Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

caricia1
9. led 2012

@mojsha Ahoj,já jsem po IVF a test jsem si dělala 8.den po transferu a měla jsem slaboučkou čárečku.
Doporučovala bych testovat stejnou značkou a obden.Mě sílila taky obden a měla jsem mamatest 10.
Ale určitě se najdou i tací co čárku měli a těhu z toho nebylo.Držim palce! 😉

jeudi
9. led 2012

@mojsha juuuu 😵 tak myslim ze vam muzu pogratulovat k tehu samo ze se muzou testy plest ale dva po sobe ? 🙂 ja u vsem deti mela jen slabsi carku na testu a tehu to bylo tak gratuluji a dejte urco vedet jak jste dopadla 🙂)))

mojsha
autor
9. led 2012

@caricia1 děkuju

mojsha
autor
9. led 2012

@jeudi děkuju

mojsha
autor
9. led 2012

navíc jsem ještě v takové hloupé situaci kdy mi 23.1. končí rodičák s prvním synem a firma mě chce propustit pro nadbytečnost a tak si říkám zda jít k mudr a nechat si napsat neschopenku, třeba aspon na 14 dní než něco uvidí na UZ pač bych nerada přišla o pěknou mateřskou když mě propusí a budu těhu...

ivanasvizelova
9. led 2012

ano, i já měla jen slabou čárečku, další testy jsem už nedělala a objednala se na gyn... gratuluji! 🙂

sariky
9. led 2012

z vlastní zkušenosti testům nevěřím a pokud máš pochybnosti, běž na krev - HCG je jistota 🙂 ...já jsem si dělala několik testů v průběhu 4 dnů a každý test vyšel jinak (paradoxně ty s vyšší citlivostí ukazovaly hůř ve srovnání s těmi, kt. měly citlivost nízkou)...

biibaa
9. led 2012

@mojsha Mě se na testu ta slabá čárka objevila asi až po 20min., kdy se to už podle návodu nemá hodnotit a těhotná jsem byla. Držím palec ať ti to vyjde!

mojsha
autor
10. led 2012

vyšlo to , dnes jsem si dělala clear blue digi a vyšel a už jsem objednaná k mudr ! takže sláva 😀

jeudi
10. led 2012

@mojsha moc gratuluji maminko 😵

caricia1
10. led 2012

@mojsha moc gratuluji 😉

mojsha
autor
10. led 2012

díky holky 🙂

evik19
11. led 2012

Ahoj holky,
prosím o radu. Včera mi měla přijít MS, v pondělí jsem si dělala Mamatest 10 a ten vyšel naprosto jasně negativní. Včera jsem tedy očekávala MS a ta nikde, i když příznaky přicházející menses mám - pobolívá mě břicho atd. Dneska jsem si dělala test 7 days a vyšla mi druhá hodně slabě pozitivní čárka. ROzhodně to ale nebylo po třech minutách, přišla jsem na to až tak po dvaceti minutách. Nemám s tímhle testem žádné zkušenosti, tak nevím, co si myslet, jestli pádit do lékarny pro nový test nebo volat na gyndu...anebo to brát tak, že je výsledek stejně neplatný a nedělat si zbytečné naděje...S manželem se snažíme už skoro půl roku, tak už se mi té čárce ani nechce věřit, zvlášť když skoro není vidět...
Díky za radu a přeju vám všem hodně radosti...

lucajdak
11. led 2012

Za mě doporučuju jen Mamatest 10, je to nejpolehlivější test, co znám, a ten drahý digitální od Clear blue🙂

mojsha
autor
11. led 2012

@evik19 ahojky, doporučuju ti si udelat ten digitální test clear blue, je sice dražší ale rozhodne spolehlivý navíc, ho mužeš použít víc krát, výsledek se vždy po 24h maže a testovat mužeš znovu 🙂 někdy se stane že na těch papírovích proužcích muže pozitivní čárka prosvítat a pak si myslíme že jsme těhotné :( ale nechci malovat čerta na zeď třeba jsi těhu a jen hladina hcg je ještě malá na silnější čárku.

evik19
11. led 2012

Ahoj holky, díky za radu, večer si ten clear blue koupím a ráno ho zkusím. Radši teda tomu duchovi nebudu zatím dávat moc nadějí, i když je to těžký...

mmiirrkkaa
11. led 2012

@evik19 Já si dělala mamatest 1. den po vynechání MS a v limitu se nic neobjevilo (odpo mi to nedalo a vytáhla jsem ho z koše a už tam malý duch byl) Test jse zopákla za 2 dny odpo a už tam byla jasná tlustice a teď mi spí mrňous vedle v pokoji. Takže tfuj tfuj, ať to vyjde. Moc bych ti to přála!!!

sariky
11. led 2012

@evik19 já už jsem se tady k těhotenským testům vyjadřovala - jak říkám, u mě byla "jistota" až po odběru krve, takže jestli máš pochyby, nech si vzít krev a za pár hodin budeš mít jasno. hodně štěstí.

kristynaw
11. led 2012

vsechny moje 4 tehotenstvi zacinali slabounkou carkou... a mam doma dve deti, jedno skoro tady a jedno v nebi (potratila jsem v 7 tydnu)- to neznamena,ze to bylo spojene se slabou carkou! 😉

evik19
12. led 2012

Ahoj holky, tak moc děkuju za podporu a za držení palečků, ale podle toho digitálního clear blue těhotná nejsem. Tak snad příští měsíc...

simcavimperk
2. bře 2012

ahoj holky taky bych se vas chtela zeptat delala jsem si tri tehotensky testy a kazdej vysel stejne je tam druha carka videt ale hodne slabe

lenuli2
6. črc 2012

@mojsha nevím kdes byla na tom že se muže digitál použít víckrát...tohle je největší lež...já ho měla několikrát... 😀 jednopoužití...

ebsian
6. črc 2012

Ano, pokud je slabá čárka, kromě testu BEST 2 ( tam jsem našla falešnou slabou), všechny ostatní těhotenství potvrdily 😵 😵

mojsha
autor
6. črc 2012

@lenuli2 asi jsem si blbě přečetla obal, tak sorry , nejsem žádná lhářka!!!

lenuli2
7. črc 2012

@mojsha to netvrdím 😀 stane se 🙂))

anonym20
25. zář 2012

ahoj holky měla bych dotaz..včera jsem si dělala test..druhá čárka je slabší ale je tam..jen nevím jestli tomu mám věřit nebo ne...u prvního dítěte jsem si test nedělala a šla rovnou k panu doktorovy...už mám 4 týdny spoždění ale poslední dobou mě nějak pobolívá v podbříšku...je možná aby to bylo z nervů? a jinak čárka se ukázala už během 3 minut a nevidím ji jen já ale i mé kamarádky 😀 díky vám za odpověď🙂

evour
3. říj 2012

I duch druhé čárky s vynechanou MS je dle mého názoru téměř jisté těhotenství. 😉 Akorát se divím, že je tak málo vidět se 4týdenním zpozděním. 😒

kajalka
14. říj 2012

Ahojda, našla jsem slabý proužek na mammatestu, zítra mám dostat MS. Je normální, že mě pobolívá břicho? Vždy před MS i 5 dní špiním, tentokrát nic. Ani prsa nemám nalitý jako před MS.

evour
15. říj 2012

@kajalka No divila bych se, kdybys to dneska dostala. ;)

kajalka
15. říj 2012

@evour Ještě nedostala, jsem v pá objednaná do laborky, udělají mi test z krve. Naštěstí ze známosti 🙂 Teda, nikdy bych nečekala, jak mě pozitivní test rozklepe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru