Co znamená špinění mimo menstruaci?

amandab
16. dub 2012

Ahoj holky 🙂 potřebovala bych radu od zkušenějších maminek, či snažilek. Poslední menstruaci jsem měla 27.3. a pak jsme se několikrát tulili a pravděpodobně i v plodné dny. Od té doby už jsem několikrát slabě špinila a při posledním tulení(bylo teď v sobotu) ze mě po sexu vyteklo i sperma do hněda zbarvené a od té doby slabě špiním, není to přímo krev ale spíš jen takové hnědé špinění jak na konci MS. Myslíte,že jsem mohla být těhu a může jít o spontální potrat a nebo to jsou příznaky těhu? Děkuji moc za každý názor 🙂

llluckaaa
16. dub 2012

Ahoj, já jsem špinila v těhotenství, takže bych to považovala za příznaky uhnizďování embrya a těhotenství. Spontánní potrat to snad nebude, většinou bývá provázen krvácením červené krve a bolestmi. Jak vychází těhu testy?

jop
16. dub 2012

@amandab ahoj, možné je asi všechno 🙂) Já občas špiním při ovulaci. Kdybys byla těhotná, tak bych příznaky tak brzo neočekávala, ale nevím.

amandab
autor
16. dub 2012

Dnes jsem si dělala těhu test a byl negativní, ale menses mám dostat až příští pondělí, takže je na něj asi moc brzo. myslíš, že potrat i v takhle ranném stádiu bývá provázen krvácením? My se o mimi ani nesnažime, přítel by moc chtěl, ale já ještě váhám, teď mám jen strach, abych něco nezanedbala, ještě se mi tohle nikdy nestalo,jen při ovulaci jsem trošku zašpinila, ale jinak nic

kaculka46
16. dub 2012

Párkrát se mi to stalo a byla to hormonální porucha po lécích co mi Dr předepsala se vše upravilo a bylo to o.k.

amandab
autor
17. dub 2012

Já na gyndě byla před 14dni na prevenci a vše bylo ok. Najde se ještě nějaká maminka, která s tím má nějakou zkušenost?

kacickalauricka
17. dub 2012

Ahoj, vidím že jsme na tom úplně stejně. Máme stejný cyklus a i problém...no já byla u dr. minulý čt a říkal, že je vše OK a že mám krásně připravená vajíčka....nález byl v pořádku....tak jsme se zasnažili, ale testovat budu nejdříve koncem měsíce. Dříve to stejně nemá smysl 😉

giselka
17. dub 2012

@amandab Ahoj 😉 já jsem taky špinila snad až do porodu, takže klidně můžeš být těhotná, ale taky to může být cokoliv jiného, třeba hormonální porucha. Asi bych si nechala udělat krevní testy. Potrat by byl s jasně červenou krví 😉

amandab
autor
18. dub 2012

@kacickalauricka Ahoj, tak to jsi mě uklidnila, že v tom nejsem sama, a taky stéle špiníš a myslíš,že by jsi mohla být těhu? Já to mám v pondělí dostat,tak uvidím, jestli to nepřijde dřív, když stéle nepřestávám slabě špinit a když ne, tak si v Po udělám testík a uvidim, při Laurince jsem si test udělala hned ten den,co jsem nedostala menses a byl silně pozitivní 🙂 tak uvidím. bylo by fajn kdyby jsme obě byli těhu, mohli by jsme se po netu aspoň podporovat, když by jsme měli společný termín 🙂

raduzek
18. dub 2012

@amandab ahoj, já jsem byla zrovna dneska u dr. se stejným problémem.Myslela jsem si, že se jedná o ovulaci.Při té prý může taky někdy dojit ke špinění, ale když už to trvalo 6tý den, tak jsem raději šla k dr. Ten mi dal Noredhisteron, do dvou dnů by to mělo přestat.Prý to neni ovu ale nějaká hormonální chyba 😒 Ale kdo ví, třeba u tebe je to špinění opravdu ovu, nebo uhnizďování..V každém případě držím pěsti 😉

kacickalauricka
19. dub 2012

@amandab No neříkej mi, že máš doma Lauru 😀 😀 😀 , naše Lálka bude mít v květnu 3. ročky 😀 😀 tak to je fakt sranda. Já to mám taky dostat tak kolem pondělka, takže máme stejný problém, stejný cyklus a ještě stejné jméno u našich holek...tak to se mi ještě opravdu nestalo 😅 😅 😅
Kdyby se nám to povedlo, byla bych nesmírně šťasná a vzájemné podpory není nikdy dost! S testíkem já asi nejspíš ještě počkám, příjde mi , že si je dělám nějak často, ale kdybychom měli dvě // vůbec bych neprotestovala . Odkud jsi????

amandab
autor
19. dub 2012

No máme Lolu a budou jí 3 v listopadu 🙂 Já si testík udělám v pondělí,ale myslim,že těhu nejsem, že mám jen nějakou poruchu, protože dnes jsem trošičku zašpinila i jasnou krví,takže čekám,že to dostanu a pak když budu dál špinit, zas půjdu na gyndu. A vy se snažíte už dlouho? My vlastně vůbec, jen si nedáváme pozor 😀
Ale jak teď řešim to špinění,tak na to neustále myslim a vlastně bych i chtěla aby to vyšlo a bylo by to, než nějaký plánování.A co ti na to doktor řekl na to špinění a dal ti na to něco? Jinak jsem z Pelhřimova,taková prdelka světa a ty? No tak uvidíme,třeba nám to zrovna oběma vyjde a když né, budem se snažit a vyjde to dýl 😉

amandab
autor
20. dub 2012

@kacickalauricka Ahoj 🙂 tak já to nevydržela a test jsem si udělala už dnes, protože jsem měla jasné příznaky těhu a test mi vyšel opravdu pozitivní!! Sedim a snažim se to nějak vstřebat 😀 přece jenom jsem s tím nepočítala. Moc doufám,že na testíku najdeš taky dvě čárky a budem těhulkovat spolu a podporovat se 🙂

kacickalauricka
20. dub 2012

@amandab 😀 tak to je parádní zpráva !!!!!!!! gratuluji strašně moc!!!!!!!!! no já jsem z Milotic ( to je zase prdýlka světa na druhé straně - Jižní Morava). Já stále netestuji, mám strach že by to nevyšlo. Zkusím ještě počkat a uvidím. Jinak asi se snažíme podle mě od loňského září, ale manža to fláká 😀 😀 , takže asi tak od ledna z jeho strany.Jinak na to špinění mi nedal nic, jen říkal že jsou vajíčka pěkně nachystané...nic víc. 😒

amandab
autor
22. dub 2012

@kacickalauricka Ahoj, tak na Tebe budu myslet,aby Vám to vyšlo a testík byl pozitivní, určitě mi napiš jak to dopadlo, budu držet pěsti 🙂 A když tak založíme téma, Laury čekaj bráchu nebo segru 😀

kacickalauricka
25. dub 2012

@amandab tak my zatím nic, pondělní test beznadějný....dnes jsem začala trošku špinit, tak to vypadá, že se MS rozjede..... ☹ ☹ a máme po srandě

amandab
autor
25. dub 2012

Ahoj, tak to mě moc mrzí,ale není všem dnům konec,třeba to vyjde příští měsíc a budem se radovat 😉 ale na špinění se nespoléhej,já špinila taky a těhu jsem

amandab
autor
25. dub 2012

@kacickalauricka A jak dlouho už se snažite??

kacickalauricka
6. kvě 2012

Už do září loňského roku☹ no prostě žádná sláva....Laura byla hned a teď ne a ne. Končí mi navíc mateřská, tak musím někam do práce , kterou nemám....prostě naprdlačky všechno☹

andileknada
6. srp 2012

Ahoj holky, měla jsem dostat menstruaci 29.7.2012, a nic, ale 17.7.2012 jsem měla špinění s trochou krví mimo menstruační cyklus. Už jsem teda 10 dnů bez menstruace. Nevím jestli jsem těhule, tak asi zítra zajdu k doktorovi. Nesetkla jste se stím někdo...?

kristinahorvathova
18. kvě 2013

@amandab Ahoj píši vám protože se potřebuji někomu svěřit a vědět co si kdo o tom myslí v pondeli 13teho jsem dostala ms mam ji nepravidelnou jenze me tak strasne nebolelo bricho a mela jsem to slaby ms trvala do ctvrtka ale tak ze jsem to jeden den mela druhy den nic potom tam byla jen jedna kapicka potom cely vecer nic a zase rano jen tak 3–4 kapicky ms mi vzdy trva tak 5–6 dni spatne mi neni myslite si ze se muze jednat o tehotenstvi nikdy se mi to totiz nestalo mimi by jsme si moc prali predem dekuji za vase odpovedi a rady jinak test jsem si jeste nedelala a ted jsem zjistila že špiním je to takové hnědé žádná krev nic

tynka18
18. kvě 2013

Ahoj holky teď jsem se zaregistrovala takže vůbec netuším jak to tady chodí..Mám problém poslední MS jsem dostala 1.5. Dle BT mi kalendář určil ovulku na 14.května,dle normálního cyklu na 17.května.Ale mám takový problém špiním už třetím dnem dneska a vůbec netuším s čeho by to mohlo být,na ovulaci je pozdě bych řekla a na uhnizďování zase moc brzy 😒 Minulí měsíc se mi to stalo taky ale těhu jsem nebyla..Nikdy předtím se mi to nestalo,myslíte si že to může být s toho že jsem začala pít kontryhel a brát listovku?Moc děkuji za odpovědi 🙂

pavca87
18. kvě 2013

Ahoj holky,ja kdyz jsem cekala Vendulku tak jsem ze zacatku taky spinila a mela jsem prvni 2mesice nepravidelnou a slabou menstruaci,testik mi vysel negativni,druhy slabe pozitivni a doktor mi moje tehu potvrdil.Tak jsem byla po trech mesicich snazeni konecne nastavajici maminkou.Dneska uz ma mala dva roky 🙂

olik77
3. říj 2013

@kristinahorvathova Ahoj, četla jsem tvůj příspěvek., ale koukám, že ti nikdo neodpověděl, já jsem měla podobný problém jako ty a tak se chci zeptat jak ti to dopadlo? jestli to bylo těhu nebo něco jiného? díky za odpověď 🙂

gejbynka
10. únor 2014

Ahoj holky 🙂 měla bych dotázek. S manželem se snažíme o mimčo,už nějakou delší dobu a bohužel bezúspěšně. Máme už jedno dítko a chceme mu pořídit sourozence 🙂 poslední tři měsíce mám nepravidelnou MS,vždy to dostanu dřív. Tuten měsíc jsem to dostala 7.2v pátek,ale měla jsem to dostat až v neděli. V pátek jsem pouze špinila,měla jsem spíše hnědý výtok. V sobotu už se dostavila krev,ovšem slabší než obvykle a v neděli už opět jen špinění a dnes v pondělí už nic. Obvykle to mám 5-6 dní. Dnes jsem si dělala test a negativní. Prosím o nějakou zkušenost nebo radu? Děkuji moc a přeji pěkný zbytek dne 🙂

marcelajirka
1. kvě 2014

Ahoj holky,prosím vás jsem tady prvně a neví jak to tady chodí,prosím vás mam takoví problém,měla jsem normalně MS taj jak jsem mela dostat,ale skončilo mi to a jen od té doby mam jen špinení a to tím stylem že zašpiním a třeba pul dne nic a pak to opět začne.Prosím nevíte co to muže byt?Moc děkuji

natinkabundova
5. únor 2015

Ahoj te holki potrebovala by som poradiť mala som pohlavní stik pred mesiacom a potomsom brala antikoncepce ale us je neberiem 3 dní A us 3 dní spinim neviem či bi som mohla bit tehotná 😲 prosím poraďte

veronikatrisk12
11. bře 2015

Ahoj mám prozbu naposledy jsem měla MS na začátku prosince od té doby jsem to nedostala antikoncepci neberu .A s přítelem používáme kondom . Dělala jsem si včera a v unoru dohromady tři testy a furt negativní nevíte čím by to mohlo být ?? :( miminko neplánujem jsme moc mladí. 🙂

elvira
11. bře 2015

@veronikatrisk12 - může to být nějaká hormonální porucha, někdy to způsobuje stres, někdy třeba razantní úbytek váhy, někdy to může být i celkem závažný problém.
Ovšem to tady přes internet můžeme spekulovat do konce světa a nezjistíme nic.
Nejlepší bude zajít si, i pro svůj klid, k lékaři.
Nemusí to být nic, ale....

veronikatrisk12
11. bře 2015

@elvira K lekaři jsem byla objednana na včera a když jsem e dostavila tak mi řekli že je nemocná :( takže mě objednali na26.3 . ve stresu jsem ted furt jelikož má před zavěrečkama ale nejsou zas tak velké .

brunetka23
3. čer 2015

Ahoj chci se zeptat už dlouho se snažíme s přítelem o mimi ale marně a když mám mesicky tak mám jen jeden den krvácím a další dny spinim tak se chci zeptat co to může byt děkuji za odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru