Zpožděná menstruace, mám si udělat test?

kosticka12
11. pro 2017

Ahoj... mam nepravidelnou ms a potrebovala bych poradit. Dr ms neresi,snazime se s pritelem pres rok. ☹ Ms jsem mela divnou v rijnu, 14.9 normalni ms, 10.10 jsem lehce 4 dny spinila..a pak 25.10 nornalni menstruace. :/ A dnes jsem to od rijna nedostala... Myslite ze si mam udekat test? BT si nemerim, ale rano jsen to zkusila a mela jsem 36.5 😒 a teda vubec zadne priznaky pms nemam... jen me trosku boli prsa ☹ jsem ted trochu ve stresu... mel to nekdo podobne? 🙂

sunnurse
11. pro 2017

Prvně bych zkusila těhotenský test, pokud by byl negativní, šla bych si nechat píchnout vyvolávačku k dr a pak se obrátila na jiného gynekologa, který by tu věc řešil. Měla jsem podobné příznaky a vyvrbil se z toho syndrom polycystických vaječníků. A ty cysty se mi objevily až když jsme se začali snažit, do té doby bylo všechno v pohodě. Mě osobně hormony teda na to nepomohly, pomohl mi maliník, folliculinium 5CH a nemyslet na dítě, ale užívat života 🙂 A teď už čekám druhé.

kosticka12
autor
11. pro 2017

@sunnurse to je supr, ja jsem v poradku,byla jsem u dr v zari 🙂 jen kdyz nemam zadne priznaky,nizkou bt, tak co to muze byt :( a malinik je na co? a jak casto se pije?

misuled
11. pro 2017

Tak pokud se snažíte přes rok, tak to Dr. má řešit a ne říkat, že je vše v pořádku. Změnila bych doktora.

kosticka12
autor
11. pro 2017

@misuled to udelam... ale ma cenu test?

sunnurse
11. pro 2017

Testem určitě nic nezkazíš, stojí pár korun. A maliník je na upravení cyklu, ale pozor, nesmí se pít v těhotenství, respektive až do nějaké 35 týdne.

misuled
11. pro 2017

To nedokážu říct. Je to nízká teplota, ale nikdo neví, jaká teplota byla před ovulací nebo jestli vůbec ovulace proběhla. Tak asi se testem nic nezkazí...

keksikova1
11. pro 2017

Jednorázový zmereni BT ti nic neřekne..udělej si test a pak bez k doktorovi - a zvaž rovnou výměnu, tak jako tak. BT musíš měřit dlouhodobe, jde o trendy,ne jeden výkřik do tmy. Drzim palce.

kosticka12
autor
11. pro 2017

a malinik se pije kazdy den? 🙂 cely mesic? 🙂

sunnurse
11. pro 2017

@kosticka12 https://nadeje-byliny.eu/tinktury/102-malinik.html počet kapek kolik máš kg, pije se od prvního do tuším patnáctého dne cyklu.

kosticka12
autor
16. pro 2017

Ahoj tak se hlásím, ms jsem stale nedostala... Jsem objednana k dr na 22.12, ale test jsem si nestihla udelat protoze me zkolika chripka :( achjo... takze netusim co mam delat... pred 3 dny jsem mela na toaletaku 2 cervene mikro vlasky. A vcera zase lehoulince nahnedli vytok zase na wc papiru.. Od ty doby ale nic... Navic ted mam cipek uplne tvrdy..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru