Den po vynechání MS, test negativní, je ještě šance?

amona
18. lis 2017

AHoj, vcera byl termín MS a stále se neukázala. Dnesní desítkovy test od Dr.Max sněhove bily. 😕 jake máte zkusenosti? Je ještě možné ze se čárka teprve ukáže?

zuzka3112
18. lis 2017

Byla bych v klidu. Mě se test ukázal až skoro po měsíci, docela mě to překvapilo, ale hrálo tu mnoho faktorů, zpozdena ovulace atd. Určitě bych vyckala, někomu se testy neukazou hned..

roxyinka
18. lis 2017

Já mám dnes 15 dní zpoždění, negativní testy a stále čekám na zázrak🙄

petpokr
18. lis 2017

Ja jsem i po deseti dnech zpozdeni na testu mela jen slabouckou carku, dokonce i moje mamina tvrdila, to tehotna nebudes... nakonec jsem si koupila digitalni test clear blue a tam uz to bylo jednoznacne pozitivni;) Taze jeste bych vydrzela

zuzka3112
18. lis 2017

Jo přesně.. Žádné ty mama testy neukazaly nic jen clearblue pozitivní. Mama a jiné jakože ty proužky pozitivní asi za měsíc a půl a to už bylo potvrzeno na gynde, hcg zavratnou rychlostí nahoru... 😂

jade85
18. lis 2017

Zažila jsem 10 dní zpoždění a pak normálně ms, těhotenství to nebylo. Ale taky první pozitivní test až čtvrtý den zpoždění 🙂 Takže tak, zkus pár dní vydržet 🙂

beruda
18. lis 2017

Někomu pomalu roste HCG, já jsem vyjímka, měla jsem pozitivní test už před menstruací, ale jak píšou holky výše, může to být klidně i mnohem později.

amona
autor
18. lis 2017

Právě jak tu pročítám ze mají holky duchy i několik dni před MS nebo dokobce i čárky...vím že se to odvíjejí ode dne ovulace,tu ja mivam v pulce cyklu,takže ted asi nějaký 14-15 DPO...no nezbývá než čekat... Dítě bych si přála tak jsem z toho nervozni.

amona
autor
18. lis 2017

@roxyinka
A jinak mivás MS pravidelnou?

roxyinka
18. lis 2017

@amona ano. Mívám 35 dní cyklus. Už tak rok každý měsíc. Dřív jsem měla 28 dní👍

roxyinka
18. lis 2017

@zuzka3112 clerblue digitální nebo ten jejich klasicky?

zuzka3112
18. lis 2017

@roxyinka jj digitální, promiň, že píšu až teď 😉

roxyinka
19. lis 2017

@zuzka3112 v pohodě😂 mě taky napadlo, že si ho pořídím, ale říkala jsem si, že když nemám ani ducha na obyčejném proužku s citlivostí 10, tak na digitálním nebude také nic (ten mám myslim citlivost 20-25)😕🙄 takže mě to překvapilo, že tobě ukázal 👏

amona
autor
19. lis 2017

Spodní test je dělaný včera to byl první den po vynechání MS a hohni je dělaný dnes-tj. Druhy den po vynechání. Na horním je pidi dusík ale vidim ho asi jen ja...😕 zítra koupím digitální a v utery ho ráno udělám at je v tom jasno..

jade85
19. lis 2017

@amona Za me teda na obou snehobilo...asi bych za digitalni jeste neutracela. Zkusila bych to hodit za hlavu a testovat treba az po tydnu zpozdeni...do ty doby se fakt muze stat cokoliv.

pavlina30
19. lis 2017

Zachovala bych klid já u třetí dcery měla spoždění 19 dní a na testu byl teprve duch.Počkejte a uvidíte buď příjde MS nebo budete těhu.Já se teď s přítelem také snažím o mimi ovšem nastal u mě menší problém.Objevili se u mě policistické vaječníky.Nikdy předtím jsem tohle neměla vždy hned po měsíci když jsme se snažili ( u druhé dcery nám to jednou ujelo a už jsem byla v tom) jsem uned otěhotněla.Ovšem jsem se teď rozváděla poslední půlrok byl peklo tak se ten stres na mě podepsal.Tak teď piju kontryheloví čaj a doufám že se vše zpraví tak jak má

pavlina30
19. lis 2017

Jinak mě teď poslední dobou pořád pobolívají prsa v podbřišku mě taky pobolívá testovala jsem jak praštěná samozřejmě negativní takže se teď snažím na to nemyslet nebo by mě brzy asi kleplo 😀

lucizaji
19. lis 2017

Jeste bych nehazela flintu do zita 🙂. To ze se nekomu ukaze pozitivni test jeste pred zpozdenim ms ( viz.muj pripad), neznamena, ze to tak musi byt vsude... kamoska zjistila, ze je tehotna az pomalu ve 3.mesici a do te doby testy negativni.. 🙂

roxyinka
19. lis 2017

@pavlina30 co já bych dala aspoň za toho ducha🙏 dnes mám 16 dní zpoždění a na testu sněhobílo, kéžby se tam ještě něco ukázalo
@lucizaji až ve 3. měsíci? Wau😲 přemýšlím, že asi půjdu na krev, ale zas nechci zbytečně plašit 😒

pavlina30
19. lis 2017

@roxyinka Moc bych vám to přála aby byly // 🙂

roxyinka
19. lis 2017

@pavlina30 děkuji moc♥️

amona
autor
21. lis 2017

2 den po vynechání MS byl pidi dusík, 4 den snehobilo... MS stále nic,ale už to asi nedopadne..😕

zuzka3112
21. lis 2017

Holky nevěšte hlavu... Běžte na gyndu, že máte zpoždění, pokud máte sekeru třeba týden, 14 dní. Já měla vážně negativní test dlouho, měsíc určitě.. Takže jsem pak šla, nešlo mi to do hlavy.. Vyvolavacka, nic se nedělo.. A stále negativní ještě pár dní. Za týden a něco na kontrole krevní testy a první pozitivní test clearblue tentokrát. Tři dny poté další krevní testy a hcg kolmo vzhůru 🙆 takže opravdu bych třeba minimálně týden po vynechání neplasila... A gynda to jistí holky, ne? Good luck a všem přeji ty dvě krásné carecky!!

jaanicce
21. lis 2017

Uz jsem to tu psala nekde v diskuzi. Ja mela testy negativni (kdyz to ted vim zpetne) asi az do 8tydne. Dokonce jsem mela mezitim prevenci kdy uz jsem mela zpozdeni a doktorka mi brala HCG a taky nic. Proste uplne divny. Nakonec se to potvrdilo az na dalsi kontrole a tam mi rekli, ze jsem v 10tt. Ale byla jsem celou v klidu, ze nic, protoze testy absolutne negativni. Povedlo se mi to teda pres antikoncepci, ALE myslim ze kazdy jsme individualni stejne jako situace a taky reakce naseho tela. Vubec bych nad tim nepremyslela a nechala to byt, tim spis miminko prijde. Moje segra se snazila o dite 10let, pak se na to vybodla a otehotnela do tri mesicu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru