Co teď? 😭

7. srp 2022

Jsem 10.den po Ket, testy jsem dělala od šestého dne…predevcirem a včera se nějak divné barvily, dneska krásné moc vzlinala, ale čárky vypadají takhle, tak nevím…

lencaa11
7. srp 2022

Udělala bych nový test

autor
7. srp 2022

@lencaa11 jaký nový test. Předposlední a poslední jsou z dneska. První a druhá moc

ladyjigsaw
7. srp 2022

Počkala bych do termínu ms.Tohle je zbytečne trápení....může to odejít s ms..

katherine177
7. srp 2022

Mě přijde ,že sílí a pak slábne ,vypadá ,že z toho možná nic nebude

susmevem
7. srp 2022

... udělej si nový test jiné značky. Z tohoto se to těžko posuzuje. Vypadá to, že testy postupně sílí a pak slábnou, takže by se mohlo jednat o biochemické těhu. Nebo holt vydrž čekat, dokud ti nebude meškat ms...

tasimia
7. srp 2022

Netestuj se každý den, zkus co dva dny ;).

ninive211
7. srp 2022

Z toho nic nevykoukas, tim, ze si pred terminem MS budes delat tri testy denne,si nijak nepomuzes, naopak se jen stresujes a muzes přispět k tomu, ze spontanne potratis jeste driv, bys to normalne poznala z meskajicí MS. Normalne pockej tech par dni na zpozdeni po terminu MS, pak teprve testuj. Nechapu toto predcasne tesovani x krat denně...

klokanka31
7. srp 2022

Viděla bych to na biochemický těhotenství 🤔

monika3456
7. srp 2022

Vypadají, ze slabnou, zkus udělat zítra.

kelerub
7. srp 2022

@ninive211 A já pro změnu nechápu tvou potřebu rozdávat své nevyžádané moudra a rozumy.
Zakladatelka je po IVF. Neznám ženu, která by po IVF trpělivě čekala. Každá jsme netrpělivě testovala a kdo říká, že ne, ten kecá. Navíc mnohdy je podpořeno medikamenty, progesterony atd., které menstruaci brzdí. Dokud se léky nevysadí tak menstruace prostě nepřijde. Proto taky na některých klinikách radí testovat a až na základě pozitivního testu dojít na odběr Hcg.
Troška empatie by neuškodila.

autor
8. srp 2022

@kelerub nechte ji, ona očividně nevi co je IVF. Samozřejmě ze menstruace meska, ale ještě se mi nestalo ze by ji 200 mg progesteronu drželo. Měla jsem daleko vyšší dávky plus estrofem a ms vždy přišla. Testy davam ze včerejška a z dneska..počkám už na krev

2hanah
8. srp 2022

@kelerub a není k tomu určený od lékaře nějaký den? Třeba 15. od ivf? Já teda znám minimálně jednu výjimku, švagrová prodělávala ivf asi 15 let a vždy trpělivě čekala, co jí řekl doktor, dělala test opravdu až ten 10. nebo 15. po tom.

autor
8. srp 2022

@2hanah výjimky jsou. Ale je jich málo. Sikovna ženská ze to vydržela. Doporučuji testovat 10-12 den. Myslím doktoři. A pokud tam nějaká čárka je, je pro ne test pozitivni

katherine177
8. srp 2022

@2hanah někde jsem to také viděla v příspěvku,paní dělala test až za dva týdny ,že to jinak ovlivňují léky po ivf.

kelerub
8. srp 2022

@2hanah v každém centru mají jiné instrukce. V jednom mi bylo řečeno testovat 10. den po transferu. V případě, že bude negativní, vysadit léky a čekat, v případě že bude pozitivní, přijít na Hcg. V jiném byly instrukce jiné.
Švagrová byla nejspíše již zocelena předchozími neúspěchy. 15 let je dlouhá doba a to už k tomu člověk musí přistupovat s jistou dávkou mámvpi*ismu, aby se z toho nezbláznil.

kelerub
8. srp 2022

Čárka sílí. To je skvělá zpráva 👍 předpokládám, že ve čtvrtek jdeš na krev. Budu na tebe myslet. Hodně štěstí 🍀🍀🍀

autor
8. srp 2022

@kelerub jo čtvrtek. Ale testy už vazne dělat nechci. Něco tam je. Blastocysta je zavrtava, teď už pomuze jen Bůh…😂🙏🍀

fire85
8. srp 2022

@2hanah 15 let IVF?

2hanah
8. srp 2022

@kelerub no, tak to nebylo, pokaždé z toho byla roztřepaná a nervózní, ona je od přírody nervák a pokaždé to prožívala, to asi nejde jen tak hodit za hlavu, když Vám na tom tolik záleží, navíc ji tlačil už věk - porodila ve 46 letech🤦🏼‍♀️

2hanah
8. srp 2022

@fire85 ano, asi 21 protokolů a snad 15 přenosů. Divím se, že je zdravá.

kelerub
8. srp 2022

@2hanah tak nakonec se dočkala, to je důležité. Já vím přesně jak jí muselo být. První dcera se nám narodila v mých téměř 40 letech po 19 letech lítání po doktorech a desítkách transferů. Ale já jsem kliďas a pohodář. Ale pravda, každá jsme nějaká. A každá máme ten průběh jiný.

zlaticko22
8. srp 2022

moc držím palce, at krev potrvdí těhotenství a je vše v pořádku. Podle těch posledních testů to zas vypadá, že sílí.. přeji vám to 🍀

autor
8. srp 2022

@zlaticko22 Dekuji moc, asi jste fakt zlaticko😰❤️❤️🍀

autor
8. srp 2022

@2hanah tak to je huste 46? To bych do toho nikdy nesla. Nejzassi termín je 40. Teda pro me. V těch letech už mamka byla babicka

katherine177
8. srp 2022

Tak mě to nepřijde divné ,pokud ženská má dítě ve 20 pak je ve 40 babička ,ale pokud se nedaří tak je i v těch letech teprve maminka.

2hanah
8. srp 2022

To si říkala taky, ale pak tu hranici posouvala, protože prostě chtěla dítě, mimo jiné by zůstala na stará kolena úplně sama. Já jsem sice taky si říkala, že než v těch letech dvojčata, radši už bych zůstala bezdětná, ale to se mi to mluví, když vím, o čem děti jsou, mám je už skoro odrostlé, jsem z nich unavená a ona navíc viděla, jak s jejím bráchou čekáme třetí jako by nic a ona tehdy ani jedno, bylo mi jí líto a moc jsem jí přála, aby to vyšlo, všem to přeji.

autor
8. srp 2022

@2hanah promiň, ale tohle mi už přijde extrém…to bych raději dítě adoptovala. Po pravdě, kdyby z toho naše země nedělala takový šílený proces, tak by nebyly plné decaky. Já už dítě mám. Ale kdyby se druhé nepovedlo klidně bych adoptovala. Můj chlap je taky adoptovany

2hanah
8. srp 2022

Adoptované nechtěla a nemohla ani zažádat.

autor
8. srp 2022

@2hanah jako jestli to zvládá, i ona i její tělo…je to borka. Opravdu. Smekám klobouk.

2hanah
8. srp 2022

Nějak nevím, žijou ve Švýcarsku, ale začátek byl strašnej, jak chcete ženskou ve 46 letech zvyklou na samotu a klid, v podstatě učit být mámou a starat se najednou o dvě miminka narozená ve 33.týdnu, když do porodu nikdy žádné dítě ani nehlídala🤦🏼‍♀️ no, nedalo se to zvládnout, měla velké problémy a hned musela hledat chůvu, jedno dítě vždy ráno odvezla domů chůvě a druhé měla ona, pak nastoupila zpět do práce, asi jim bylo 4 nebo 5 měsíců a dávala je chůvě oba na celý den, ale už ten kolotoč, že jedu z práce a beru si domů ještě cestou takhle malá dvojčata, přes noc je krmím a ráno zase je odvézt a zase do práce, to je v těch letech na mašli, teď už jim byly dva roky, tak je to lepší, ale přiznám se, že taky úplně nejsem zastánce v tomto případě "za každou cenu" a porodím si třeba vnoučata, protože má dost roků a kdyby se s ní něco stalo, tak co ty děti, jen doufám, že bude mít tak tuhý kořínek jako táta mého partnera a jí, aby děti dlouho měly mámu, dobře, že jsou aspoň dva. A sranda je, že se to povedlo panu doktorovi Machačovi, co tady radí na Koníkovi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru