clostik a utrogestan jsem brala zatím 2 cykly, clostik na podporu folikulu, utrogestan na uhnízděni vajicka- a na udrzeni těhu.

radulka57
6. říj 2017

@veelinka a byla tento cyklus opravdu ovu?? Co ti rekli na ultrazvuku? Byl tam folikul velikej 2cm?

veelinka
autor
6. říj 2017

Ovu byla, ovulační testy pozitivní, i folikul byl. Zavolám v pondělí na gyndu a poradím se.

janina0303
28. srp 2020

@veelinka jsk jsi dopadla ? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru