Co myslíte? Je to duch?

baru88
28. únor 2014

Ahoj holky, přikládám můj tt 12DPO, 2 dny před očekávanou MS.
Manžel tvrdí, že tam nic nevidí, ale já si myslím ze to vypadá malinko nadějně...

Co vy na to??

baru88
autor
2. bře 2014

@zuzik22
@pitryludvikova Tak holky, dnešní test ze dne očekávané MS. Tomuhle výsledku už věří i můj skeptický manžel ;) !! Jsme šťastní, ale radujeme se zatím jen potichu, bohužel víme jaké to je, když se těhotenství nevydaří...Teď už to ale musí vyjít ;)

zuzik22
2. bře 2014

Gratuluji, ale zatím potichu...taky jsme zažili nevydařené těhotenství a bolest v srdci, když první miminko odešlo....Ale teď už věřím, že bude vše v pořádku a ze srdce vám to přeji!!!!
@baru88

baru88
autor
2. bře 2014

@zuzik22 Děkuju za hezká slova 🙂

pitryludvikova
2. bře 2014

@baru88 jéé gratuluju 🙂 🙂 🙂 my jsme se snažili 20 měsíců tak vím jakou máte radost 🙂 🙂

baru88
autor
2. bře 2014

@pitryludvikova moc děkuju za gratulaci ;)

kifsepixam
2. bře 2014

@baru88 A je to tam, vidíš to, velká gratulace a snad už nám to oboum vyjde, taky jsem po ukončeném těhotenství v 21. tydnu, takže držme si pěsti!

baru88
autor
3. bře 2014

@kifsepixam Děkuju 🙂 mám strach, aby všechno bylo v pořádku..navíc mám sníženou funkci štítné žlázy, takže hned dnes volám na endokrinologii...Mrzí mě, jak dopadlo tvoje těhotenství a přeju Ti, aby všechno bylo brzy tak jak má ! ;)

kifsepixam
3. bře 2014

@baru88 Prostě musí, zvládneme to obě!!!! Drž se a dej vědět, jak se ti daří!!!

aneeta
3. bře 2014

Ahoj holky, prosím o radu, poslední MS jsem měla 7.2. a v neděli jsem si udělala test, protože mě hrozně bolela prsa, měla jsem hustý bílý výtok, nafouklé břicho, návaly...a objevia se mi na testu jen maličko viditelná druhá čárka, testovala jsem dále, ale furt je to jen ten ,duch,. dnes jsem volala na gyndu a dr. mi řekla, ať počítám spíše s tím, že těhu jsem a že není divu, že je ta druhá čárka jen málo viditelná, protože teprve teď 7. bych to jakoby měla dostat a navíc únor byl krátkej. tak mi řekla, ať testuju až tak v pátek a dám ji vědět a pak že by mě objednala k ní, ale až tak v dubnu, až bych byla tak v 8 týdnu....co myslíte...??

kifsepixam
3. bře 2014

@aneeta Určitě těhotná budeš, ale musíš opravdu počkat. Takže držím moc pěsti!

aneeta
4. bře 2014

@kifsepixam ted jsem přijela s výsledky z krve...těhotná nejsem:(:( myslíte, že by to v krvi už muselo být, když jsem poslední MS měla 7.2.?? já to prostě nechápu....4 testy jsem měla pozitivní, sice tam byl jen duch, ale přeci....

kifsepixam
4. bře 2014

@aneeta juj tak to mě mrzí, ale dle mého je fakt brzy. Jestli máš MS dostat až 7.3, tak to je ještě moc brzo, já 4 dny před MS měla slaboulinkého ducha a teď 3 dny po "MS" už mám silou čárku. Být tebou testnu v pátek, pak v pondělí a podle toho jdi kdyžtak na krev.
Já osobně na krev ani nejdu, MS jsem nedostala čárka sílí, takže až za týden na UTZ, kde by už aspoň gestační váček měl být.
Moc držím pěsti a vydrž. Nic není ztraceno.

aneeta
4. bře 2014

@kifsepixam mám ještě před MS to je fakt,ale moje gyndařka mi řekla, že jak je krev negativní, tak těhu určitě nejsem..takže tomu už nevěřím vůbec.....a navíc, u posledního testu mi spíše přišlo, že slábne, než sílý....prostě to teď dostanu a musíme to zkoušet dál..jen je to taková beznaděj prostě, prsa mě bolely, výtok jsem měla....břicho mě bolelo nedávno jako když to mám dostat..testy slabě pozitivní...ale najednou v krvi nic..nechápu to..myslíte, že je tedy možné, že jsem těhu byla..ale neusadilo se to mimčo a proto ty testy slábly...? nebo že jsem prostě nebyla vůbec??

kifsepixam
4. bře 2014

@aneeta To já právě vůbec nevím. Je to fakt zvláštní mít pozitivní slabé těhu testy. Určitě bych ještě chvíli věřila a kdybys to nakonec dostala, tak nepátrej po tom, jestli se to neusadilo a odešlo nebo jsi byla těhulka, to by tě jen zničilo.
Moc ještě držím pěsti a dej určitě vědět. Já jsem po ukončeném těhotenství v 21. týdnu z důvodu přestání bití srdíčka, takže někdy vůbec nevím co ty miminka v těch bříškách dělají.
Ale stále zatím věř!

aneeta
4. bře 2014

@kifsepixam jeeeezis tak to mě opravdu moc mrzí....ono se řekne otěhotnět..ale není to tak snadný a když už se to povede, stejně člověk aby se furt tak nějak bál, aby se něco nestalo. já už mám sice 3 letého syna, kvůli kterému je to pro mě všechno snažší,ale pak přijde okamžik, kdy to vidím všechno černě..otázky kdy se to zase povede, jestli to nebude mimoděložní, jestli to bude zdravý..já vím, člověk nesmí tak přemýšlet..ale já za to prostě nemůžu....děkuju, že jste mi odepsala, ale spoň někdo🙂díky

kifsepixam
4. bře 2014

@aneeta Nemáš vůbec zač a držím pěsti dál, já to černě nevidím. Člověk musí věřit, nic jiného mu nezbývá. Takže kolem víkendu čekám pozitivní zprávu!!!

aneeta
5. bře 2014

@kifsepixam tak mooc držím palečky, a dej mi pak vědět🙂 my na tom také pracujeme,tak snad se brzy zadaří

karlos12
5. bře 2014

Blahopřeji k fazolce,i bez očaře ;)

sasanka033
5. bře 2014

@aneeta ahoj, ja vidim dve moznosti, mozna vlastne tri - bud to byly spatny testy - falesny duchy dela mamatest. ale spis bych to i diky tem priznakum videla na bud biochemicky tehotenstvi, takze jak rikas - embryo se na chvilku zahnizdilo, ale pak to vzdalo, anebo na cystu, ktera bohuzel nekdy zpusobuje tehu priznaky.
kazdopadne nevadi, az dostanes ms, tak budete zase bliz k cili, pac se ti priblizi ovulace🙂 tak hodne stesti, jedno dite mas, takze urcite brzy bude i druhy🙂

martinadesign
7. bře 2014

Mám taky dotaz... Myslíte že je tam duch? ....

tsterinka
7. bře 2014

@martinadesign nic nevidím 😒 ,nemáš lepší fotku??

martinadesign
7. bře 2014

Bohužel... ve skutečnosti je to fakt vidět :D Dneska měla přijít MS a nepřišla... a mně už tak 5 dni boli stridave u praveho a leveho vajecniku... k tomu boli silene prsa... a k tomu jsem vecne nervni a vztekla nebo brecim... tak uvidime, snad se zadaří 🙂

kifsepixam
7. bře 2014

@martinadesign není na fotce nic vidět, ale já pevně věřím. Drž se!

martinadesign
7. bře 2014

děkuju, doufám že to vyjde... Už se s manželem snažíme 2 roky.... Už by jsme si to zasloužili 🙂

dotinka
7. bře 2014

@martinadesign ahoj neni to mamatest???? Tvoje priznaky odpovidaji tehotenstvi ale na testu nic nevidim pokud ty vidis je to moc dobre ale zkus jinou znacku mamatest je strasne naprd v tom ze bud ukazuje falesnaky(coz tvuj pripad asi nebude) a tehulim neukaze skoro nic....ja si delala tento tyden mamatest a pomalu ani duch a na jine znacce krasna dalnice 🙂 drzim pesti 🙂

martinadesign
8. bře 2014

@dotinka Ahojky, měla jsi pravdu... byl to mamatest... Dneska jsem dělala clear blue...

😎 😵

luckamb
8. bře 2014

@baru88 tak ať si manžel koupí brýle 😀 Já je mám a vidím 😀

luckamb
8. bře 2014

@martinadesign krásný!! Tak ať sílí holky!!!
@baru88

tsterinka
8. bře 2014

@martinadesign už ho vidím,tak gratuluji 🙂

martinadesign
8. bře 2014

Děkuju, máme oba doma hroznou radost 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru