Děložní čípek. Poznám podle něj těhotenství?

ashlee
9. říj 2009

Ahoj, můžu podle děložního čípku poznat, že jsem těhotná?

len
9. říj 2009

Spolehlivě ne.
Jsou sice jisté náznaky, ale můžeš být dost dobře těhotná, i když se čípek tváří vzorně "na MS" i netěhotná, když vypadá těhotensky. Z vlastní zkušenosti - ten jediný cyklus, kdy jsem otěhotněla, vypadal čípek, jak kdybych se měla každou chvíli rozkrvácet. Naopak když těhotn nejsem, tváří se do poslední minuty vzorně těhotensky. A to se znám dobře a ovulaci umím s pomocí čípku předpovědět celkem spolehlivě 😉
Takže jakožto pomůcka k určení tehotenství je čípek jedním z nejméně spolehlivých znaků 😉

pajinka111
10. říj 2009

ahojík,no já měla čípek když sem otěhotněla 3x pokaždé jiný,teda 2x mekký a vysoko a jednou nízko a tuhý..prý nejlepší jak poznat těhotenství je měřit bazální teplotu,chce to víc cyklů,většina má druhou fázy po ovulaci zvašenou teplotu,pokud otěhotní tak teplota většinou neklesá,před MS opět klesá dolů..ale opět ani to není 100%

ashlee
autor
10. říj 2009

ja mam čipek tvrdy a zda se mi že je zvetšený

ashlee
autor
10. říj 2009

mam před menstruaci asi 4-6 dní

ashlee
autor
10. říj 2009

mam teplotu 37,1

des
10. říj 2009

To je myslím pro většinu holek docela vysoká teplota...ale zkus měřit dál, jestli to poroste, resp. neklesne 😉

pajinka111
10. říj 2009

mě teplota klesne tak den před MS nebo v den MS ,minulí cyklus sem měla i dost vysoko 36.8 pri MS
prostě uvidíš ,těch pár dní vydrž a třeba se zadařilo 😉

denousek
13. únor 2011

ahoj..jak by mel tedy vypadat čípek pred tehu??cekam ms za 2 dny.. ttehu test negativni... a čipek tvrdy jako šutr a zavreny 😕 😕 diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru