Cyklus 24 dní, kdy si mám udělat těhotenský test?

veronikapigi
17. zář 2013

Holky prosím kdy testovat,když mám cyklus dlouhý 24-26 dnu? Mám pocit,že jsem těhu ale zaím jsem ještě netestovala aby to nebylo brzy.MS by měla přijít zítra myslíte,že to už mohu těstovat nebo dele,kdyby nepřišla?

luciebx
17. zář 2013

pokud cekas ms zitra ... tak bych klidne testla... 😉

veronikapigi
autor
17. zář 2013

@luciebx Děkuju.Zkusím to 🙂

hpaja
17. zář 2013

Ahoj, mám cyklus 25-26 dní a už 3 dny před MS jsem měla dušíka 🙂 takže já bych to zkusila 😉

veronikapigi
autor
17. zář 2013

Děkuju holky já už myslela,že nikdo nebude reagovat 🙂 Testík zkusím a uvidím jak dopadne

beijing5
24. zář 2013

Ahoj dámy, tak přesně tohle taky řeším 🙂, kdy zkusit TT...cykly 24-27 (a pak se trefte do ovulky :D ) ale zkusila jsem tenhle mesic ovulacni testy, ovulace 10 DC, dneska jsem 19 DC, MS by měla dorazit cca 1.-.2.10.2013

beijing5
24. zář 2013

Budu trpělivá a vydržím do případného opoždění MS a pokud dorazí tak s chutí do dalsiho krasnyho milovani ;)

veronikapigi
autor
24. zář 2013

To vydrž budeš pak alespon příjemně překvapená,když to vyjde =)

tyna_as
24. zář 2013

Ahoj, ja mela cyklus 26 dni a uz 27.den rano byla tlusta druha carka 🙂

beijing5
24. zář 2013

veronikapigi: drzim a nepustim ;) presne jak rikas, alespon bych mohla byt prijemne prekvapena a zvlast muj drahy muz, ktery uz je nateseny :D zrovna v sobotu mi rika, kdyz ja uz bych tak chtel to NASE...🙂 je to zlato moje ;)

tyna_as:takze v den vynechani, no tak uvidime za tyden ;) jestli to bude tak ci onak

Jinak moc Vám, holky dekuju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru