Co znamená špinění mimo menstruaci?

amandab
16. dub 2012

Ahoj holky 🙂 potřebovala bych radu od zkušenějších maminek, či snažilek. Poslední menstruaci jsem měla 27.3. a pak jsme se několikrát tulili a pravděpodobně i v plodné dny. Od té doby už jsem několikrát slabě špinila a při posledním tulení(bylo teď v sobotu) ze mě po sexu vyteklo i sperma do hněda zbarvené a od té doby slabě špiním, není to přímo krev ale spíš jen takové hnědé špinění jak na konci MS. Myslíte,že jsem mohla být těhu a může jít o spontální potrat a nebo to jsou příznaky těhu? Děkuji moc za každý názor 🙂

absintka19
29. pro 2016

Holky, s problemama radeji k lekari, kazda to muze mit z neceho jineho, at nic nepodcenite. Byla jsem svedkem toho jak tu jednu holcinu uklidnily ze krvaceni je v tehu OK a ona potratila, ne kazdy to ma stejne....to jen tolik ze dejte na svuj rozum...

bachovy_esence_poradna
29. pro 2016

@marketka98 ano, někdy je těhotenství mimo dělohu, např. na vaječníku, může to být nebezpečné... ale to je jen málo pravděpodobná varianta

určitě to může být novou antikoncepcí... ale psala jste, že už předtím než jste ji začala brát, tak menstruace byla o týden dřív, je to tak?

marketka98
30. pro 2016

ano a tedka mam druhé platičko nové antiny a měla jem mentruaci dostat v pátek a dostala jsem to až v pondělí a i když jí beru tak třeba špiním ale špiním i trošku víc..ale těhotná být nemůžu ne?

bachovy_esence_poradna
31. pro 2016

@marketka98 nějaká pravděpodobnost těhotenství je vždycky, může se to stát i při užívání antikoncepce (obzvlášť pokud došlo ke změně antikoncepce a byla tam pauza)...
ale spíš to těhotenství nebude a špinění půjde na konto toho jak s tělem "mávají" umělé hormony...

marketka98
1. led 2017

Aha..byla tam pauza ano a k tomu jsem měla styk když jsem ho mít 14 dní neměla..a je mi lépe ale je mi furt nějak divně a břicho i bolí

iweta0123
10. bře 2017

Ahoj chci se zeptat Dostala jsem to 20.2 a končilo mě to 26.2 pak z ničeho nic jsem začala mirně slabě špinět 6.3 jen toho dne a par kapek krve ale važně jenom kapka. Nevím co to muže znamenat, nevím zda to muže bejt že jsem Těhu 🙂 Děkují za informaci

jullli
10. bře 2017

@iweta0123 ovulace

iweta0123
10. bře 2017

@jullli Myslíte jenže jsem to nikdy takle neměla 🙂

absintka19
10. bře 2017

@iweta0123 vse je nekdy poprve 🙂

iweta0123
10. bře 2017

@absintka19 tak určitě 🙂

elisska1
22. dub 2017

Ahoj holky, prosím o radu! :(
15.4 jsem dostala ms...klasika strašný bolesti, první dva dny silné krvácení.Po dvou dnech ráno nic až pak po obědě zase trochu krve a v úterý konec.Ani jsem na konci nijak nešpinila.Teď dva dny nic a dneska zase po obědě trochu krve...čípek mám měkký, dole a přišel mi trochu jako by byl nateklý.V sobotu jsem začala brát i svou první HA a od minulého čtvrtka do úterý jsem měla střevní potíže.S přítelem jsme se naposledy milovali 10.4 (s kondomem, ale aby se hodně vzrušil, občas do mě zajel bez něj..) test jsem si dělala 19.4 a byl negativní.Pro jistotu jsem dnes koupila další.Může to být tou antikoncepcí, že tělo na ni není zvyklé nebo můžu být v tom??Děkuju za odpovědi! ♡

elisska1
22. dub 2017

Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem ms měla dostat až v úterý.Takže přišla o cca 4 dny dříve..

kikinka123456789
23. kvě 2017

Ahoj je mi 14 a měsic sem to nedostala a lehce spinim a bolí me pod břisku muzu jeste dostat menses

kikinka123456789
23. kvě 2017

Dobrý den je mi 14 a mesic jsem nedostala měsíčky a špinim a boli mě podbřisku poradite mi prosim

ivulka101
4. říj 2017

Ahoj holky potrebuji poradit pred tydnem jsem mela menstruaci zkoncila me a vcera jsem opet zacla malo krvacet ted uz jen spinim nikdy se me to nestalo s pritelem chceme miminko.muzete me poradit co to muze byt nebo mam vyrazit k doktoru

kosticka12
22. říj 2017

Dobry den, 31.8 jsem byla na bezne prohlidce a byla mi zjistena vysoka sliznice. Dostala jsem vyvolavacku a menstruace prisla 14.9. Dale pak 10.10 jsem mela na spodnim pradle hnedy vytok, ktery trval celkem 3 dny. Menstruaci mam nepravidelnou, takze nevim co to mohlo byt.. Dnes me zacli bolet pradavky, jsem par dni nastvana... Myslite ze si mam udelat test nebo menstruace prijde?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru