Co může znamenat 2 denní menstruace? Jsem těhotná?

smudlinka2019
25. dub 2011

Ahojky holky.Mám dotázek.MS mi měla přijít tento týden ,kolem třicátého.Přišla mi však o týden dříve.K tomu jsem už dva týdny předtím měla motání hlavy a nebo takové ty pocity motání.Pak se k tomu přidala občas i nevolnost.Jinak mi ms vždy trvá pět dní a je silná.Tentokrát jsem ji však měla první den normální,takový ten rozjezd.Druhý den však byla slabší a během dne se ztratila úplně.Pak se ještě vrátilo špinění,které mám vždycky na konci.Mohlo by to být těhu a nebo nějaký příznak něčeho?Měla jste to některá?Děkuji za odpovědi

evulinkab
25. dub 2011

Ahojky,
tak já myslim, že na nejaké závery ohledně tehotenství je brzy.Mohla to být předcasná ms(já ji tento mesic dostala taky o týden dříve, což nechápu) a nebo to mohlo znamenat, že jsi otehotnela a mohlo to být treba zahnizďování vajíčka...i když to se vetsinou projevuje jen špiněním a jen treba jeden den.Já špinila až v době, kdy jsem mela dostat ms...jen krátce.Ovšem ms se nerozjela, špineni ustalo a bylo z toho těhotenství...Být tebou, zkusim si udelat test a uvidíš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru