Co znamená špinění mimo menstruaci?

amandab
16. dub 2012

Ahoj holky 🙂 potřebovala bych radu od zkušenějších maminek, či snažilek. Poslední menstruaci jsem měla 27.3. a pak jsme se několikrát tulili a pravděpodobně i v plodné dny. Od té doby už jsem několikrát slabě špinila a při posledním tulení(bylo teď v sobotu) ze mě po sexu vyteklo i sperma do hněda zbarvené a od té doby slabě špiním, není to přímo krev ale spíš jen takové hnědé špinění jak na konci MS. Myslíte,že jsem mohla být těhu a může jít o spontální potrat a nebo to jsou příznaky těhu? Děkuji moc za každý názor 🙂

bettyy
23. čer 2015

Ahoj,
Je mi náct a jsem ještě panna. První menses jsem dostala asi před třemi měsíci. Všechno je pravidelné, ale špiním a vůbec nevím co si o tom mám myslet. Poslední menses byla nezvykle silná a bolestivá a trvala 8 dní.
Poraďte mi prosím.

nikyninasi123
19. únor 2016

ahoj jsem tu nova a cos sem se docetla jtu mam steny problem uz asi takovich 4 dny se slabe spinim je to takova barva uplne do svetle bezova a dnes se mi obevilo i troch do svetle cervena ale mam jeste cas na ms poradi mi nekdo co by to asi mohlo byt dekuji 🙂

nikyninasi123
19. únor 2016

@amandab ahoj mam ten samej problem i ja presnee se i v takove barve spinim a mam cas na ms jeste 14 dni ale s manzelem se tulume skoro porat neporadis mi

werik153
19. únor 2016

@brunetka23 Já jsem při braní antikoncepce měla MS taky jen 1-2 dny....ty další dny jen hrozně malinečko. Důležitý je to, že MS máš 🙂 Pokud se snažíte delší dobu jen tak, vyzkoušej ovulační testy Prenatal, ty mě pomohli 🙂 a vlastně nám to klaplo hned na poprvé, začala jsem testovat před půlkou cyklu a ovu jsem krásně vychytala 🙂

werik153
19. únor 2016

@nikyninasi123 a kolik je ti let, že máš na MS čas ? Podle mě to co popisuješ může být začátek MS.

nikyninasi123
19. únor 2016

werik153 je mi uz 26 a mam dve male deti myslela jsem tim to ze do datumu meho menstrualniho ciklu mam cas 🙂

nikyninasi123
19. únor 2016

muzete mi nekdo poradit co by to mohlo bejt? 🙂 😉

nikyninasi123
26. únor 2016

tak uz se mi stratilo to spineni ale trochu me uz zacita popichovani v brisku i ta malilinkata pobolivani tak nevim jsem z toho uz cela zoufala jak musim cekat co stoho vyjde no ☹

prelude
26. únor 2016

@nikyninasi123 Ahojky, já mám takové problémy poslední dva cykly. Podle vyšetření jsem zcela v pořádku, ale těhu nikde. Ale třeba se u tebe zadařilo 🙂

nikyninasi123
26. únor 2016

@prelude kdyz ja nevim tohle jsem jeste nikdy nemela takove priznaky pred MS vubec nevim co to muze byt asi je to normalni

nikyninasi123
27. únor 2016

holky mam dostat MS za dva dny ale nak moc se na to necejtim zadne bolesti prsou ani bricha jen mam takovi priznak paleni bradavek ale neni to uplne hrozne nevite co to muze byt?

alisek
18. čer 2016

Ahoj, navazuji na diskuzi. Mám cyklus o délce 32-33dní, od 19 do 21 DPO jem špinila, ovulaci mám 14.-15. DPO. MS jsem ještě nedostala, dnes jsem 34.DPO a včera jsem si dělala test a byl negativní. Žádné těhotenské příznaky nemám, tak co by to špinění mohlo znamenat? Mohla to být MS? v tomto obdoví jsem hodně ve stresu, že bych to dostala dřív a jen na tak krátkou dobu a ještě jen špinila???

misicka1988
18. čer 2016

@alisek Já tedy špinila mezi menstruacemi docela často , vetšinou při větší zátěži. Doktor mi dělal vyšetření , a bylo vše ok......... Teď jsem ve 27.tt , a od začátku těhu jsem nezašpinila ani jednou.

alisek
18. čer 2016

@misicka1988 mě se to ještě nikdy nestalo, kor když do MS bylo daleko a těď když ji mám už mít, tak nic. No doufám že nejsem v tom 😉 a je to jen nervama...

zlobitko
16. srp 2016

Ahoj holky, v březnu jsem měla zamlklý potrat, kyretáž a od té doby mám celkem rozházenou menstruaci, ted ale po skončení menstruace pořád špiním (před tím jsem to nikdy neměla a podle menstruace jsem si mohla řídit hodinky), občas bolesti břicha jak při menstruaci, ale podle doktora je vše OK, nemáte s tím některá zkušenosti? už začínám být celkem zoufalá

aadriaana
13. říj 2016

Ahojky holky,snazime se otehotnet a stale nic,dostala jsem Ms a stale spinim uz 5dni,nikdy jsem problemy nemela a ted nevim co se deje?kdo ma stejny problem,co se stalo.

lucccinek
13. říj 2016

@aadriaana a dělala jste si tehotensky test?

aadriaana
13. říj 2016

@lucccinek nedelala,vubec me nenapadlo ze bych mela,ale urcite zkusim

aadriaana
14. říj 2016

@aadriaana ahojky tak test jsem si udelala a vysel negativni,tak ti nevim

aadriaana
14. říj 2016

@lucccinek ahojky test negativni

bachovy_esence_poradna
14. říj 2016

@aadriaana záleží kolik dní jste po očekávané ms, ono těhotenský test nemusí těhotenství ukázat hned... zkuste ještě za pár dní

jinak tam můžou být samozřejmě i jiné důvody - nevyrovnaná hormonální hladina... reakce na větší stres... na nedávno užívané léky.... na fyzické přetížení...
často za tím jsou i psychické důvody

kdyžtak pište, zabývám se poradenstvím - psychické i fyzické obtíže

aadriaana
14. říj 2016

@bachovy_esence_poradna ja Ms dostala ale stale spinim uz 6den,vzdy jsem mela pravidelne a bez problemu,

bachovy_esence_poradna
15. říj 2016

@aadriaana chápu. Ono změna může nastat kdykoli, jak jsem psala výš, můžou to být léky, stres, větší zátěž, psychika... menstruace ukazuje jak na tom jsme celkově, fyzicky a hodně i psychicky častokrát

aadriaana
15. říj 2016

@bachovy_esence_poradna no chodila jsem na injekce na krcni pater,ale doktorka rikala,ze jsem prvni a ze by to nemelo byt s toho,jinak uz jsem špinit prestala hura

bachovy_esence_poradna
16. říj 2016

@aadriaana kazdy jsme jiny, vetsine lidi treba neco nevadi a par lidem ano...
Kazdopadne dobre pokud se to uklidnilo

marketka98
28. pro 2016

Dobrý den mám menší prosbu začala jsem brát novou antikoncepci od včerejška ale před tím jak jsem brala tu stranou tak jsem týden než jsem měla dobrat platičko začala jsem krvácet takže jsem měla menstruaci od týden dřív ale když nastal ten týden kdy je mám dostat tak jse je vlastně neměla a měla jsem styk ale vlastně jak jsem začala brát to první platičko z nové antikoncepce tak jsem neměla mít styk 14 dní ale měla jsem ho.A ted jsem měla dostat v pátek menstruaci a dostala jsem jí až v pondělí a v úterý jsem si vzala prášek jak mám.Jenže furt špiním a je mi hrozně zle a nevim z čeho to bude.Piště kdyby jste věděli předem děkuji za odpověď

bachovy_esence_poradna
28. pro 2016

@marketka98 pokud jste měla menstruaci o týden dřív, tak to bude pravděpodobně nějaká hormonální nerovnováha... nebyla jste nemocná? nebo neměla jste větší fyzickou námahu? nebo stres? nějakou cestu apod.?
Některé věci mohou "spustit" menstruaci dříve.

Případně to může být cysta.

Špatně je Vám jak? Na zvracení? Slabo? Motání hlavy? Bolesti v podbřišku?

Zkuste nasadit Gynex nebo alespoň kontryhel. A bylo by dobré zastavit se u gynekologa, aby vyloučil věci jako cysta nebo mimoděložní těhotenství apod..

marketka98
29. pro 2016

dobře 🙂 a ono to existuje mimoděložní těhotenství?? :O ale nemůžu být těhotná ne? cystu jsem už měla 2 to bych poznala kdybych jí měla.Už to tak znám ty příznaky

marketka98
29. pro 2016

A to zvracení jsem měla asi kvuli tomu že jsem chytla vyrozu jinak mě je už o hodně lépe 🙂

marketka98
29. pro 2016

a nemocná jsem nebyla 🙂 ale může to být i kvuli tomu že mám novou antikoncepci třeba?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru