Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

evour
19. říj 2012

@kajalka Tak jak si dopadla? 🙂

kajalka
19. říj 2012

@evour Je to tam 🙂 Na gyndu jdu začátkem listopadu, aby už bylo něco vidět, zatím to vím z krve.

evour
23. říj 2012

@kajalka Tak to gratuluji. 😉

lusicka
12. čer 2013

Přeji krásný večer....chtěla jsem se zeptat dnes je to cca 10 dní po nechráněném styku s manželem (antikoncepci neberu)....čekám za 14 dní MS dneska jsem si jen tak zkusila udělat tes Clear Blue a mám tam dvě čarký z toho jednu slabounkou.....je možné,aby to test ukázal ještě před menzes??? A jestli tomu můžu věřit? Moc moc děkuji 😅 😅 😅 😅 😅

beandy
14. čer 2013

@lusicka Ahojky, no nevim jestli když jsi v polovině cyklu, jestli to je možné. 😅 Kolik jsi dnes DC? Hoď sem testík ať se podívám. Já zase řeším že jsem měla včera 2 pozit. testy, dnes ráno jeden negat. a pak zase pozitiv. Jsem 1 den po termínu MS a nevim co si o tom myslet.. ☹ Moc by jsme si miminko přáli. 😵

zuza01
14. čer 2013

@beandy Já jsem teď taky měla jeden negativní mezi pozitivnímu, ty testy jsou prostě vadné. Některé mají úplně rozdílné kontrolní čárky a jsou to ty samé. Držím palce 🙂

beandy
14. čer 2013

@zuza01 Děkuju 🙂 Já už snad přestávám doufat nebo co.. 🙂 Buď mám málo HCG a je brzo, nebo MS nakonec dorazí. No snad ne, furt se chodim kontrolovat na záchod. 🙂

lusicka
14. čer 2013

Beandy dneska ráno jsem si udělala druhý test Clear Blue a opět mi ukázal druhou duchařskou čárku jako před dvěma dny vždy vyleze až po chvilce za týden by mělo dorazit Ms Jsem tak hrozně napnutá až je to k nevydržení 🙂 Ale nikdy mi test neukázal 2 čárky ani slabé když jsem nebyla v tom tohle by bylo již třetí 😀

lusicka
14. čer 2013

@beandy držím palečky at nedorazí 😀
😀 😀 😀 😀

beandy
14. čer 2013

@lusicka Já si dělala Clearblue před chvílí a mám tam ducha. Dost po limitu, ale myslim si že to platí i tak. 🙂 Kde by se tam jinak vzal.. 😅 Taky držím palce, ten pocit znám. 🙂 Pořád nevim jestli tomu věřit, ale asi jooo. 😅

lusicka
14. čer 2013

@beandy no já už mám doma dva prcky 8právě dneska a skoro 6 tak nějak by mi to ani nevadilo byla bych ráda,ale prostě mi nejde do hlavy dva duchové ob den za sebou .....a před menzesem....ještě se mi to nestalo když jsem nebyla tak nic a když jo tak slabé čárky ikdyž po menzesu ...asi záleží na tom jak dlouho je zaděláno 🙂)))) u nás to bude bud týden nebo 12 dní 🙂)))

andulka86
19. čer 2013

@kajalka mně se na mammatestu ukázala slabá čárka ( žádný duch na světle ) asi čtyři dny před očekávanou Ms, já bych mu věřila.

lusicka
22. čer 2013

@beandy Tak jak si dopadla????? Už potvrzeno od Dr????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beandy
22. čer 2013

@lusicka Ahojky, těhotná nejsem. Jen nechápu ty duchy. 😒 Asi byla MS v tu dobu, jak sem měla mít původně "bouřlivou" ovulaci. Takže bych to měla dostat až příští týden. 😀 No sranda totok. 🙂

lusicka
23. čer 2013

@beandy tak to me moc mrzi,ja zatim meskam jeden den,ale myslim,ze to bude nervama!!!! Uz mam hruzu si udelat i test!!!! Uvidime jak to matka priroda zaridi😀😀😀😀😀

blaznivka3842
29. čer 2013

Ahoj holky,
možná už tady takkový problém byl, a tak se omlouvám za opakování. Ale chci se zeptat, nemáte některá zkušenost? včera dopoledne (tedy ne z ranní moči) jsem si dělala tt mamatest ale ten co se dává do proudu.. Do limitu se mi tam objevila slabá druhá čárka ale viditelná (která se ještě po limitu zviditelnila ). Byla jsem 29DC (cyklus mam dlouhy 26dni ale jiz druhy mesic beru utrogestan do 25DC- ale první měsíc přišla ms ještě před dobráním, tento nic, tím pádem bych měla mít 4 dny zpoždění), dnes 30DC jsem si dělala mamatest – ponořovací proužek z ranní moči a druhá čárka tam nebyla. resp byla videl ji i přitel ale byl to opravdu jen malilinkej stinecek a rekla bych ze i az po limitu…
Stalo se to někomu z vás a byly jste těhotné..?Nebo co si o tom mám myslet?Myslela sem si, že postupem času by měl proužek sílit a ne slábnout.. Podotýkám že ms stále nepřišla.
Děkuji za odpověď emoticon

dezyre
29. čer 2013

@blaznivka3842 A měly ty testy stejnou citlivost? Není možné, že by si si včera dělala citlivost 10 a dnes 25? Proužek by měl určitě sílit..

zuza01
29. čer 2013

@blaznivka3842 Jj, to mamatest dělá. Já měla vždycky odpoledne silnější čárku než ráno, pak zase dva dny slabou, třetí den žádnou... a byla jsem těhotná. Chce to jít na krev, ty testy jsou strašně nespolehlivý. A vždycky to byla citlivost 10.

blaznivka3842
29. čer 2013

@zuza01
@dezyre
Citlivost to byla stejná... mě už ztoho asi mrskne... včera jsem se začala radovat, že jsem těhu, dneska to zase opadlo, ale ms nikde, a mam řekla bych i vic vytoku... muj mudr ma tenhle tyden dovcu, takze se budu tejrat jeste dalsi tyden.. zbejva mi jeste jeden test, tak to asi prubnu.. vyhazovat ho nebudu.. ta čárka na tom dnešním ranním byla silnější asi za hodku, dle mého laického názoru když test usychal.. ale píšou nekontrolovat po 5 minutách tak aby se v nich čert vyznal 😀

zuza01
29. čer 2013

@blaznivka3842 Já nevím, před dvěma roky, když jsem čekala první, tak mi vyšla krásná čárka a zesilovala. U druhého abych měla lupu a bylo to i po limitu, spousta testů úplně vadných, rozpadají se, ani kontrolní čárka není pomalu vidět... Těžko říc, prostě buď jít na krev nebo počkat.

dezyre
29. čer 2013

@blaznivka3842 zkus vydržet a ten test si udělat až v pondělí ráno 😉

blaznivka3842
29. čer 2013

@dezyre jo zkus vydržet 😀 to nejni zrovna jednoduchý 😀 jako mazec od úterka 4 testy 2 papírový.. pozitivní po limitu kdyz test zřejmě zaschnul, pak 1 do proudu, pozitivní v limitu viditelná druhá čárka po limitu ještě zesílila, po tom jeden papírovej v limitu duch a to jen kdyz se hooodne dobre zblízka a na světle koukáš, po limitu zřetelná druhá....
Kurde, to by snad ani nemohlo být možný aby byly všechny testy blbý 😀 a nebo mám sakra pech 🙂

dezyre
29. čer 2013

@blaznivka3842 to mě povídej 😀 😀 Taky jsem to dvakrát zažívala 😝 😝 😝 😝 Ale myslím, že to bude určitě dobrý 😉

blaznivka3842
30. čer 2013

@dezyre tak dnešní ponornej papírkovej opět negativní... tvl jak se to da vydržet netestovat aspon den??

blaznivka3842
30. čer 2013

@dezyre no a po limitu kdyz to asi zase začne zasychat, tak duch... no mě z toho fakt mrskne... asi si půjdu koupit ten cleaer blue jestli se to dá sehnat v lékarně ať už sakra vím...a nebo opět ten do proudu... sem asi nějakej zvláštní případ 😀

favofrenki
30. čer 2013

@blaznivka3842 Naše druhé miminko je přesně případ slabého ducha, vykoukaného asi i po limitu🙂 Testovala jsem každý den 😀 a zoufala že čárka nesílí. Ale když jsem srovnala testy s větším odstupem než 1den tak čárka sílila. Chce to fakt vydržet a testovat za pár dní, ale sama jsem teď poznala jak je to těžké 😀 Držím palce 😉

dezyre
30. čer 2013

@blaznivka3842 vydrž prťka vydrž 😀 alespoň ze dva dny.. ono ti nic jiného ani nezbyde. I když jak jsem psala. Naprosto tě chápu, nechovala jsem se jinak 😀 Akorátže já u obou testovala už tak tři dny před očekávanou MS 😀 😀 😀

blaznivka3842
30. čer 2013

@dezyre to já vždycky taky, ale tenhle měsíc jsem se zařekla že prdím i na ovulační testy.. použila sem jeden a to jen pro potvrzení.. a tt jsem první delala až první den po nepříchozí ms.. po tom co vyšla čárka na tom do proudu a ještě v limitu aještě ani ne z ranní moči jsem byla nadsena jak bleška...ale teď jsem totálně rozhozená...
@favofrenki jo, kež bych byla tvůj případ... nejvíc mě štve to že nevím .. pokud by přišla ms, tak mám aspon jasno, a můžu začít novej měsíc ale takhle furt jen čekám... dnes jsem 31DC tz 5 dní zpoždění

favofrenki
30. čer 2013

@blaznivka3842 Ty aspoň víš kdy to máš dostat já měla cykly dlouhý a nepravidelný 😠 taky když jsem měla teď pozitivní test tak trvalo než se mrně ukázalo na utz. Takže od 16.2 pozitivní testy a na utz potvrzeno až 8.3 😀 ale přežila jsem to i když jsem si nervozitou málem ukousala všechny gelový nehty 😀 Držím palce ať jsi stejnej případ 😉

blaznivka3842
30. čer 2013

@favofrenki poplašenec jsem, jsem si teď letěla koupit clear blue test do proudu. Udělala jsem ho okamžitě, a dvě čárky tam byly do minuty 🙂 jasný a zřetelný.. tak pevně doufám že už je to pravda... 🙂 seru na papírový ty akorát člověka dodělaj.. ráno sem na něm(papírový test mamatest) měla sotva znatelnýho ducha a to po limitu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru