Co myslíte, duch nebo ryska?

nihanin
25. lis 2021

Ahoj holky mám mám takový dotaz beru HA Lusiene a mam 12 dní zpoždění udělala jsem si dnes tt cca pred hodinou a vyšlo mi tohle, viz na obrázku.. Jeto tt od pepina a vyšlo mi to cca 10-15 min po namočení, co myslíte dle vašeho názoru duch nebo ryska? Děkuji za odpovědi

maxulekapcule
25. lis 2021

@nihanin vidim stin ;)

maxulekapcule
25. lis 2021

Ale takovou dobu po namoceni bych to uz mox nebrala, me to delalo jeste vetsi duchy a to jen proto, ze se blizila MS

nihanin
autor
25. lis 2021

@maxulekapcule doufám že to je tak jak píšete je mi to divné beru ha a nevynechala jsem ani jeden, a po 12 dnu po vynechání měla uz by bejt ta druhá silnější kdybych byla nebo??

nikjean
25. lis 2021

@nihanin Taky vidím stín. Ale pokud je takový výsledek až po limitu, nebrala bych na něj zřetel. Nezbývá než za dva dny opakovat a pokud možno třeba mamatestem.

nihanin
autor
25. lis 2021

@nikjean dobře děkuji za odpověď

katherine177
25. lis 2021

@nihanin já myslela ,že chcete miminko a vy berete antikoncepci 😳 jinak vidím ducha

nihanin
autor
25. lis 2021

@katherine177 ahoj ze zdravotních důvodů jsem musela nasadit ha

lidija1234
25. lis 2021

@nihanin pokud berete antikoncepci pravidelně tak si myslím že je malá šance. Plus jak psaly holky to už je po limitu a tím se neridte zkuste za pár dní znovu a uvidíte ale 12 dnů po vynechání ms si myslím že by byla už hezká čárka

nihanin
autor
25. lis 2021

@lidija1234 děkuji za odpověď já si právě taky myslím z důvodu že beru ha je šance malá ale pořád mi to v hlavě hlodá nezbývá nic jen počkat a zkusit další tt ale jináč taky myslím že už by ta druhá byla silná na tolik dní zpoždění

katherine177
25. lis 2021

@nihanin tak to ano

luciankalu
25. lis 2021

Moc to zkoumáte holky😊 já si těmahle "duchama" dávala falešné naděje půl roku.
Pokud to nevidíte jasně a hned, Tak to bohužel nevyšlo.

nihanin
autor
26. lis 2021

@luciankalu jenže ja nechci aby to vyšlo beru ha a tt bych nedelala kdybych nemela uz dnes 13 den zpoždění

anettapetr
27. lis 2021

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jestli tam něco vidíte příjdemi že tam vidím dost viditelného ducha 🤔😊

nihanin
autor
27. lis 2021

@anettapetr slaboulinkaty stínek tam vidím ale může to být i ryska zkus testnout za pár dnů

anettapetr
28. lis 2021

@nihanin dobře děkuji

twins_sovovi
28. lis 2021

@anettapetr je tam ❤️🍀🍀

katherine177
29. lis 2021

@nihanin tak jak jste dopadla? 🙂

nihanin
autor
1. pro 2021

@katherine177 ahoj tak ms po 14 dnech zpoždění dorazila a slaba tak po ha se mi to nejak celé změnilo 🤦‍♀️

katherine177
1. pro 2021

@nihanin u mě byla slabá ms 2 dny normální 2 dny špinění ,pak byly už docela pěkné // ,ale v době ovulace a byl to test Sluníčko ,Intime dělal duchy asi 14 dní ,ale teď už zase bílo,další ms má dorazit 6/12

nihanin
autor
1. pro 2021

@katherine177 na těch tt sluníčko jsou opravdu pěkné dušíky 😏 sice ty spodní jsou úplně slaboulinkaty ale vidím též ale to jsou jináč citlivé ty testy ne? Nebo jsou taky desítkovy?

katherine177
1. pro 2021

@nihanin oba 10Uml,je to Sluníčko a Intime,oba z Tety

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru