Co myslíte?

kajaxxxx
13. zář 2022

Ahoj všem. Dnes mám jeden den před MS tedy cca 13DPO. Zkoušela jsem testy jelikož se snažíme o mimi. V březnu samovolný potrat v 6tt. Přidám fotky. Jsou trošku upravené aby na nich byla víc vidět čárka.Prvni dvě jsou dnešní ráno a poslední že včera. Co myslíte?

jaja01k
13. zář 2022

@kajaxxxx Nějaký náznak druhé čárky tam vidím. Držím palce, ať sílí 🙂

luciebelohradska31
13. zář 2022

Na tom posledním vidím druhou čárku

klokanka31
13. zář 2022

@kajaxxxx Já vidím na tý poslední fotce 🍀

lencaa11
13. zář 2022

@kajaxxxx chtělo by to foto na normálním světle a nepredelani foto zatím negativní

kajaxxxx
autor
13. zář 2022
kajaxxxx
autor
13. zář 2022

@kajaxxxx lepší už to nebude

novamamina
13. zář 2022

Já tam vidím i normalne

kajaxxxx
autor
13. zář 2022

Hodně diskuzí jsem už pročetla a někdo říká že mamatesty dělají falešné duchy jiní že si testy nemůžou vynachválit. Je to asi individuální. Je pravda že se mi občas stalo že na testu první den silnější duch další den zesílil a další den bílo. Asi záleží na balení. Stejně tak Dr max. Někdo že nevyhovují jiní zase spoko.🤷

zlaticko22
13. zář 2022

@novamamina na normální fotce vidím...za dva dny zkus znovu😉

novamamina
13. zář 2022

@zlaticko22 já radši nic zkoušet nebudu prosím 🤣

leslieth
13. zář 2022

@kajaxxxx bohužel s nimi mám špatnou zkušenost. 4x pěkný duch a těhotná jsem nebyla.

nihanin
13. zář 2022

@leslieth přesně tak👍 ja to samé a to duchy byli silnější než má zakladatelka a to mi vychazelo snad pri každém testováním stemito testy a těhu sem nebyla uz nikdy více tuhle značku..

zlaticko22
13. zář 2022

@novamamina jeeee to se omlouvám,jsem se preklikla🙈

koko123
13. zář 2022

@kajaxxxx něco vidím, držím palce, jsem dnes také 13dpo a malého ducha jsem také měla. Mám návaly na zvracení, čich větší a na kalhotkách bílé skvrny, tak snad by druhé mimi mohlo vyjít 🙏

kajaxxxx
autor
14. zář 2022

@koko123 tak držím palce😊u mě mrška ještě nedorazila tak snad ani nedorazí

vejuu98
14. zář 2022

@kajaxxxx taky vidím.Držím palečky.Co se týká zkušeností,tak s mamatestem u prvního jsem byla moc spokojená a u druhého jsem kupovala Dr max, protože jednu chvíli nebyly,ale je to to samé (dle lékárnice).Akorát jsem teda neměla úplně dálnice,tak jsem si ještě přikoupila digitální clearblue s ukazatelem týdnů a bylo jasno😁 A teď už 30tt.🙂

carolineg1
14. zář 2022

Problém je v tom že mi tenhle test ukázal ducha před ms každý měsíc tak pokud nesili tak asi nic

pepickovapavlinka
15. zář 2022

Zahímalo by mě jestli jsi těhotná protože to je takové diskutabilní jestli je test pozitivní nebo ne 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru