Den před MS test negativní, můžu i tak být těhotná?

indien
9. dub 2014

Ahoj mile nastavajici maminky, rozhodli jsme se, ze do toho prastime...13.3.2014 jsem mela posledni menses, 29.3.podle internetu jsem mela mnit ovulaci zatim jsem se orientovala pres net nebo se v tom moc nevyznam. Mela jsem pohlavni styk a asi predevcirem me zacal bolet podbrisek. Trv
alo to asi dny. Nejak jsem nevydrzela a rano si udelala test-negativni. Menses bych mela dostat zitra,myslite,ze i pres ten negativni test je nejaka sance!Diky moc

heliik
9. dub 2014

Ano možné to je. Možné je, ze je to ještě moc brzo. Nezbývá ti jen , než počkat, pokud do 3 dnů nepřijde, udělej novy test, to už by mohl být třeba dušík.. 🙂

janinka186
9. dub 2014

@indien jak napsala heliik, možná je na testování ještě brzo, zkus tak za ty 3 dny 🙂

pitryludvikova
9. dub 2014

těžko říct 🙂 já měla ducha už 5 dní před vynechanou ms ... ale kolikrát se neukáže duch ani po vynechané ms 🙂

werumka
9. dub 2014

@indien Tak ono je to možná trochu úsměvné, ale internet nikdy nemůže vědět, kdy ovuluješ 🙂 To můžeš vypozorovat jen ty sama, protože jsi originál, stejně jako každá jiná žena. Chce to chvilku sledování a cviku, ale dá se na to celkem dobře zorientovat. Ovulaci můžeš mít v každém cyklu jiný den. Můžeš být chvíli po ovulaci, ale stejně tak můžeš být 10 dní po ovulaci. Počkala bych ještě pár dní 🙂

indien
autor
10. dub 2014

Vim,nerada koukam na net,ale ja ovulaci nepoznam a menses si take pisu,protoze netrpim bolestmi a neni me zle takze me staci tampon a muzu jit delat prakticky cokoliv..pockam 3 dny a uvidim. Diky

laucha
10. dub 2014

Take resim... Mela sem ms bolesti 4 dny zpet, ale ms mam mit az 12., nekrvacim, ale je mi mdlo a spatne atd., testy negativni zatim. Stejne je na ne moc brzo, ale tsky sem to nevydrzela :D
@indien

indien
autor
10. dub 2014

@laucha Ja uvazuju v pondeli na gyndu,sice mam nej cas na prohlidku,ale tak bych se poptala..Jsem strasna no. Myslis, ze by uz neco videl?Anebo z krve?

laucha
10. dub 2014

@indien segra sla po vynechani jedne MS a doktorka ji rekla, ze ma prijit, pokud vynecha znova. Ale ona vysadia HA, tak to mela rozhozene. Ale je v tom. Muzes tam zavolat a zeptat se, zda to ma smysl. Pry je to videt az tak 6. tyden a z krve urcite drive, vsak ty teh. testy to rozpoznaji po 14 dnech (nebo taky ne 🙂) ). Jak se citis? Nejake priznaky? Ms bolesti pry znamenaji uhnizdovani vajicka, jak pracuje deloha. Ale nejsem doktor, tak presne nevim 🙂) jak dlouhy mas cyklus? Ja treba 31 dni a ovulku mam trochu dyl.

werumka
10. dub 2014

@indien A bralas HA? Kdy jsi vysadila? Někdy se po tom vysazení cyklus rozhází. Pokud máš slabou menstruaci, může být problém v progesteronu (nedorůstá dostatečně sliznice). Pak se cykly natahují...

indien
autor
10. dub 2014

Nebrala nechtela jsem brat do tela zbytecnou chemii

indien
autor
10. dub 2014

28 dni, ale bud uz vsugeruji tak vcera jsem si jeste uplne myslela,ze jsem v tom!Priznaky u hnizdeni jsem mela cele dva dny bolest podbrisku a citliva prsa, ale dnes si myslim,ze dnes nebo zitra me ruda teta navstivi, myslim si, ze vajicko se neuhnizdilo mela jsem i nejake stresy a zitra s proudem odpluje☹☹☹☹

jenny.kay
10. dub 2014

@indien na gynekologii je zcela zbytečné tak brzy chodit, neviděli by na UTZ vůbec nic. Test z krve by ti možná udělali, ale pokud tam přijdeš bez předchozího pozitivního těhotenského testu, budou na tebe možná koukat trochu divně. Test na hladinu HcG si můžeš zaplatit v laborce i jako samoplátce. Optimálně počkej minimálně na den, který bude následovat po prvním dni očekávané MS a pak si test udělej. Mně se třeba u druhé dcerky ukázal pozitivní test již dva dny před MS, ale někdy to trvá déle.

werumka
10. dub 2014

@indien Tak to by mělo být vše v pořádku. Asi první, co bych udělala - ve chvíli, kdy by přišla menstruace - zkusila bych v dalším cyklu pohlídat, jak dlouhou mám druhou fázi cyklu (od ovulace do menstruace) - měla by být delší než 10 dní. Když je moc krátká, tak se nestačí vajíčko uchytit. Ale ještě počkej, ony ty příznaky před menstruací a v těhotenství můžou být dost podobné.

indien
autor
10. dub 2014

@werumka Zkusim si to nejak pohlidat jenze nevim jak. Existuji ovulacni testy, mate nekdo zkusenosti!

werumka
10. dub 2014

@indien Jojo, dost velkou zkušenost 🙂 Dobré je zkombinovat testy a měření bazální teploty.

vera_vila
10. dub 2014

@indien já jsem si ovulace hlídala měřením bazální teploty... Viděla jsem to jako nejspolehlivější variantu... Jinak podle délky cyklu se ovulace může pohybovat opravdu v různém rozmezí, je to těžké říct... Třeba jsi ji měla později a tak je na test ještě brzy... Počkej si, zda přijde MS, pokud ne, tak bych ještě tak 2-3 dny počkala a zkusila test znovu, třeba už bude dušík... Na dr. je ještě brzy, nejspíš by ještě nic neviděl, možná dutinku, ale to ještě nemusí nic znamenat, z krve by to sice poznal, ale většinou se doktorům do toho moc nechce... Mě třeba dr. také chtěla vidět až za 7-8 týdnů od poslední MS (asi 6 týdnů po první vynechané), kdy už je 100% srdíčko a dá se vše krásně zkontrolovat přes UZ...

indien
autor
11. dub 2014

Tak menses stale nic 1 den po tak nechod cervena tetko!

indien
autor
12. dub 2014

stále nic
😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

indien
autor
13. dub 2014

Holky.,dnes je to 31 den a menses nikde tak mozna jeste behem dne. Akorat me zacly bolet bradavky..a pritel si vsim,ze mam nejake pevnejsi prsa

makuka88
13. dub 2014

Ahoj zakladatelko... ja mela Poslední MS stejně jako ty 13.3. Ovu take kolem 29. A DC mam 28. Už den před MS jsem mela dušíka na testu který mírně sílil. Dělala sis test i dnes ?

indien
autor
13. dub 2014

@makuka88 Nemám doma žádný a v neděli je lékárna zavřena....Takže zítra..to by bylo super, že bychom otěhotněly stejně 🙂 🙂 🙂 🙂 no pořád čekám na menses zatím nic..ale bolí mě bradavky...toť vše jinak žádné jiné příznaky

makuka88
13. dub 2014

@indien Tak jsem zvědavá na zítra. Z toho negativního testu si nic nedělej, já mám testíky taky slabé... a čárka v den očekávané MS byla vidět jen po dlouhém zkoumání 😀 Máš jiné příznaky kromě prsou ? Já chodím co hodinu na wc a už druhou noc jsem vstávala po 3. hod protože bych se počůrala 😖

indien
autor
13. dub 2014

Ne to ne...já chodím čůrat často jenže to je tím, že odjakživa hodně piju...z toho negativního testu jsem byla zklamaná a teď se mi nechce dělat další ať zas nejsem zklamaná ještě více.. ☹

makuka88
13. dub 2014

To jo, já řikala celou dobu, že taky radši počkám víc dní po meškání MS. .. Teď si udělám test a jdu venčit psíky a když přijdu už tam je dušík. Docela dlouho to trvá. Ale pokud máš zpoždění, tak naděje je 😎 já mám cykly pravidelné, 3 dny zrpoždění jsem nikdy neměla.

indien
autor
15. dub 2014

Tak ja nevim 5 dou po ocekavanem mensesu,dnes delam test.Uz b x ta dalnice mohla jit videt ne?

vera_vila
15. dub 2014

@indien pokud jsi neotěhotněla později, tak už by tam něco být mělo... Jsem zvědavá na výsledek...

indien
autor
15. dub 2014

Je to tam..takovy vetsim duch,ale je tam!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru