Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

libidrozdova
12. pro 2015

@cikina21 také bych to viděla pozitivně🙂 držím pěstičky a posílám něco pro štěstí🙂

cikina21
12. pro 2015

Krásný večer pridávám testiky ten dnesni uz je viditelnější nemyslíte?myslite ze to je jasny?🙂

cikina21
12. pro 2015

@libidrozdova děkuji snad to vyjde ;)

cikina21
16. pro 2015

Ahoj holky muzete mi poradit s ciziny jedu domu v patek a 11.12jsem si delala teh.test a vysel pozitivni a dnes ráno se mi dostavila menstruace skoro na ocekavany datum vetsinou se mi dostavuje k 20. Je to normalni.to.dostat i kdyz jsem tehule?diky moc za odpovědi.Krasny den

cikina21
27. pro 2015

@cikina21 Po navsteve doktora tehotna nejsem ale diky ze se tu nasli maminky ktery mi odpovedeli🙂Preji Vam krasne svatky a Stastny Novy Rok🙂

hujerovka
4. led 2016

hoj holky, beru HA a v poslednich tydnech aniz bych cokoli zmenila se mi neuveritelne spevnily nehty a zacly se mi zvetsovat prsa. Dnes bych mela mit ovulaci a teh. Test mi vysel se slabounkou pozitivni carkou. Moc bych si mimco prala i kdyz neplanovane uz se na to citim.. Poradte je tam sance? A kdy si pripadne udelat dalsi test? Diky

geryy
24. únor 2016

Chtěla jsem poprosit o radu.Nebo lépe řečeno o názor .Dělala jsem si těhotenský test ,zdá se mi že je pozitivní,ale ta druhá čárka byla úplně světloučká a slabá.viz foto

krachken
24. únor 2016

@geryy Ahojky, může to být a nemusí. Ale já jsem to měla podobně a myslela jsem si, že to nevyšlo. Za tři dny jsem si udělala ještě jeden a už byla čárka znatelnější. Po týdnu od prvního testu už jsem měla jak se tady říká "dálnici" 🙂 Počkej ještě pár dní a testni se znovu pro jistotu 😉

geryy
24. únor 2016

Děkuju za radu 🙂

dasa.77
24. únor 2016

@geryy můžu vědět značku testu? jasně že bych Ti to přála,ale náznak druhé čárky je nějak moc daleko od kontrolní a všechny testy co znám je mají blíž u sebe. 😉

k69
1. bře 2016

Zdravim...Potrebovala bych radu jsem den pred ocekavanou ms a vcera a predevcirem jsem si delala dohromady uz 4 testy ty prvni dva tam se mi carka ukazala lece po limitu..ale ty vcerejsi se ukazali hned respektive jeden z tech dvou testu tam se druha carka uzala hned, driv nez ta kontrolni a ruzova dost viditelna ze jsem ji ani nemusela hledat i kamardka ji videla..jsem po spontanim potratu pred dvema mesici ted jsme si teda davali pozor no v uvozovkach..🙂 ale nejak se to ve me mele a bojim se aby se nestalo zase to same je fakt ze pred dvema mesici se mi carka ukazala az 6den po vynechane ms a nesila ted se mi ukzala jeste pred terminem a rozhodne vic viditelna nez kdysi a za den bych rekla ze i zesilila...mate nektera zkusenost ze po potratu jste prisli do jineho stavu a vse bylo ok? nebo se to opakovalo....

k69
1. bře 2016

Pridavam i foto tech testu..ze vcerejska..

andysek2512
1. bře 2016

@k69 já prodělala v dubnu revizi, v květnu dostala první MS a další už nepřišla a teď jsem v 38 tt🙂 a vše ok🙂 hlavně se nestresuj a klid🙂

k69
1. bře 2016

@andysek2512 Tak to gratuluji 🙂 no porad na to myslim a rikam si jestli by jsme to zvladli mam doma jeste jedno a to je nemocne ted mu bude 7 let ma jit do specialni skoly a s pritelem jsme necely rok..a rodinu planujem jen teda jsme chteli az za rok..no ale priroda si to asi zaridila jinak...je fakt ze si mimi preju a zaroven se i bojim...ale to si myslim ze je prirozene jeto prece novy zivutek..

geryy
2. bře 2016

Mam dotaz vidite tam neco 🙂

mijata
2. bře 2016

z mých zkušeností ANO.

geryy
2. bře 2016

Takze znamena ze muzu byt tehotna

geryy
3. bře 2016

A kdy si mam udelat dalsi test aby carka byla silnejsi

geryy
3. bře 2016

To je po druhe co se mi tam udela sice slaba druha carka nikdy predtim se mi to nestalo

k69
3. bře 2016

Take tam neco vidim...mohu se zeptat jaky to je testik? ja pouzivam mamatest a kdyz tehotna nejsem je snehobili ale ted mam podobny problem Ms mela prijit vcera a na testech tri dny po sobe porad slaba carka ten prvni tam ta carka byla fakt krasne videt pekne zruzovela..a vcera skoro nic, je fakt ze ani jeden z testu jsem nedelala z ranni moci..takze nic jineho nezz cekat mi asi nezbyva... 😒

k69
3. bře 2016

Jinak dle me mudr...se ma testovat ob dva az tri dny...aby se zjistilo jestli sílí..

geryy
3. bře 2016

Je tak to si nepamatuju jaky typ to je ale je natom kopratina no ja mam dostat ms az zitra tak uvidim ale dekuju za radu

dasa.77
3. bře 2016

@geryy ja nevidím nic 😉

geryy
3. bře 2016

Na fotce to neni zas tak videt ale je tam ale velmi slaba tak uvidim jak to dopadne

geryy
3. bře 2016

Na fotce to neni zas tak videt ale je tam ale velmi slaba tak uvidim jak to dopadne

chloefox
24. bře 2016

Ahoj holky,prikladam foto dnes rano,10DPO,testovala jsem pepino desitkou,zbarveni az po limitu, da se z toho neco usuzovat?

mary28
24. bře 2016

@chloefox Zkus za pár dní další 🙂 Mě se napoprvé objevila také slabá čárka až po limitu, přikládala jsem to chybě.. Ale za pár dní už se to na dalších testech zlepšilo 😉

anonimka123
12. dub 2016

Holky chyba testu? Ta carka je po limitu a ještě mi přijde nejaka uzka..Dík za odpověď 🙂

krachken
14. dub 2016

@anonimka123 Ahoj, mně se to taky nějak nezdá, přijde mi hlavně, že jsou od sebe moc daleko. Zkus ještě jeden z ranní moči a budeš mít jasněji. Držím palce 😉

kolibricek36
14. dub 2016

Holky, mám zkusit těh. test, nebo až v den Ms pokud nedojde - nerada bych vypatlala testy zbytečně - mám 4- 5 dní do Ms - je mi nějak divně, ale celkem se mi nezdá, že bychom se strefili - mimi by bylo vítané, ale po předchozím ZT v lednu, mám děsný strach, že se to bude opakovat ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru