Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co myslíte, duch nebo ryska?

nihanin
25. lis 2021

Ahoj holky mám mám takový dotaz beru HA Lusiene a mam 12 dní zpoždění udělala jsem si dnes tt cca pred hodinou a vyšlo mi tohle, viz na obrázku.. Jeto tt od pepina a vyšlo mi to cca 10-15 min po namočení, co myslíte dle vašeho názoru duch nebo ryska? Děkuji za odpovědi

maxulekapcule
25. lis 2021

@nihanin vidim stin ;)

maxulekapcule
25. lis 2021

Ale takovou dobu po namoceni bych to uz mox nebrala, me to delalo jeste vetsi duchy a to jen proto, ze se blizila MS

nihanin
autor
25. lis 2021

@maxulekapcule doufám že to je tak jak píšete je mi to divné beru ha a nevynechala jsem ani jeden, a po 12 dnu po vynechání měla uz by bejt ta druhá silnější kdybych byla nebo??

nikjean
25. lis 2021

@nihanin Taky vidím stín. Ale pokud je takový výsledek až po limitu, nebrala bych na něj zřetel. Nezbývá než za dva dny opakovat a pokud možno třeba mamatestem.

nihanin
autor
25. lis 2021

@nikjean dobře děkuji za odpověď

katherine177
25. lis 2021

@nihanin já myslela ,že chcete miminko a vy berete antikoncepci 😳 jinak vidím ducha

nihanin
autor
25. lis 2021

@katherine177 ahoj ze zdravotních důvodů jsem musela nasadit ha

lidija1234
25. lis 2021

@nihanin pokud berete antikoncepci pravidelně tak si myslím že je malá šance. Plus jak psaly holky to už je po limitu a tím se neridte zkuste za pár dní znovu a uvidíte ale 12 dnů po vynechání ms si myslím že by byla už hezká čárka

nihanin
autor
25. lis 2021

@lidija1234 děkuji za odpověď já si právě taky myslím z důvodu že beru ha je šance malá ale pořád mi to v hlavě hlodá nezbývá nic jen počkat a zkusit další tt ale jináč taky myslím že už by ta druhá byla silná na tolik dní zpoždění

katherine177
25. lis 2021

@nihanin tak to ano

luciankalu
25. lis 2021

Moc to zkoumáte holky😊 já si těmahle "duchama" dávala falešné naděje půl roku.
Pokud to nevidíte jasně a hned, Tak to bohužel nevyšlo.

nihanin
autor
26. lis 2021

@luciankalu jenže ja nechci aby to vyšlo beru ha a tt bych nedelala kdybych nemela uz dnes 13 den zpoždění

anettapetr
27. lis 2021

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jestli tam něco vidíte příjdemi že tam vidím dost viditelného ducha 🤔😊

nihanin
autor
27. lis 2021

@anettapetr slaboulinkaty stínek tam vidím ale může to být i ryska zkus testnout za pár dnů

anettapetr
28. lis 2021

@nihanin dobře děkuji

twins_sovovi
28. lis 2021

@anettapetr je tam ❤️🍀🍀

katherine177
Včera v 06:37

@nihanin tak jak jste dopadla? 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru