Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

rendy73
21. zář 2013

Ahoj všem,jsem 10den po ET dvoudení embryjko vysoké kvality,test negativní,příznaky kromě mléziva v prsou asi žádné.Telefonát s CAR dnes,nic není jasné a testy dělat nemám(což samozřejmě nejde).Ve čtvrtek mám jít na krev.Při prvním IVF hned na poprvé dvojčata (dnes jim je skoro 9).Myslíte, že je ještě šance na mimi,mám jen tento pokus.Děkuji a všem hodně štěstí.

suzief
21. zář 2013

@mojsha a to propuštění je jisté? nemůžeš se vrátit zpět? třeba na jinou pozici?

mojsha
autor
21. zář 2013

@suzief jj je to jisté, má pozice je obsazená a jinou nenabízí nebo takovou kterou vzhledem k dětem nepřijmu a oni to vědí

suzief
22. zář 2013

@mojsha tak držím pěsti, ať ti to těhotenství brzy výjde

mojsha
autor
22. zář 2013

@suzief díky už vyšlo 😀 příspěvek je starý...malé byl min týden rok 😀

mariask11
2. říj 2013

Ahoj holky, mám stejny problem. Ms se mi zpozdilo o 4 dny, coz je u me divné protože ji mívám vždycky přesně. Dělala jsem si dva tehu testy, jeden který jsem si dělala hned po zpoždění mi vyšel negativni. Další jsem si dělala dneska ( 4 dny zpoždění) a na něm uz mi vyšla uplne slabounka druha čárka. Ta jedna je hodne silna a druha vazne uplne slabá. Co myslíte, mám si delat naděje?

margotecka
17. led 2014

Ahoj holky, prosím o radu. Jsem buď 11 nebo 12DPO přesně neví, protože si ovu testy nedělám. Ve středu jsem si dělala dva testy a měla jem na obou dvě slabé čárky. Dnes jsem si ho pro kontrolu dělala znovu a druhá čárka byla slabší, než ty ve středu 😒 Co si o tom mám myslet? Je ještě nějaká šance, že můžu být těhotná? MS by měla přijít 22.1 s tím, že ovu byla buď 5 nebo 6.1. Cyklus mývám 30 dnů.

petrryss
23. led 2014

Ahoj holky ja si udelala test 29DC a byl tam duch 🙂 a dnes rano opet a byly
zretelne dve //carky. 😀

hopeto3
28. dub 2014

Ahoj holky, měla jsem 3dny zpoždění od MS
v den MS očekávané jsem si udělala test a byl tam duch ale dost nepatrný
Dnes ráno jsem si udělala další a byl tam více viditelný ale opět DUCH
A bum ho teď jsem to dostala.. A to tedy silně
Jak si to mám vysvětlit?
1) můžu i tak být těhu
2)nebo duchové tam jsou prostě i tak
3) nebo se plod neuchytil a MS ho přebila
děkuji za odpovědi 🙂
foto z rána před MS

favofrenki
30. dub 2014

@hopeto3 udělej si test po skončení MS. Taky jsem teď měla zpoždění, ducha na testu a za pár hodin MS. Test po MS byl negativní.

ejmisek
11. zář 2014

Holky, vidíte něco ? Mohu to považovat za ducha? díky 🙂

tarra27
11. zář 2014

@ejmisek hodne hodne málo....udelej si nový test zítra....

ejmisek
11. zář 2014

ju, jsem teprve 26DC ale i tak mi to nedalo.. 🙂

tarra27
11. zář 2014

@ejmisek 26....to máš čas 🙂)) ale chápu...já si taky delala testy dříve...v prvním to bylo už o 3 dny dříve myslím., ale jen malinká slabá po termínu 2min..a druhém až dva dny po termínu MS.....

ejmisek
11. zář 2014

@tarra27 no člověk si řekne, že na to nebude myslet ale nějak to nejde 🙂 já si u prvního, v květnu, které nevyšlo zkoušela testík 28DC den před měsíčkama a to jen kvůli tomu, že mi mamka předchozí dny řekla, že jsem nějaká jiná 😀 no a byla tam hodně slaboulinká a pak jsem zkoušela obden a sílila... a měla jsi nějaké těhu příznaky ještě než si měla dostat ms? já teda ted poprvé zkoušela ty ovul.testy a jak sem psala předtím, nějak sem se s nima netrefila 😀

tarra27
11. zář 2014

@ejmisek to je normální....me ted hrozilo že budu tehotná, i když hrozilo není uplne správné slovo, protože asi i chci...a měla jsem snad 10 testů, 7.den od možného početí jsem testovala skoro denně 😀 😀 😀 😀

já ti rozumím.... 😉

ehh
19. říj 2014

Ahoj . me se taky objevila druha čárka slaboučce a druhy den se dostavila MS tak ted nevím.
Zítra budu volat doktorovi a uvidím

franerka
12. lis 2014

@ejmisek jak jsi dopadla? a to máš mamatest?

ejmisek
14. lis 2014

@franerka Ahojky,dopadla jsem tak,ze jsem v 9 týdnu 🙂 a ano,je to mamatest.

petiiiska
14. lis 2014

@ejmisek Sice pozdě, ale vidím :D Tak koukám, že to dopadlo opravdu pozitivně, tak gratuluji ;)

nonacek
14. lis 2014

@mojsha hod jsem foto,ať sme chytřejsi.

franerka
14. lis 2014

@ejmisek Porovnávám své testy s tvými ... asi už mi hrabe :D

ejmisek
15. lis 2014

@petiiiska Děkuju moc 🙂

a85d
4. únor 2015

Zdravim vsechno 😉 ,

chtela jsem se zeptat, jestli ma nekdo podobnou zkusenost jako ja a poradi mi , co si o tom myslet 🙂).
Uz tyden mam zpozdenou menstruaci. Mimco samozrejme chceme 😉 a prasky uz neberu. Vzdycky jsem to mela pravidelne a to snad i na hodinu 🙂)) i mimo prasky.
Delala jsem si X testu a ukazalo se mi ted u poslednich 4 testu slaba druha carka, je slaba, ale videt. Co se tyka priznaku, bradavky me strasne bolej,chute sem tam na neco. Dneska jsem teda dopoledne vypila asi 1,5l tekutiny, tak nevim, jestli to muze mit souvislost, ale neukazalo mi to ted nic.
Nejaky nazor prosim ?🙂)
JSem samozrejme objednana k dr. , ale nechci se zbytecne tesit.Moc prosim nekoho o odpoved 😖 🙂

michvlkova
4. únor 2015

@a85d výsledkem mojí druhá slabé čárky je 2 měsíční "tečka" v mém břichu 😀
Držím palce, aby se to potvrdilo 😉

kaccistar
4. únor 2015

@kajalka mna tiez pobolieva a mala som velmi slaby pruzok na mammateste 10.. po 4 dnoch uz bol silny a teraz cakam na odber krvi do pondelka.. myslim, ze tam urcite pozirivny vysledok bude u Teba! 🙂 ..a snad aj u mna 😉

verulililinka
4. únor 2015

Ahoj holky, vím, že tento dotaz už tu byl,ale včera jsem si dělala test (3dny po vynechání MS) a čárka byla hodně slaboučká. Manžel nic neviděl, já jo. Dneska ráno jsem si dělala zase test, čárka opět slabá, ale malinko silnější než včera. Test si dělám pořád stejný, mamatest 10 a vždy ráno. Jinak mám i příznaky bolavá prsa, břicho atp. Můžu být těhu když 4 den po vynechání je čárka slabounká? Nemělo by to být už více vidět? Bojím, že se jedná jen o spoždenou MS. Snažíme se už dlouho a tak se nechci radovat, a pak být smutná, že nic. Děkuji za odpověd

a85d
4. únor 2015

@michvlkova dekuju mooc 😉. Trosku tenhle mesic zvedam prodejnost tehotenskych testu 😀

michvlkova
4. únor 2015

@a85d nee tu jsem zvedla ja pred mesicem a neco 😀

pincola
4. únor 2015

@verulililinka Může být slabá a když má i jiné příznaky, nejspíš jsi těhotná🙂 Já měla taky slabou a těhotná jsem byla🙂 Držím palce🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru